Jump to content
Winterlove

Αναφορές ΒΡΟΧΟ-ΚΑΤΑΙΓΙΔΩΝ λιμνοκακοκαιρίας 21-24/6/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bροχή τώρα στο χωριό μου (Χόχλια), η οποία άρχισε πριν 10 λεπτά.....μαυρίλα και βαρύς καιρός.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως η βροχοκουρτινα δειχνει οτι εχει να δωσει ακομα..Η ορατοτητα περιορισμενη..Αρα καλο νερο θα πεσει για λιγο ακομα..Για σαλονικα αναφερομαι...Μπανιστηρι καργα..Αφου εδω κατω δεν...Το ριξαμε στο ματι...😎

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7,4 mm εδώ στους Ταγαράδες θέρμης .... μια χαρά ... λαδώσαμε το βροχόμετρο .... ενω τώρα δείχνει να κόβει .... ρίχνει πολύ ασθενη βροχή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μια χαρα..Εαν εγω εβλεπα σημερα 8.2mm θα ξαναπαντρευομουν..😜

Κατσε μην εχει και συνεχεια😂

Κατι παει να δημιουργηθει βορεια μας βασει sat

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Κατσε μην εχει και συνεχεια😂

Κατι παει να δημιουργηθει βορεια μας βασει sat

Μακαρι Χρηστο...Οχι τιποτα αλλο να παρω λιγο ματι ακομα..😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 3μμ μειναμε σημερα δυστυχως.49.5μμ αφησε εδω το τριημερο και αισιως εφτασε τα 600μμ το ετος.Καλο Σεπτεμβρη τωρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στα 3μμ μειναμε σημερα δυστυχως.49.5μμ αφησε εδω το τριημερο και αισιως τα 600μμ το ετος.Καλο Σεπτεμβρη τωρα!

Θες να σου πω τα δικα μου νουμερα...Πριτς...Δεν θα γινω εγω ρεζιλι για σενα..😋

Ειπαμε:Πανω απο 20mm την μεγα θα φογολογεισαι με 20% και αυτα θα πγοσθετονται στο χαγοκοπειο..Εκτακτη ενισχυση και εισφογα αλληλεγγυης!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, freeze είπε:

8mm με ένα ψιλόβροχο αλλά σχετικά πυκνό ,,,, ενώ δείχνει να δυναμώνει 19,9 C

Εχουμε τον αδερφο εδω κατω στην δροσοπηγη αλλα εχουμε και σενα..Μεσα στη ντοπα ειναι οι περιοχες σας...Μηπως τα αντιχαλαζικα πανω απο τα σπιτια σας ριχνουν αναβολικα βροχης??Εχετε ξεσκιστει..😂

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Θες να σου πω τα δικα μου νουμερα...Πριτς...Δεν θα γινω εγω ρεζιλι για σενα..😋

Ειπαμε:Πανω απο 20mm την μεγα θα φογολογεισαι με 20% και αυτα θα πγοσθετονται στο χαγοκοπειο..Εκτακτη ενισχυση και εισφογα αλληλεγγυης!!!

Τι ειναι 600 χιλιοστακια.;;;περυσι αγγιξε τα 1400 η ιπποκρατειος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχοκουρτινα κανει την εμφανιση της στο βουνο που βρισκεται το Ωραιοκαστρο...Αυτην την στιγμη ειναι λιγο βορειοτερα του Ωραιοκαστρου...Παμε για Πεμπτο γυρο σημερα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι ειναι 600 χιλιοστακια.;;;περυσι αγγιξε τα 1400 η ιπποκρατειος.

Ελα μωρε τριχες..Εγω 1400mm γραφω σε 2,5 χρονια..🙉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Βροχοκουρτινα κανει την εμφανιση της στο βουνο που βρισκεται το Ωραιοκαστρο...Αυτην την στιγμη ειναι λιγο βορειοτερα του Ωραιοκαστρου...Παμε για Πεμπτο γυρο σημερα?

Πεμπτο γυρο??Θα με τρελανεις..Εγω σημερα μονο 5 γυρους απο σουβλακι με κοτοπουλο μπορω να δω..Θα φαω να πνιξω την στεναχωρια μου..5 γυρους βροχης εσυ 5 γυρους με κοτοπουλα απ ολα εγω..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Πεμπτο γυρο??Θα με τρελανεις..Εγω σημερα μονο 5 γυρους απο σουβλακι με κοτοπουλο μπορω να δω..Θα φαω να πνιξω την στεναχωρια μου..5 γυρους βροχης εσυ 5 γυρους με κοτοπουλα απ ολα εγω..😂

Οι 2 εφεραν ψιχαλες το μεσημερι και οι αλλοι 2 τωρα το απογευμα😂 Πολυ επιμονη σημερα

Βρεχει στο Ωραιοκαστρο βασει καμερας ενω η βροχοκουρτινα γινεται πιο εντονη...Βρεχει και στο Δερβενι

Ξεκινησε και εδω

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μπορα του Ωραιοκαστρου κινηθηκε νοτιοανατολικα και δεν μας επηρρασε...Βορειοδυτικα πρεπει να εχει βροχοκουρτινες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, billipiros12 είπε:

Εβρεξε κανονικά και δεν μέτρησε καθόλου υετο;

Ναι!!Οταν αρχισε να βρεχει δυνατα στην πολη ο σταθμος ηδη εγραφε 0,2 mm!!!Μετα την βροχη περιμενα να δω ποσα χιλιοστα εγραψε ο σταθμος και στην ανανεωση εδειχνε παλι 0,2 mm!!στην επομενη ανανεωση παλι 0,2 mm εγραφε.Ενω δεν ειχαμε μετα φαινομενα πριν 1-2 ωρες περιπου που ξαναειδα τον σταθμο εγραφε 0,4 mm!!!!Tωρα που τον ξαναβλεπω παλι χωρις φαινομενα γραφει 0,6!!!ισως εχει καποιο προβλημα.Στον σταθμο της ελεουσας δεν εχω δει κατι τετοιο.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...