Jump to content
DIMITRIS

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο βρωμοτζίφος παρά την πολύ μικρή αρχική βελτίωση, αποτέλεσμα και πάλι 0, μην ω και χειρότερο.. βρωμομοντέλο, θα τουμπιάσεις ολοκληρωτικά στο 18αρι.🤬

 

καλό το ούκμο, αλλά χειρότερο από το πρωί...

περιέργως το 18αρι αύξησε τον υετό για αύριο. Ταυτόχρονα τι έλεγα στο μήνυμα αυτό πάνω?

 

Πάρτε τούμπα

12αρι

gfs-0-150.png?12

 

 

18αριιι

gfs-0-144.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια πολλα στους Κωνσταντινους,στους Κωστηδες και σε οσους γιορταζουν!!Βελτιωθηκε αισθητα ο τζιφος και για την επομενη λιμνη..Θα την φερουμε και αυτη γιατι ετσι μας αρεσει...

Προεχει η σημερινη μερα..Στολισαμε και αναμενουμε...Ευχομαι καλα φαινομενα σε ολους και οσο γινεται πιο ακινδυνα..Ας φερει σε 2-3 καταιγιδακηδες του φορουμ τα ακραια!!!😜

Καιρε..!!!Γλεντα τον ευρωπαιο σημερα και απο βορρα και απο νοτο.. Ξερεις εσυ..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3-4μμ δινει ο παιος και μονο στα πολυ βορεια του νομου.5 με 10 το πολυ ο τζιφος.Ετοιμαστειτε το βραδυ για show απο Σακουλινο!😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πως για το επόμενο ο τζίφος θα γινόταν καλύτερος από ευρωπαίο και ούκμο,  με εντυπωσίασε αρνητικά, καθώς ήθελα να δω καλύτερα σενάρια από τα υπόλοιπα μοντέλα.

 

παρόλα αυτά φαίνεται πάρτι ασταθειών ακόμα και με άνοδο στα 850 το οποίο είναι ιδιαίτερα ευχάριστο.

Diagramme GEFS

 

ακόμα καλύτερα για Γιάννενα]

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ένα δροσερό καλοκαίρι με την Τ να παίζει μεταξύ 25οC και 30oC τα μεσημέρια και μεταξύ 13oC και 18οC τα πρωινά χωρίς καταιγίδες/βροχές θα ήταν ιδανικό. Μιλάω για Πολίχνη πάντα. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

βελτίωση αικον και τζίφου στα 12αρια. Σημαντικό αυτό μιας και η μεταβλητή είναι το πανίσχυρο χαμηλό του ατλαντικού που ήδη υπάρχει, και με την ανατολίκιση στις αρχικές συνθήκες πάμε καλά. Το ούκμο θα βελτιωθεί σίγουρα.

 

τουμπάρα ούκμο!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 hours ago, [weathermaniac] said:

Πέρσι μας είχαν με τις πολλές καταιγίδες και είδαμε τι έγινε. ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑΚΗΔΕςΝ ΦΕΤΟΣ ΤΕΡΜΑ

Κρατα μικρο κουβαδακι 🙂 🙂 

Καλησπερα ❤️ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Dusterakos είπε:

Κρατα μικρο κουβαδακι 🙂 🙂 

Καλησπερα ❤️ 

Ηελλο Dacia dusterakos🤣 Πάντα μικρό κουβά για να μην το φάμε στο κεφάλι γεμάτο χαχα

13 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...... αυτή κάνει .....???????...... έχει και τη Nessie ...... 🐉......!!!!!!!

ΣΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΑΣ: 04/19/14

 

ότι είναι λίμνη την θέλωωω [κλαίω Άγγελε!!]

 

 

μια μικρή βελτίωση την έκανε και το ευρωπαικό. Στις 144 ώρες σχεδόν ίδιος συνολικά στην Ευρώπη με ούκμο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ηελλο Dacia dusterakos🤣 Πάντα μικρό κουβά για να μην το φάμε στο κεφάλι γεμάτο χαχα

ότι είναι λίμνη την θέλωωω [κλαίω Άγγελε!!]

 

 

μια μικρή βελτίωση την έκανε και το ευρωπαικό. Στις 144 ώρες σχεδόν ίδιος συνολικά στην Ευρώπη με ούκμο

 

Στη χειροτερη περιπτωση, στο γεμιζω με αμμο αθηναικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

πολύ χειρότερο το 18αρι αικον, δεν ξέρω πως το έκανε...

 

δυστυχώς χειροτερεύει ο τζίφος. να δούμε πόσο, και τι θα γίνει με τα αυριανά. Αλλά ευτυχώς υπάρχει και τρίτη πιθανή λίμνη μετά, οπότε κλαιν μαιν.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στις αρχικές συνθηκες όντως λίγο χειρότερος ο τζίφος, αλλά έβγαλε μεγάλη κακοκαιρία για ανατολικά. Μακάρι να έχουμε τα καλύτερα αύριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα ο ευρωπαίος μου δίνει καταιγίδες κάθε μέρα την άλλη εβδομάδα.... Τώρα για ποια ημερομηνία στοχεύουμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Καλημέρα ο ευρωπαίος μου δίνει καταιγίδες κάθε μέρα την άλλη εβδομάδα.... Τώρα για ποια ημερομηνία στοχεύουμε?

Απο τριτη Θανασακο 26 του μηνα..Ερχεται η εκδικηση...Και της Αττικης...Τωρα εαν παλι στραβωσει το θεμα..Το αποφασισα.Θ αλλαξω επιθετο..Τζανετακος θα το κανω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Ολα τα μοντελα εξαιρετικα..!!!Ο ευρωπαιος μενει που τρεχει αργοτερα..Θελω πλυμμηρες..Χαλαζι,μαυρο ουρανο,κεραυναρες και καρεκλες να πεφτουν απο τον ουρανο...Ελα μ...η ασταθειαρα...Ελα κουκλα μου...Παρε μου αμαξι,σπιτι και την γυναικα μου εαν γινεται...🙊Ελα μου..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ολα τα μοντελα εξαιρετικα..!!!Ο ευρωπαιος μενει που τρεχει αργοτερα..Θελω πλυμμηρες..Χαλαζι,μαυρο ουρανο,κεραυναρες και καρεκλες να πεφτουν απο τον ουρανο...Ελα μ...η ασταθειαρα...Ελα κουκλα μου...Παρε μου αμαξι,σπιτι αυτοκινητο και την γυναικα μου εαν γινεται...🙊Ελα μου..

Καλημέρα Σάκη.... Έκλαψα ...να ξέρεις ..αχαχαχαχ α

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Εντυπωσιακό

graphe_ens3_mtj9.gif

Αυτό είναι το φυσιολογικό Βασίλη. Και πολύ άργησε. Πάλι καλά θα ρεφάρει η Ήπειρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό είναι το φυσιολογικό Βασίλη. Και πολύ άργησε. Πάλι καλά θα ρεφάρει η Ήπειρος.

Μακάρι ρ Μιχαήλ. Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα λειψυδρίας πλεον. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

αν και έκανε κάποιες βελτιωτικές κινήσεις το αικον παραμένει το χειρότερο σενάριο λόγω σχήματος αυλώνα.. Ας ελπίσουεμ να αλλάξει στο 12αρι του. Θα έχει ενδιαφέρον τέτοια εποχή το -22 με -24 στα 500

 

τρομερός ο τζίφος για τριτοτετάρτη, μακάρι να βγει!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...