Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, CATHA είπε:

 Δεν υπάρχει πρόβλημα ... συμβαίνουν αυτά ... επειδή ξέρω οτι εισαι τρελαμένος με το χιόνι καταλαβαίνω την απογοήτευση σου... το λήγουμε εδώ..

Μα δεν έχω καμια απογοήτευση....το απολαμβάνω εδώ και 1 ώρα τουλάχιστον.....απλά ο Ζιακό το είχε ξαναγράψει αυτό....δεν τρέχει τίποτα.....

Συνεχίζει να χιονίζει εδώ.....και κάνει κάτι εξαρσούλες τρελές!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Spartan said:

Ρε συ ολοκληρο βιντεο ανεβασε πριν απο μερικα δευτερολεπτα που χιονιζει καθαρα

Θα τον βγαλεις και τρελο τον ανθρωπο τωρα?

Οχι δεν αμφισβητω αυτο που λεει. Και εδω που ειμαι αν ερθει καποιος, μπορει να πει οτι χιονιζει, γιατι φαινομενικα ετσι δειχνει. Ομως ΔΕΝ χιονιζει. Το οτι ριχνει νυφαδες μαζι με βροχη και με 2 βαθμους κελσιου αυτο δεν λεγεται ''χιονιζει''. 

Απλως να ειμαστε πιο ακριβεις σε αυτα που λεμε.

Επεξεργάστηκε από aidiothir
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spartan είπε:

4.7 το χαιδαρι?

Μπαινει ο βδ τεο?

Πρεπει σιγα σιγα να γυρναμε.Αν οχι αμιγως σε ΒΔ ολοι,τουλαχιστον σε Β.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, aidiothir είπε:

Στα 1,7οC ειναι χιονονερο, και οχι χιονι. Μην μπερδευεις το χιονονερο με το χιονι. Το συνηθες ειναι κατω απο τους 0,5-1 βαθμους να χιονιζει κανονικα.

Φίλε μου αν δεν γνωρίζεις ή αν δεν βλέπεις, δεν έχω τι άλλο να πω.....σηκώνω τα χέρια ψηλά.....έλα από δω κερνάμε καφέ////

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, menidi είπε:

Υπάρχουν οι εξής νόμοι τελικά: 

1. Με -5 και -6 στο λεκανοπέδιο.....δεν γίνεται δουλειά

2. Όταν η ΕΜΥ λέει 4-6, δεν υπάρχει καμία ελπίδα

 

Αποκλείεται να έχει -5, -6 και να βρέχει στην Εκάλη και πάνω.....ούτε -4 δεν είναι αυτή τη στιγμή.....

Επεξεργάστηκε από snowgiann
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η θερμοκρασία εδώ στους 5.7......... τουλάχιστον έπεσε κάτι δέκατα! Με τρελό ανεμόβροχο και παγωνιά με τα όλα της, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση με τον αγιασμό των υδάτων στο κολυμβητήριο Περιστερίου, από την εκκλησία του Αγίου Κωνσταντινού πάνω απ' τη Χωράφα.... ο αέρας κυριολεκτικά έσπασε την ομπρέλα της μάνας μου.. το λέει σοβαρά? θα το τσεκάρω να σιγουρευτώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από βόλτα που έκανα πριν λίγο, στην πλατεία της παλαιάς Πεντέλης χιονίζει αλλα πιάνει στις εύκολες μόνο, κατεβαινοντας χιόνι συναντάς μέχρι λίγο πριν την αναπαυσεως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά θα επαναλάβω για να μην λέτε ανακρίβειες, με το ζόρι έχουμε -3,3...-3,5 στα 850 τώρα....γύρω στις 3-4 θα δούμε πόσο θα γράψει η ραδιοβόληση….αν πιάσουμε -5 -5,5 θα πέσει θάψιμο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Παιδιά θα επαναλάβω για να μην λέτε ανακρίβειες, με το ζόρι έχουμε -3,3...-3,5 στα 850 τώρα....γύρω στις 3-4 θα δούμε πόσο θα γράψει η ραδιοβόληση….αν πιάσουμε -5 -5,5 θα πέσει θάψιμο!!!

Αν εβγαινε αυτουσιο το 6αρι του τζιφου.Μας βαζει σε καθαρο -6 απο τα ξημερωματα της τριτης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περασε σε αρνητικες ο Διονυσος. Λογικα πανω απο τα 300 μετρα πρεπει να χιονιζει σχεδον παντου. Για βαρναβα χωριο εχουμε αναφορα γιατι αυριο ανεβαινω ...?

Επεξεργάστηκε από Santa snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντος απο τις 12 και μετα ειναι μια χαρα. Λευκος, κλειστος και με φαινομενα. Καθαρος χιονιας. Μονο η θερμ.... του λειπει.  Ριχνει ασταματητη καλη βροχη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως αυτό που ο Ζιακό ανεβάζει τα υψόμετρα το πάει ουσιαστικά από 350 μέτρα και πάνω για χιόνι που σημαίνει οτι αυτό είναι όλη η Αθήνα

Αυτή τη στιγμή τρελός αέρας στο κέντρο της Γλυφάδας αλλά η θερμοκρασία αμαξιού δε λέει να πέσει κάτω από 7.5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Santa snow said:

Περασε σε αρνητικες ο Διονυσος. Λογικα πανω απο τα 300 μετρα πρεπει να χιονιζει σχεδον παντου. Για βαρναβα χωριο εχουμε αναφορα γιατι αυριο ανεβαινω ...?

Μπα οχι. Ειμαι στον Ναρκισσο Εκαλη 360μ, και εδω ριχνει χιονονερο με +2 βαθμους αυτη τη στιγμη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...