Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά πιο πάνω τα υψόμετρα σήμερα σε σχέση με τις θερμοκρασίες του τζίφου. Ελπίζω από τα 1200 και πάνω μόνο χιόνι. Επιτέλους βρέχει καλά στα Γιάννενα και οι πρώτες καταιγίδες εμφανίστηκαν στην Κέρκυρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τελικά πιο πάνω τα υψόμετρα σήμερα σε σχέση με τις θερμοκρασίες του τζίφου. Ελπίζω από τα 1200 και πάνω μόνο χιόνι. Επιτέλους βρέχει καλά στα Γιάννενα και οι πρώτες καταιγίδες εμφανίστηκαν στην Κέρκυρα

 

...και ξαναλέω... shit and shit from shit ....😂😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Στρωνει αρκετο χιονι στο μιτσικελι απο τα 1300+ μετρα

Βρεχει καλα στα Γιαννενα με 7,2 βαθμους.

...απ΄το τίποτα καλό και το καθόλου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα παραπανω μετρα των νεων χιονοστρωσεων αυτη την στιγμη  για το Μιτσικελι ειναι απο την πλευρα των ιωαννινων.

Στις πιο βορειες περιοχες του μιτσικελιου δεν ξερω αν ειναι χαμηλοτερα οι χιονοστρωσεις.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Τα παραπανω μετρα χιονοστρωσεων αυτη την στιγμη  για το Μιτσικελι ειναι απο την πλευρα των ιωαννινων.

Στις πιο βορειες περιοχες του μιτσικελιου δεν ξερω αν ειναι χαμηλοτερα οι χιονοστρωσεις.

...βάζει μιά γάνα από τα 1000 m κ'απάνω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...φίλε μου είσαι άρχοντας ...πανέμορφο χωριό και φύση...😀

Να σάι καλά φίλε μου έχεις επισκεφτεί στην περιοχή ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...βάζει μιά γάνα από τα 1000 m κ'απάνω....

Μαλλον απο τα 1200μ στις πιο βορειες περιοχες θα βαζει αρκετο χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, black snow είπε:

Να σάι καλά φίλε μου έχεις επισκεφτεί στην περιοχή ;

...πολλές φορές ... και έχουμε μείνει 2-3 φορές ....με διαδρομές off road μέσα απο Άγιο Δημήτρη ,Αράχωβα ....και από κει πέρασμα Σταυρού h1340 μ(...μου φάγανε τα τσοπανόσκυλα τον προφυλακτήρα ...😀) και στη συνέχεια ΄΄πάντα βρέχει΄΄ ... ανάβαση Καλιακούδας κ.λ.π....Τι μου θύμισες ... υπέροχη ορεινή ελλάδα..!!!!

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...πολλές φορές ... και έχουμε μείνει 2-3 φορές ....με διαδρομές off road μέσα απο Άγιο Δημήτρη ,Αράχωβα ....και από κει πέρασμα Σταυρού h1540 μ(...μου φάγανε τα τσοπανόσκυλα τον προφυλακτήρα ...😀) και στη συνέχεια ΄΄πάντα βρέχει΄΄ ... ανάβαση Καλιακούδας κ.λ.π....Τι μου θύμισες ... υπέροχη ορεινή ελλάδα..!!!!

Απίστευτα τοπία  η όλη η περιοχή εγώ είμαι πιο ανατολικά σύνορα με Φωκίδα. Ψηλός Σταύρος h 1340 σύνορο με Ευρυτανία. Δυστηχως ανεβαίνουν η Τ και εδώ τώρα που μπαίνει ο υετος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιάννενα έχει πέσει η Θερμοκρασία , νομίζω ότι γύρω στα 800 βάζει.Τουλαχιστον δεν είδαμε χειμώνα ας δούμε και κάτι στο τέλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, akisioannina είπε:

Γιάννενα έχει πέσει η Θερμοκρασία , νομίζω ότι γύρω στα 800 βάζει.Τουλαχιστον δεν είδαμε χειμώνα ας δούμε και κάτι στο τέλος

1065 είμαι φίλος...και δεν βάζει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεχρι στιγμης στο Μιτσικελι απο την πλευρα των ιωαννινων η χιονοστρωση που υπαρχει και απο την χθεσινη αρχιζει απο τα 1200 μετρα.Εριξε καλο χιονι απο τα 1300 μετρα.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Ανοίγει σιγά σιγά ο καιρος στην Ηπειρο..  

...αναμενόμενο βάση δορυφορικής ... ήταν μάπα ...🙁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...αναμενόμενο βάση δορυφορικής ... ήταν μάπα ...🙁

Είχε φανεί από το πρωί η όλη φάση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Μιτσικελι απο την περιοχη των ιωαννινων τωρα.

Εκει που αρχιζουν τα συννεφα στο Μιτσικελι και ξεχωριζει λιγο το εντονο ομιχλωδες ασπρο εριξε καλο χιονι.

87524951_501916637423124_7772377813335670784_n.png?_nc_cat=101&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQlIfHVayQiyyCAhoxiHTYXqgNInrwNps5Zf_0qBkzuql1PsPwsZCnGu7osUzGbEuaPxzHcOwBps_e245aJfCXLe&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=eb05b8075758d31c53bc068f51915d41&oe=5EC034B4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...