Jump to content
billipiros12

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμάν ξεκίνησε να φυσάει και πάει να μου χαλάσει τη σωτήρια αναστροφη... 31 βαθμους αυτήν την ώρα με εφιαλτική υγρασία 70%.....

Απ τη μία ο κορωνοιος που θερίζει στο νησί απ την άλλη η ζέστη... ευτυχώς έχει ψυχιατρείο το νησί να μπω για λίγες μέρες.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσάγκαλα. Κίσσαβος Όλυμπος και θέα προς Χαλκιδική. Δεν φαίνεται η Χαλκιδική στην τρίτη φωτό, αλλά από την  τέταρτη φωτό καταλαβαίνεις γιατί είναι η Χαλκιδική χεχεχε 

 

 

Υ.γ με δάγκωσε κάβουρας σήμερα και είχα μια μικρή αιμοραγια. Να γιατι  δεν γουστάρω. 

IMG_20200813_101833.jpg

IMG_20200813_101844.jpg

IMG_20200813_101849.jpg

IMG_20200813_174925.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έριξε το νεράκι του στο Μαίναλο και στην Τριπολη 

τουλάχιστον να διατηρηθεί λίγο η υγρασία γιατί το ελατοδάσος θυμίζει μπαρουταποθηκη κάθε καλοκαίρι !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... από τη χθεσινή βροχή στις Λιγκιάδες Ιωαννίνων ......

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δύση του ηλίου από τα ψηλά της Πεντέλης (Κοκκιναρά), πριν λίγη ώρα....
Απερίγραπτη δροσιά, στα 750μ. που βρισκόμουν!!
Καλή Παναγιά σε όλους....

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, βουνό, σύννεφο, φύση και υπαίθριες δραστηριότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, heavy snow είπε:

Οι Λιγκιαδες ειναι και εκει οχι το περαμα.

....οκ.... έτσι έγραφε.....σίγουρα εσύ ξέρεις καλύτερα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

....οκ.... έτσι έγραφε.....σίγουρα εσύ ξέρεις καλύτερα ....

Το Πέραμα είναι στο 0:12 στην άκρη της πόλης

Κεντρο Θεσσαλονίκης σήμερα 25.9 - 31.3

Ωραιοκαστρο 22.8 - 30.4

Κορδελιό 25.6 - 32.9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

....οκ.... έτσι έγραφε.....σίγουρα εσύ ξέρεις καλύτερα ....

Οποιος ειναι απο τα Γιαννενα δεν γινεται να μην ξερει τις λιγκιαδες και το περαμα 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, heavy snow είπε:

Οποιος ειναι απο τα Γιαννενα δεν γινεται να μην ξερει τις λιγκιαδες και το περαμα 😉

..... εγώ δεν είμαι από τα Γιάννενα  .... και σίγουρα έχεις δίκιο λόγω υψομετρικής διαφοράς ..... δεν το πρόσεξα..... αυτός στη ανάρτηση έγραφε ότι αυτός ήταν στη τοποθεσία Πέραμα ......🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Οποιος ειναι απο τα Γιαννενα δεν γινεται να μην ξερει τις λιγκιαδες και το περαμα 😉

Αυτός που το τράβηξε δεν πρέπει να είναι από Γιάννενα...Από ξενοδοχειο πρέπει να τραβάει το βίντεο, έχω πάει εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Αυτός που το τράβηξε δεν πρέπει να είναι από Γιάννενα...Από ξενοδοχειο πρέπει να τραβάει το βίντεο, έχω πάει εκει

Ναι κατι τετοιο θα εγινε

 

6 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... εγώ δεν είμαι από τα Γιάννενα  .... και σίγουρα έχεις δίκιο λόγω υψομετρικής διαφοράς ..... δεν το πρόσεξα..... αυτός στη ανάρτηση έγραφε ότι αυτός ήταν στη τοποθεσία Πέραμα ......🙄

Ναι διαβασα την τοποθεσια σου ανω χαλανδρι για αυτο εγραψα οποιος ειναι απο τα Γιαννενα... συνηθισμενα λαθη αυτα απο επισκεπτες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.....

Άναψε πάλι ο φούρνος και περιμένει να μας ψήσει.... 

8μιση το πρωί και γράφω 26.3 θερμοκρασία και 91% υγρασια

Ελαχιστη 17.2 απόψε με 100% υγρασία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Ο προεδρος των καταιγιδακηδων σας χαιρετα..

20200814_100439.jpg

Ωρα για καφε...Και μετα βουτια..Ελαφρυ αερακι..26 βαθμοι και ολα καλα...Τα φιλια μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Ειναι σε κοιτη ποταμου Γιωργη;; μου κανει εντυπωση το 100% υγρασια θα σημαινει κ τοπικες ομιχλες

Ναι Γιώργη... Δίπλα σε ποτάμι.. Πάντα 100% έχει χειμώνα-καλοκαίρι σε αναστροφικες βραδυες

29.1 τώρα πρωί πρωί και 82% υγρασία... Τρομερή δυσφορία... Για να περιγράψω ακριβώς όταν βγαίνεις στον ήλιο είναι σαν να σου βάζουν καρφιά στο σώμα σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 βαθμους εδω στην παραλια...Λαδι η θαλασσα και απολαυση..Ξεχασα να αναφερω,εχθες το βραδυ πηγαμε βολτα Λιβαδεια..Ο Ελικωνας ειχε βγαλει ασταθεια..Μερος αυτης εφτασε μεχρι Κωπαιδα...

20200814_124853.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άμα έφτασε αίσθηση 40 στα Γουβια που ο σταθμός είναι ακριβώς 1μ από το κύμα  και θεωρείται και δροσερό μέρος τότε στα κλειστά κομμάτια του νησιού όπως πχ το Λιβάδι του Ρωπα η αισθηση θα ξεπερνά τους 47 για πλάκα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...