Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βελτιωση μεσου ορου 12αρι gfs σε σχεση με το πρωινο 6αρι καλα χιονια σε ολους.. παμε γερα για 18αρια μετα χαμος..

gens-31-0-324.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, phanis1313 είπε:

Όχι ρε φίλε αλλά κανεις ότι δεν βλεπεις αυτο που συμβαίνει; Περιμένεις να δεις ένα ψειγμα χειμώνα και αρνείσαι να δεις αυτό που συμβαίνει γύρω σου; Ακόμα και να το δεις όλα καλα;

Δεν αντιλεω ρε συ Φάνη.. Υπάρχουν πιθανότητες να γίνει και αυτό που λες..Αλλά μην εμφανιζεσαι μόνο όταν πάει μια κατάσταση ανάποδα.. Χτυπάει κάπως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου άρεσαν τα μοντέλα..προς το παρόν δεν δείχνουν κάτι εντυπωσιακό..ειδικά τα ensembles νομίζω καθόλου καλά δεν είναι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαστε πολυ μακρια ακομα και για να υπαρξει ταση για κατι καλο μετα τις 10 του μηνα. Γυρω στις 5-7 του μηνα θα σχηματισουμε αποψη για καποια τετοια ταση. Προς το παρον θελουμε να πιστευουμε οτι κατι θα αλλαξει.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

Χαχαχα, βγηκαν τα μαχαιρια!

της μοιρασιας του φαγητου εννοω! Χαχαχα

μη με πεις οτι δεν σου χει λειψει...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

Χαχαχα, βγηκαν τα μαχαιρια!

της μοιρασιας του φαγητου εννοω! Χαχαχα

Χρονια πολλά Γιωργάρα για τα γενεθλια σου!

Κατα τ'αλλα,απο Δευτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Προσηνεμίλα φουλ τα μοντέλα. 

Υγ. @GEORGE SNOWMAN

Οχι τα μοντέλα ρε Νικολα,τα ensembles του τζιφου,στις ωρες "Σακης 13",280φευγα δηλαδή...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι τα μοντέλα ρε Νικολα,τα ensembles του τζιφου,στις ωρες "Σακης 13",280φευγα δηλαδή...🤣🤣🤣

Αυτά δεν μυρίζουν απλά προσήνεμα. Αλλά Ρετζέπ Ταγίπ μυρίζουν. Θα μας φάει τον μεγάλο Κόγκα η Τουρκία. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αναθεμα κι αν μπορω να καταλαβω τι θα δειξει ο παιος στις 144...ουτε αν ειναι καλος η οχι στις 120...

Βαγγέλη αλοιφή στο σβέρκο. Εγώ φέτος έχω γλυτώσει εγκαύματα φουλ. 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χειμωνας είπε:

Βαγγέλη,έχει τεράστια διαφορά με τον τζιφο..Κάνε σύγκριση τις ώρες

θα ελεγα οτι ειναι διαφορετικος εντελως απο αικον και τζεμ και ενδιαμεσα απο τζιφο και γιουκμο με πιο κοντινο το γιουκμο ,με τον τζιφο πιστευω οτι εχει καλυτερο αζορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

θα ελεγα οτι ειναι διαφορετικος εντελως απο αικον και τζεμ και ενδιαμεσα απο τζιφο και γιουκμο με πιο κοντινο το γιουκμο ,με τον τζιφο πιστευω οτι εχει καλυτερο αζορικο

Κοίτα και τον σκαδινοσιβηρικό διαφορα.. Στο Ευρωπαίο πιέζει περισσότερο και πιο νότια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χειμωνας είπε:

Κοίτα και τον σκαδινοσιβηρικό διαφορα.. Στο Ευρωπαίο πιέζει περισσότερο και πιο νότια..

ναι να πω την αληθεια εχω επικεντρωθει σε ολα τα μοντελα στο δυτικο κομματι του χαρτη και δεν το προσεξα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...