Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και απο μενα νεο μελος σημερα συνδεθηκα για 1η φορα να κανω μια ερωτηση λοιπον ειμαι στον αλιμο με τ ξεκαθαρα απαγορευτικες αυτη τη στιγμη για χιονι κτλ ομως βλεπω τη λαμπα απεξω και βλεπω τον αερα να αερομεταφερει πολυ ψιλες νιφαδες ειναι χιονονερο;ψεγαδες; τι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Steliosnow said:

Καλησπερα και απο μενα νεο μελος σημερα συνδεθηκα για 1η φορα να κανω μια ερωτηση λοιπον ειμαι στον αλιμο με τ ξεκαθαρα απαγορευτικες αυτη τη στιγμη για χιονι κτλ ομως βλεπω τη λαμπα απεξω και βλεπω τον αερα να αερομεταφερει πολυ ψιλες νιφαδες ειναι χιονονερο;ψεγαδες; τι;

καλως ηρθες φιλε και καλα φαινομενα....λογικα ειναι πολυ ψιλη βροχη και λογω του πολυ αερα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Steliosnow said:

Καλησπερα και απο μενα νεο μελος σημερα συνδεθηκα για 1η φορα να κανω μια ερωτηση λοιπον ειμαι στον αλιμο με τ ξεκαθαρα απαγορευτικες αυτη τη στιγμη για χιονι κτλ ομως βλεπω τη λαμπα απεξω και βλεπω τον αερα να αερομεταφερει πολυ ψιλες νιφαδες ειναι χιονονερο;ψεγαδες; τι;

Είναι ψεκάδες, διαλυμένο χιόνι που έχει γίνει νερό όσο κατεβαίνει σε πιο ψιλες θερμοκρασίες και λόγω του πόσο λεπτό είναι κάνει το εφέ του παιχνιδιού στη λάμπα σαν να είναι χιονόνερο! Το χιονόνερο έχει τη μορφή νιφάδων μέσα στη βροχή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψέματα σου λένε χαχαχχα χιονονιφάδες είναι!!!! (προφανώς σε πειράζω)

Καλώς ήλθες Στέλιο

Σε πτώση στους 5,4 εδώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πτώση μόνο μισό βαθμό εδώ και πάρα πολύ ώρα.. και αυτός ο αέρας φαίνεται σα νεφοδιαλύτης.. Ψόφια τα πράγματα προς το παρόν και στο διόνυσο.. Για να δούμε..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους, ποτιστική βροχή εδώ για την ώρα. Μην απογοητευόμαστε όμως ξημερώματα Δευτέρας περιμέναμε, άσχετα με τις κρυφές μας ελπίδες. Καλά χιόνια εύχομαι όπου και όσα έρθουν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις ξύπνησα και βλέπω την Στούπα στη λάμπα,!!Έχει άρχισε να το στρωμει,λογικά χιονίζει μέχρι το κάμπο της Λαμίας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...