Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 6/12-15/12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ωραία βροχούλα.....πόσο ήρεμη και ωραία καιρικά νύχτα!!!

Κι όσο βλέπω εκείνη την συμπαγή νεφική μπάλα ΔΝΔ πολύ ανοιχτά της ν.Πελοποννήσου, χμμμμ, μου δημιουργούνται ελπίδες καλές για εκπλήξεις το πρωί....... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, oasis είπε:

Υπέροχη είναι η βραδυα μην γκρινιάζετε μερικοί, ποτιστικά και ηδονικά συνεχίζει εδώ 

 

Χαχαχα...επειδη ριχνει ηδονικα σε σενα ρε Θαναση πρεπει να χαιρονται και αυτοι στους οποιους δε βρεχει;;;Τη γκρινια που την ειδες ακριβως;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και δω πλεον εχει δυναμωσει..Ολα κλειστα και ακουγεται καργα η βροχη...Δευτερο σερι τελειο βραδυ...Αντε καλο ξημερωμα να χουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστερίου βρέχει κι εδώ ποτιστικά... χαλαρά.. με τη Τ στους 14.2°C.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ Χαλκίδα ούτε σταγόνα και δεν νομίζω ότι θα ρίξει τίποτα απόψε. Να μην βάλω διάγραμμα τζιφου (αλλα και παιου) απο 12Ζ απόψε τι υετο έδιναν για εδώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Και δω πλεον εχει δυναμωσει..Ολα κλειστα και ακουγεται καργα η βροχη...Δευτερο σερι τελειο βραδυ...Αντε καλο ξημερωμα να χουμε..

Καληνυχτα Σακουλινο και ας ελπισουμε για κατι πολυ δυνατο αυριο και δευτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καληνυχτα Σακουλινο και ας ελπισουμε για κατι πολυ δυνατο αυριο και δευτερα

Το χουμε αδερφε μου..Εσενα ειδικα για την δευτερα,δε σε φοβαμαι..Αντε σας αφηνω γιατι το οργανο διπλα μου,θα βγαλει το γκλομπ.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα "χριστουγεννιατικο" δέντρο,δώρο της φύσης με φωτάκια τις σταγονες του νερου της βροχουλας και φόντο τον κόκκινο ουρανο 

 

 

IMG_20201213_012430.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασταματητη ηδονιστικη ποτιστικη Ζωγραφου.....βρεχει σερι εδω και 2 ωρες ακριβως....κατακοκκινος κ κλειστος ουρανος χαμηλη νεφωση πανω απτο λεκανοπεδιο.....ονειρο....ποιημα.....12.5 βαθμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Beach-snow NG said:

Γείτονα Κώστα, τόβαλες στο αργό, για να φαίνονται σα νιφάδες, που θα τις ψάχνουμε με το λυχνάρι του Διογένη φέτος?.....χαχαχαχα.....

Χαλάρωσε αλλα ρίχνει ακόμη......πάω για τσεκ στο αναλογικό!!

Θα λαλήσουμε Γειτονα φετος δεν κατεβαινει με τιποτα το ψυχοοοοοςςςςςςςςςςςςςς......... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ενα "χριστουγεννιατικο" δέντρο,δώρο της φύσης με φωτάκια τις σταγονες του νερου της βροχουλας και φόντο τον κόκκινο ουρανο 

 

 

IMG_20201213_012430.jpg

ROMANTICA 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eιμαι 2 βηματα απ το να βγω μπαλκονι με τηλεβοα και να φωναξω "ΠΙΣΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΗΔΕΣ" αλλα φοβαμαι παντοφλινο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε ήδη γράψει 2 mm εδώ απόψε.. κι άλλα 0.2 mm πριν αλλάξει η μέρα... τίποτα το ιδιαίτερο αλλά όπως και να 'χει είναι όμορφη η βραδιά... ελπίζουμε για τα αυριανά..

..πάω να χουχουλιάσω τώρα και να πάρω έναν γλυκό υπνάκο υπό τον ήχο της βροχής........ άντε καλό ξημέρωμα κι από εμένα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η σατ μαλλον σφυριζει την ληξη για αποψε....συνεχιζει εστω για λιγο ακομα μαλλον ποτιστικα....ομορφη βραδυα....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ληξη φαινομενων....παμε δυνατα για αυριο οπου ολα παιζονται ακομα και για ισχυρα φαινομενα στον νομο...αλλα και σε πολλες αλλες περιοχες της χωρας.....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σας...2mm για σημερα που ελπιζω μεχρι την αλλαγη της μερας να μπει κ ενα μηδενικο απο πισω...Καλη Κυριακη να χουμε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...