Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια στουπα  και πιο χιόνι, εδώ κοντεύει να σηκώσει το σπίτι ο αέρας. Από τις λίγες φορές που έχω δει τόσο extreme ριπες. Δεν θα μείνει τίποτα όρθιο έξω. Ο ουρανός σπασμένος χωρίς φαινόμενα σχεδόν, θερμοκρασία γυρω στους 5 βαθμούς. Να αρχίσει να φεύγει το χαμηλό να ησυχάσουμε τουλάχιστον από τον αέρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως τοςο ακραίο αέρα μια φορα τον εχω δει να συνδυάζεται με χιόνι , εκείνη την επική Τσικνοπέμπτη στην Καλλιτεχνούπολη ..κακο προαίσθημα για αυριο για εντός του λεκανοπεδίου ..3:45 πλέον κ ουτε ο Διονυσος ; Νομίζω ουτε Ιπποκρατειος; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, NeverSummer είπε:

http://www.weather-in-greece.gr/webcam/dionysos-live-weather-camera.html

Αυτό είναι χιόνι η βροχή. Για χιόνι μου κάνει

Ναι το παλεύει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, snowzz said:

Πότε θα κοπάσει αυτό το πράγμα ; 

Καιρού επιτρέποντος νωρίς το ξημέρωμα. Μας ξήλωσε κεραμίδι νομίζω φακ. Ριπές στα 10 μποφόρ μην πω 11+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, snowmix99b είπε:

Καιρού επιτρέποντος νωρίς το ξημέρωμα. Μας ξήλωσε κεραμίδι νομίζω φακ. Ριπές στα 10 μποφόρ μην πω 11+

Εδώ κοντεύει να ξηλώσει το σπίτι ολόκληρο 😐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρούσι αργά και σταθερά πεφτει η Θερμοκρασία. 4.2C Τώρα και αέρας που σε σηκώνει για πλάκα.

Ζώ τη στιγμή που θα δούμε ζουγκλα κάμερα χιονοθύελλα αντε ρεεεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερές αϋπνίες και είμαι στο δεύτερο τσάι βαλεριάνα. Πάμε καλά κινείται γρήγορα το χαμηλό ή μου φαίνεται. Συνεχίζεται το ψιλόβροχο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλει προσοχή λίγο η νιφάδες που μπορείς να βλέπουμε πιθανόν να είναι μεγάλες σταγόνες που γλιστράνε απο τα καλώδια  της Δ.Ε.Η ή από τους πυλώνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snowmix99b είπε:

Θέλει προσοχή λίγο η νιφάδες που μπορείς να βλέπουμε πιθανόν να είναι μεγάλες σταγόνες που γλιστράνε απο τα καλώδια  της Δ.Ε.Η ή από τους πυλώνες.

Πιο πολύ μικρές σταγόνες καθώς έχουν κίνηση νιφάδας. Πάντα το λέω με επιφύλαξη όπως είπα και για Διόνυσο. Βέβαια λίγη σημασία έχει 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχαχα κάθομαι και ψάχνω νιφάδες στην ζουγλοκάμερα λίγο τσάμπα σήμερα το ξενύχτι αλλά και αύριο τα ίδια θα κάνουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3.7 επιτέλους η πιο χαμηλή απόψε και συνεχίζει να κατεβαίνει! Στοίχημα να σπασει τον 1 βαθμό στο μαρούσι αλλά δύσκολο..

Κατα τα άλλα ΒΡΟΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με πάρνηθα στο -3,7 δε βλέπω να χιονίζει στα βόρεια προάστεια.. Τέτοια ώρα θα έπρεπε να είχε -5 τουλάχιστον.. Μαζί με τον αέρα προς το παρόν φαίνεται να είναι αποτυχία το όλο ζήτημα.

Αν αρχίσει να πεφτει η θερμοκρασία ξαφνικά πολύ τότε θα παω πασο! Καλημέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Dusterakos said:

Ε τόσο που το κάναν θέμα στα social media το γρουσουζεψαν.

Τ για πρωτη φορα στους 1.7 

 

 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...