Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια πρωινη φωτο με τη στουπαρα αφου προς το παρον δεν εχω κατι σημαντικο ως αναφορα αφου χιονιζει ασθενως ως μετρια με.θετικη Τ

 

IMG_20200206_213642.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το εχω γραψει και πιο νωρις...απο που η αισθηση οτι θα πεσει τοσο πολυ η θερμοκρασια?

H παρνηθα με φαινομενα και ειναι στο -4 ....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, periklis είπε:

το εχω γραψει και πιο νωρις...απο που η αισθηση οτι θα πεσει τοσο πολυ η θερμοκρασια?

H παρνηθα με φαινομενα και ειναι στο -4 ....

 

Συμφωνώ. Αν δεν κάνει γερό γενικευμένο ντου τα μεσάνυχτα κάτω από 300 δε θα δουν νιφαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαικ από Νίκαια είμαστε σε πολύ δύσκολη περιοχή γι αυτο μην περιμένεις κάτι το ιδιαίτερο. 

 

Η Παρνηθα πηγε στους -4.3 .. 5.3 στο Νεο Ψυχικο και 1.5 dp

Επεξεργάστηκε από Iceman21
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, periklis είπε:

το εχω γραψει και πιο νωρις...απο που η αισθηση οτι θα πεσει τοσο πολυ η θερμοκρασια?

H παρνηθα με φαινομενα και ειναι στο -4 ....

 

πες τα γτ εγω μετα ειμαι ο παραλογος οταν λεω κατι.

ανεβηκε κιαλλο 4.9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Iceman21 είπε:

Ξεκάθαρα φταίνε οι αντμινς σορρυ κιόλας γι αυτό.

Μαικ από Νίκαια είμαστε σε πολύ δύσκολη περιοχή γι αυτο μην περιμένεις κάτι το ιδιαίτερο. 

 

Η Παρνηθα πηγε στους -4.3 .. 5.3 στο Νεο Ψυχικο και 1.5 dp

Τι εγινε;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

πες τα γτ εγω μετα ειμαι ο παραλογος οταν λεω κατι.

ανεβηκε κιαλλο 4.9

Το λες κάθε 2 λεπτά ρε τρελέ ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Iceman21 είπε:

Ξεκάθαρα φταίνε οι αντμινς σορρυ κιόλας γι αυτό.

Μαικ από Νίκαια είμαστε σε πολύ δύσκολη περιοχή γι αυτο μην περιμένεις κάτι το ιδιαίτερο. 

 

Η Παρνηθα πηγε στους -4.3 .. 5.3 στο Νεο Ψυχικο και 1.5 dp

Το ξέρω γείτονα, αλλά θα περιμένω καμιά αερομεταφερομενη.... Έχω βγάλει ρουφηχτρα στην ταράτσα 🤪

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Michael είπε:

Το ξέρω γείτονα, αλλά θα περιμένω καμιά αερομεταφερομενη.... Έχω βγάλει ρουφηχτρα στην ταράτσα 🤪

 

 

 

χαχαχαχα ..κάνε καμιά βολτούλα καλύτερα 😂

 

5 στο νεο Ψυχικο και 1.3 dp

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ποσο να κρατησει κι αυτο το ποτο; Σε κανατα θα ειναι; Εχουμε γινει Ορεστης Μακρης περιμενοντας την πτωση της Τ

4.3 εδω

Χαχαχαχαχα. Θα γινουμε ντιρλα κακ θα βλεπουμρ την βροχη χιονοθυελλα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ βλέπω λάμπα της ΔΕΗ και πάνε και έρχονται μυγακια  αερομεταφερομενες είναι.????..Απο πάνω εχει σπαστη συννεφιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει συνεχώς απο το μεσημέρι σε ολα τα ορεινα-ημιορεινά της Λέσβου και τώρα οι χιονοπτώσεις έχουν κατέβει στα 200..Λογικά σε λίγη ώρα μας αποχαιρετά ο υετός, οπότε οτι πήραμε σήμερα ήταν το ανώτερο που θα παίρναμε τηρουμένων των συνθηκών..Καλό βράδυ σε όλους και καλά χιόνια σε όσους σταθούν τυχεροί απόψε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Sarwnikos είπε:

Ρε παιδιά ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ βλέπω λάμπα της ΔΕΗ και πάνε και έρχονται μυγακια  αερομεταφερομενες είναι.????..Απο πάνω εχει σπαστη συννεφιά.

απ οτο θιβετ ερχονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μολις κοπηκε το ρευμα στιγμιαια!! ερχεται( και καλα )🤣

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα τωρα μαζευτηκα απο το αεροδρομιο...Αρκετο νερο στην Αττικη οδο μεχρι λιγο πριν τον Ασπροπυργο..Αλλα πουθενα νιφαδα...Τωρα καλλιθεα καταστεγνοι οι δρομοι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτη τη στιγμή εδώ στη Ρόδο, βιώνω κάτι μάλλον σπανιο γίά τα δεδομένα του νησιού: καταιγίδα με ηλεκτρικά, αλλά με μονοψηφια θερμοκρασία στους 8 βαθμούς! Εξαιρετικά ενδιαφέρον (Κ υποψιάζομαι πως στα απέναντι ψηλά βουνά της Τουρκίας αυτό μεταφράζεται μάλλον σε χιονοκαταιγιδα). Όμορφη χειμωνιάτικη βραδιά ακόμα κ εδώ and I cross my finger for snowing in ampelojardins 😁 κ γιατί όχι να ασπρίσει όλη η Αθήνα! Άμα γίνει μάλιστα κάτι τέτοιο, θα πάρω αεροπλάνο κ θα ανέβω αύριο απόγευμα 😃 (και ας μας έχει γονατίσει η Aegean με τις τιμές της- που είναι οι καλές εποχές που ταξίδευα με 15 ευρώ με Ryanair το χειμώνα 🙄)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...