Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, freeze είπε:

Κοντευουμε τα 90mm και δίχνει να χαλαρώνει.... 

 

 

Ο μικρος με το χερι εξω τελειος ...ετσι εκανα κι εγω οταν χιονιζει λιγο για να δω αν χιονιζει..αν πεφτει καμια νιφαδα στο μανικι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επικίνδυνος καιρός εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης με την Τ στους 20οC και ισχυρές καταιγίδες, χαλάζι και γενικά επικίνδυνο καιρό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Επικίνδυνος καιρός εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης με την Τ στους 20οC και ισχυρές καταιγίδες, χαλάζι και γενικά επικίνδυνο καιρό. 

Εχετε οντως χαλαζι? Εμεις εδω εχουμε ψιλοβροχο  που δυναμωνει που και που...Απο ηλεκτρικα ειναι μια χαρα καταιγιδα αλλα απο βροχη πασχει λιγο (για εδω)

Δυναμωσε τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, freeze είπε:

Κοντευουμε τα 90mm και δίχνει να χαλαρώνει.... 

 

 

...... ούτε την εποχή των Μουσώνων .....( .... που λέει ο λόγος ....) .....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Εχετε οντως χαλαζι? Εμεις εδω εχουμε ψιλοβροχο  που δυναμωνει που και που...Απο ηλεκτρικα ειναι μια χαρα καταιγιδα αλλα απο βροχη πασχει λιγο (για εδω)

Δυναμωσε τωρα

Είχαμε πριν χαλάζι για λίγο. Και έντονες καταιγίδες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

μαυρίλα δυτικά μας μάλλον πάμε για round 2 ας ελπίσουμε να είναι καλό και όχι ψόφιο όπως οτι πέρασε πριν

βρέχει πολύ καλά και ακόμη η μαυρίλα απ'τα δυτικά δεν ήρθε αυτά είναι!

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

90,2 mm ... και συνεχίζει ποτιστικά ευτυχώς.... φτάνει τόσο ... δύσκολα παιδια .... πολλά ισόγεια πλυμύρισαν .... βέβαια να πώ την κρυφή αμαρτία μου ... θέλω να 100 ρίσει ...... αλλά λαου λαου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, freeze είπε:

90,2 mm ... και συνεχίζει ποτιστικά ευτυχώς.... φτάνει τόσο ... δύσκολα παιδια .... πολλά ισόγεια πλυμύρισαν .... βέβαια να πώ την κρυφή αμαρτία μου ... θέλω να 100 ρίσει ...... αλλά λαου λαου 

Απλα υποκλινομαι!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, freeze είπε:

90,2 mm ... και συνεχίζει ποτιστικά ευτυχώς.... φτάνει τόσο ... δύσκολα παιδια .... πολλά ισόγεια πλυμύρισαν .... βέβαια να πώ την κρυφή αμαρτία μου ... θέλω να 100 ρίσει ...... αλλά λαου λαου 

..... Στέφανε γερά ..... η 100άρα είναι κοντά .....!!!!!!! .....🏆

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...