Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μικροαλλαγες στο σημειο της αρχικης καταβασης ,ελαφρα πιο ν.δυτικα στη αγγλια και κατα συνεπεια ελαφρα πιο ν.δυτικα και ο αζορικος 2 ενω και αζορικος1 στη βαση του ειναι ελαφρα αποδυναμωμενος...τα θεωρω καλη εξελιξη αλλα να δουμε ριτζαρισμα τωρα που ειναι το βασικο..θελουμε μαχαιρι προς τα ανατολικα ειπαμε μολις κατεβει ο αυλωνας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εμφανεστατα αρκετες δεκαδες χιλιομετρα πιο δυτικα το κατεβασμα..απλα δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο η κακο και ειναι απο τις λιγες φορες που εχω καταμευρδευτει στο τι θελουμε..αλλες φορες με το δυτκισμα θα πετουσα την σκουφια μου..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Toυλάχιστον είναι πιο φουσκωμένος ο αζόρ...ξενύχτια ωραία οι μαυρόγατες! χαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ καλο το αικον απο την αρχη μεχρι το τελος μιας και αφηνει περιθωρια μεγαλα κι ολας για ολες τις φασεις της ψυχρης εισβολης...παμε τζιφο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Μούφα το άικον...

καλο ειναι..ενα κλικ ηθελε να πεταξει δευτερο κεντρο ηδη απο την αδριατικη και μετα θ αλλαζε ολο το ραν ..εμεις πιο πολυ ελπιζουμε βραδυ τεταρτης προς πεμπτη ετσι που το κοβω αλλα για να βγει αυτο πρεπει απο την αρχη να κατσει καλα.ακομη και ετσι εβγαλε υετο σχεδον πανω μας για τις ωρες εκεινες αν ειδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

πολυ καλο το αικον απο την αρχη μεχρι το τελος μιας και αφηνει περιθωρια μεγαλα κι ολας για ολες τις φασεις της ψυχρης εισβολης...παμε τζιφο τωρα

νομίζω βγήκε κάτι σαν ούκμο για αυτό και το χαρακτήρισα μούφα..αν και έχει καλύτερο αζόρ δε βγάζει χαμηλό....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

καλο ειναι..ενα κλικ ηθελε να πεταξει δευτερο κεντρο ηδη απο την αδριατικη και μετα θ αλλαζε ολο το ραν ..εμεις πιο πολυ ελπιζουμε βραδυ τεταρτης προς πεμπτη ετσι που το κοβω αλλα για να βγει αυτο πρεπει απο την αρχη να κατσει καλα.ακομη και ετσι εβγαλε υετο σχεδον πανω μας για τις ωρες εκεινες αν ειδες

Αυτό το κλικ είναι που μου την δίνει...το έχω δει σε πόσα ραν και λέω συνέχεια τώρα θα το κάνει..μάλλον το κρατάει για τις μικρές ώρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Αυτό το κλικ είναι που μου την δίνει...το έχω δει σε πόσα ραν και λέω συνέχεια τώρα θα το κάνει..μάλλον το κρατάει για τις μικρές ώρες...

αν το παει ετσι σημερα μεχρι το βραδυ θα το δειξει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιο πιθανο ειναι παντως να το δειξει πρωτος ο τζιφος αυτο το δευτερο κεντρο μιας και εχει πιο δυνατο αυλωνα απ ολα τα μοντελα.βασικα το εδειξε αλλα αν το παει πιο δυτικα τοτε θα το δειξει εκει που θελουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σχιαχτερο ειναι το θεαμα με τις μαυρες γατες...χαχαχαχα.Θα το δουν οι προσηνεμοι το πρωι και θα φτυνουν τον κορφο τους😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Ski snow είπε:

Πιο νοτια η μυτη, ξυπνηστεεεεεεεε.

Καλημερα! Μεχρι τωρα το θετικο η μεγαλυτερη κλιση βα-νδ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Μας δινει υετο Βαγγελη

Τώρα παίζουμε μπαλλα...αν το βγάλει αυτό από πιο δυτικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...