Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Winterlove είπε:

Να το μεταφράσω κι εγώ λοιπόν... τον Ιούνη αναμένεται της καταιγίδας πανηγύρι κι ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, σύμφωνα με τις δικες μου εκτιμήσεις!

Από δω και πέρα μόνο γίδια εις τους αγρούς!!

Ευγε νεε μου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκτελεστηκε με συνοπτικες διαδικασιες ολο το επιτελειο σπουργιτιων.

Το Νικολα κρατα τον μη τον εκτελεσεις πρωτη φορα ειναι ...εχει ελαφρυντικα😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Είχατε Αριάδνη εσείς. Και γενικά μπόλικες χιονοστρωσεις.

2001 δεν ηρθε ποτε και στην αριαδνη μονο η πεδινη θεσσαλια ειδε αξιολογες χιονοστρωσεις ανω των 30 εκατοστων θεσσαλονικη  πχ δν ειχε πολλα πραγματα  σαν θεσσαλια δεν εχουμε παραπονο αλλα γενικευμενος δυνατος χιονιας εχει να γινει απο το 01

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

2001 δεν ηρθε ποτε και στην αριαδνη μονο η πεδινη θεσσαλια ειδε αξιολογες χιονοστρωσεις ανω των 30 εκατοστων θεσσαλονικη  πχ δν ειχε πολλα πραγματα  σαν θεσσαλια δεν εχουμε παραπονο αλλα γενικευμενος δυνατος χιονιας εχει να γινει απο το 01

Που να κατσουν βρε φιλε ολες αυτες οι προυποθεσεις ...εδω με το ζορι σηκωνεται ο αζορικος....πρπεει να σκασει και αυλωνας απο ρωσια οριζοντιοποιημενος ιονιο...πιο σπανιο απο αυτο που ψαχνει η αθηνα ειναι να γινει αυτο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θετικος και ο μεσος ορος θερμοκρασιακα για 7 του μηνα μεσανυχτα..οτι γινει τοτε για χιονι αττικη-ευβοια ..

 

EDM0-96.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, menidi είπε:

5 ημέρες ολικό παγετό στη Σαλονικα. Και 3 η 4 στο Βόλο. Αυτά γίνονται σπάνια όμως. Φιλικά παντα

Καλα εννοειτε οσο αφορα θερμοκρασιες κλπ ηταν ιστορικο αλλα εγω σου λεω για χιονια με στρωσιματα γενικευμενο δεν εχει υπαρξει ...εμεις στη θεσσαλια προφανεστατα και δεν πρεπει να μιλαμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκτελεστηκε με συνοπτικες διαδικασιες ολο το επιτελειο σπουργιτιων.

Δυστυχως συμφωνα με τις πηγες μου υπηρχε ενας προδοτης μεσα στο επιτελειο...Αυτος σας πηρε στον λαιμο του...Τουλαχιστον θα ειναι ανοιχτος ο δρομος το σαββατο για τα μερη σου..😜...Εγω θα φερω προμηθειες...Το πολυ πολυ χρησιμοποιησε τες τον αλλο χειμωνα..😉

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην φαω κραξιμο αλλα αφου δεν καθεται χιονι ας εχουμε ζεστες και με βροχες. Ομως ζεστες. 

Το ξεροκρυο που παγωνει το σπιτι που βγαινω εξω μια εξοδο και παγωνω ολοκληρος οσο και να ντυθω σαν κρεμμύδι δεν το θελω . Το σιχενομαι. 

Η φαση γ@@@@@@ε εντελως για ολους.

Δεν θα σπασει φετος η 12ετια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Μην φαω κραξιμο αλλα αφου δεν καθεται χιονι ας εχουμε ζεστες και με βροχες. Ομως ζεστες. 

Το ξεροκρυο που παγωνει το σπιτι που βγαινω εξω μια εξοδο και παγωνω ολοκληρος οσο και να ντυθω σαν κρεμμύδι δεν το θελω . Το σιχενομαι. 

Η φαση γ@@@@@@ε εντελως για ολους.

Δεν θα σπασει φετος η 12ετια

θα το φας το κραξιμο σιγουρα! εγω διαφωνω πληρως παντος!! μια χαρα χιονακι εριξε περυσι ηλιουπολη. το καθε πραγμα στον καιρο του!! ζεστες φλεβαρη μηνα με υγρασια? να αρωστησουμε ολοι? φιλικα παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα το 06ζ και 12ζ είναι κρίσιμα. Μάλλον πάμε για πολύ καλά φαινόμενα και θερμοκρασία λουκούμι. ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ.

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tendcol είπε:

θα το φας το κραξιμο σιγουρα! εγω διαφωνω πληρως παντος!! μια χαρα χιονακι εριξε περυσι ηλιουπολη. το καθε πραγμα στον καιρο του!! ζεστες φλεβαρη μηνα με υγρασια? να αρωστησουμε ολοι? φιλικα παντα

Προσωπικα με κουραζει το σκετο κρυο πραγματικα το ενοω. Οταν εχει χιονισει εχω εναν λογω να το θελω . Αλλα αυτο το διαπεραστικό με τον αερα με την ξεραιλα ειναι οτι χειροτερο ...

Προσωπικη αποψη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω απο το να εχω ζεστη προτιμω να εχω ιστορικο ξεροκρυο με -3 στο κεντρο της Αθηνας να σπασουμε εστω εκει ρεκορ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Θα δω χιονακι η κλείδωσε για μουφα εδώ σε μένα?

Χτυπα μισο+ λιτρο τσιπουρο αδερφε με.αναλογα κοψιδια και θα δεις και blizzard

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Προσωπικα με κουραζει το σκετο κρυο πραγματικα το ενοω. Οταν εχει χιονισει εχω εναν λογω να το θελω . Αλλα αυτο το διαπεραστικό με τον αερα με την ξεραιλα ειναι οτι χειροτερο ...

Προσωπικη αποψη 

Εγω αντιθετα θεωρω το κρυο ζωη.Ανοιγουν τα πνευμονια,ανασταινομαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χτυπα μισο+ λιτρο τσιπουρο αδερφε με.αναλογα κοψιδια και θα δεις και blizzard

Δηλαδή αδερφε?🙂🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Gary said:

Θα δω χιονακι η κλείδωσε για μουφα εδώ σε μένα?

Γκαρι θα δεις χιόνι από Τετάρτη αργά το βράδυ ότι προλάβει να κάνει. Αλλά θερμοκρασίες θα έχεις όποτε ότι πέφτη θα είναι χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Ηθικο διδαγμα και δεν παει σε σενα γενικα το γραφω... μην ειστε ειρωνικοι οταν καποιοι σας λενε την αληθεια και απλα δεν θελετε να την ακουσετε...ηθικο διδαγμα ταση καιρου δεν ειναι τα κυρια τρεξιματα των μοντελων ταση καιρου ειναι τα ενσεμπλ των μοντελων ειναι η ταυτιση των μοντελων προς μια κατευθυνση ποια ειναι η αληθεια οτι εδω και 7 μερες ταση δν υπηρξε ποτε ουτε για καλο χιονι στα κεντροβορεια ουτε στα προσηνεμα...υπομονη γιατι μετα τις 17 18 θα εχουμε μια ευκαιρια ακομα και ισως την μεγαλυτερη του φετινου χειμωνα

Θα έγραφα για ταφόπλακα του φετινού "χειμώνα" αλλά η τελευταία σου φράση με φρέναρε... Βλέπεις κάτι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κρύο κάνει καλό στο δέρμα, στα χέρια (πιο σκληρά), σκοτώνει τα μικρόβια, καίει τις σιχαμένες νερατζιές κλπ. Στην ζέστη μόνο αλλεργίες και ίδρωμα προσφέρει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...