Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καποιοι βιαστηκαν πρωι πρωι να μιλησουν για ζωνικη μετα τις 7/2.ο μεσος ορος του ευρωπαιου δειχνει μεσημβρινη κυκλοφορια μεχρι τις 10.εχουμε δρομο ακομη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Μια ανάσα από το όνειρο το τζεμ για τα προσήνεμα και λίγο παραπάνω ο μέσος όρος του ευρωπαίου .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα κ απο εμενα παιδια, χαίρομαι που σας ξανα βλέπω........ θελω κ εγω να παω Πάπιγκο την τριτη, αλλα αξιζεί? θα δω τπτ καλο? η αδικα θα παω, να περιμενω την δεύτερη φάση!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, dimisg said:

Καλημέρα κ απο εμενα παιδια, χαίρομαι που σας ξανα βλέπω........ θελω κ εγω να παω Πάπιγκο την τριτη, αλλα αξιζεί? θα δω τπτ καλο? η αδικα θα παω, να περιμενω την δεύτερη φάση!!!!!!!!

Να πας. Αν πας αυθημερόν δεν θα δεις τπτ. 

Αν καθίσεις κι άλλες μέρες κάτι θα δεις.

Επεξεργάστηκε από giorgoscorfu
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα παιδιά!

Μου φαίνεται ότι τα πεδινά της Αττικής δεν έχουν χαθεί εντελώς ακόμα ισχύει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περαιτέρω δυτικιση της πρώτης φάσης στο αηκον. Το δυτικό ακρο του κέντρου του Χ κάνει την κλασσική κουρμπα στην Αδριατική.. 

icon-0-69.png?02-06

Μία αντίστοιχη δυτικιση στον Τζιφο στο επερχόμενο εξαρι και θα αυξήσει αυτομάτως τα φαινόμενα στα κεντροβορεια..! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Kαλημερα παιδιά!

Μου φαίνεται ότι τα πεδινά της Αττικής δεν έχουν χαθεί εντελώς ακόμα ισχύει?

ναι φιλε ανετα χιονιζει και πεδινα περιμενουμε τα μοντελα για να δουμε τι θα γινει τελικα ολα ειναι στον αερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimisg είπε:

Καλημέρα κ απο εμενα παιδια, χαίρομαι που σας ξανα βλέπω........ θελω κ εγω να παω Πάπιγκο την τριτη, αλλα αξιζεί? θα δω τπτ καλο? η αδικα θα παω, να περιμενω την δεύτερη φάση!!!!!!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας..καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε!! Ο τζίφος δίνει χιόνια στην περιοχή του Πάπιγκου Τρίτη αργά βράδυ μέχρι Τετάρτη πολύ νωρίς το πρωί....δεν ξέρω αν αλλάξει η αν πέσει μέσα λογικά εκεί γύρω θα γίνει ότι γίνει βαριά μέχρι μεσημέρι Δευτέρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

ναι φιλε ανετα χιονιζει και πεδινα περιμενουμε τα μοντελα για να δουμε τι θα γινει τελικα ολα ειναι στον αερα..

Κατάλαβα ...Οντως όλα στον αέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά τον Γκάρυ τον ξέρουμε από παλιά..αρκετά χρόνια..αυτός είναι δεν ξέρει από μοντέλα δεν ξέρει να σχολιάζει....ρωτάει μόνο κάτι συγκεκριμένο ....δεν χρειάζεται εντάσεις τώρα χωρίς λόγο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετική η διάταξη για κεντροανατολικα στο αηκον! Το τονίζω, η διάταξη για την πρώτη φαση.. 

Και για τη δεύτερη φάση πλασάρει καλύτερα τον πολικο αυλωνα με δημιουργία κάποιας μορφής σκανδιναβικου μπλοκ.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Εξαιρετική η διάταξη για κεντροανατολικα στο αηκον! Το τονίζω, η διάταξη για την πρώτη φαση.. 

Και για τη δεύτερη φάση πλασάρει καλύτερα τον πολικο αυλωνα με δημιουργία κάποιας μορφής σκανδιναβικο μπλοκ.. 

Λιγο ειναι και αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Εντυπωσιακή εικόνα....πόσο κοντά είναι από το όνειρο...ποτέ δεν ξέρεις....

GEMOPEU00_144_1.png

Καρφι η μυτη. Κατω, πιο κατω βρεεεεεε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ριτζαρει πολυ ψηλα το αικο.Τρομςρη βελτιωση για μετα

Αν παιχτει η δευτερη φαση τελικα, θυσαυρος γιωργο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...