Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 minutes ago, [weathermaniac] said:

το απόλυτο τίποτα και στο 12αρι του τζίφου για 14-15.. μια βροχοκαιρία ψάχνουμε ρε γμτ!!!

μέχρι να.δει 15ποντο το Σύνταγμα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, nikolas 2365 said:

Τςλευταια ευκαιρια για προσηνεμα πεδινα 15 με 25 Φλεβαρη. Αυτο το 10μερο. 

21/2 με 28/2 είπαμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραία η ανανέωση του cfs με χαμηλά τόσο βροχής όσο και χιονιού.. μακάρι να έβγαινε... 

 

το μόνο θετικό στο 12αρι του τζίφου είναι ότι δεν ανεβαίνει ο Αζορικός μέχρι τιες 240 ώρες και να βγάλει πάλι κάποια άχρηστη για εδώ ψυχρή εισβολή . Ο αζορικός αν είναι να ανεβεί, να ανέβει μέσα στον Ατλαντικό και μέχρι την Γροιλανδία.

 

+18 στα 850!!!!

gfs-1-270.png?12

 

 

και +20 στην Ιταλία χαχα

 

και μετά +20 και στην Ελλάδα  για μπάνια μετά από μία ατελείωτη άνοιξη

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να δεις που θα βγούνε αυτά, ίσως όχι +18 αλλά κάνα +12, +14, τις μυρίζονται τις ζέστες από νωρίς. Φλώρος κάθε χρόνο ο Φλεβάρης..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυστυχώς και τα σενάρια στα εσνέμπλς άρχιζαν να παίρνουν χαμπάρι ότι δεν θα δούμε σταγόνα πάλι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ωραία η ανανέωση του cfs με χαμηλά τόσο βροχής όσο και χιονιού.. μακάρι να έβγαινε... 

 

το μόνο θετικό στο 12αρι του τζίφου είναι ότι δεν ανεβαίνει ο Αζορικός μέχρι τιες 240 ώρες και να βγάλει πάλι κάποια άχρηστη για εδώ ψυχρή εισβολή . Ο αζορικός αν είναι να ανεβεί, να ανέβει μέσα στον Ατλαντικό και μέχρι την Γροιλανδία.

 

+18 στα 850!!!!

gfs-1-270.png?12

 

 

και +20 στην Ιταλία χαχα

 

και μετά +20 και στην Ελλάδα  για μπάνια μετά από μία ατελείωτη άνοιξη

Τάσο.. Εσύ; 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό είναι που μου την δίνει στην Ελλάδα, ότι και μέσα στο Χειμώνα μπορεί να φτάσει 20άρι+, ενώ στην Ευρώπη ακόμη και σ' έναν σάπιο Χειμώνα όπως φέτος για να δει 20άρι η Βιέννη, το Βερολίνο, η Πράγα μέσα στο Χειμώνα πρέπει να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Τάσο.. Εσύ; 😂 

και όμως μετά από τόσο κρύο, δεν με χαλάει η θερμή εισβολή, έτσι και αλλιώς δεν υπάρχουν χιόνια για να λιώσουν εδώ😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο καλοκαιρι, θα εχω περισσοτερο χρονο να κανω το φιδισιο υπεροχο καταπληκτικο μαυρισμα μου!! 

Παντως, το gfs τρεχει μονο του στα 20αρια τη στιγμη που πολλα σεναρια παιρνουν την κατιουσα αρα εγω εχω ακομα ελπιδες εστω να μην εχουμε το 20αρι να εχουμε κατι λιγοτερο μη σπαμε ρεκορ χειμωνιατικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ωραιο σαν διαταξη. 

καλά σαν αποτέλεσμα στα Γιάννενα απλά είναι άπειρος βορειοανατολικός, θέλει πολύ πιο βόρεια για αξιόλογα φαινόμενα εδώ, αλλά τουλάχιστον δεν είναι ήλιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...