Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε με νοιαζει ρε μα....κα τι δειχνουν τα μοντελα..Εγω θα παω Ελλαδα και θα ρθεις μαζι μου..

IMG-4e5fe0d9358328c9cf321350cc51d9dc-V.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Βαλτε να δειτε λιγο στουπιτσα στο ματς της αρσεναλ χαχαχ ωραιο οφθαλμολουτρο χαχαχα

Ε ναι ρε φιλε πρέπει να μετακομίσω midlands..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://weathergroup.gr/2021/01/02/ανάλυση-πρωινών-δεδομένων-της-2ας-ιανο/ εδω η αναλυση και οι πιθανοτητες εξελιξεις με βαση τα πρωινα στοιχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Βαλτε να δειτε λιγο στουπιτσα στο ματς της αρσεναλ χαχαχ ωραιο οφθαλμολουτρο χαχαχα

Μου θυμίζει το ΑΕΛ Ξάνθη 3-0 στο κύπελλο το 17

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σοφία θα θυμόμαστε λεμε και θα κλαίμε...Έχει επέτειο σοφίας ολη η κεντροβορεια ελλαδα αυριο

Να φανταστεις εκεινη την μερα ξεκινησα απτα Ιωαννινα για Θεσσαλονικη το απογευμα εν μεσω στουπας και λιγο μετα το μετσοβο πηγαιναμε με 40 απο τοσο χιονι που εριχνε!! Το καλυτερο ταξιδι που εχω κανει. Σορρυ για το οφφ απλα ηθελα να μοιραστω μια εμπειρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Αραξε ρε bro,δεν φευγουμε ακομα για Ελλαδα..Κουλαρε να δουμε και το 18αρι...

IMG-7a40b050b9088505f49cfffc8227a51a-V.jpg

Χαχαχα απαιχτος!! Φεύγουν με το επόμενο τραίνο μάλλον !! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλιά το θεωρώ το 18αρι αικον, λογικά δεν θα προσπαθούσε να κατέβει καν ο αυλωνας... Χάλασε λίγο την τέταρτο Πέμπτη . Θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον αν συνεχίσει έτσι μεχρι αυριο θα αποκόψει τελειως το χαμηλο στις αζορές Πορτογαλία Αφρική χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια φτανει με τις φωτο..οχι συνεχεια.ολα με μετρο..τσατ εικονες ασχετες πουλακια ολα δεκτα αλλα με μετρο..μη γινουμε τσιρκο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

το αικον παλι αλλαξε αζορικο και αυλωνα αλλα στις 120 ντεν καταλαβαινει τι θα εκανε μετα...

Βαγγελη θα δούμε και ανσαμπλ η θα δουμε τζιφο και παμε για υπνο😁

Όχι τίποτα άλλο αλλά φοβάμαι μη σταματησει η βροχη και ακούγεται στα κεραμίδια και με παίρνει ο ύπνος 😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη θα δούμε και ανσαμπλ η θα δουμε τζιφο και παμε για υπνο😁

Όχι τίποτα άλλο αλλά φοβάμαι μη σταματησει η βροχη και ακούγεται στα κεραμίδια και με παίρνει ο ύπνος 😂

ε και ανσμπλ ρε συ ...μετα υπνο αλλα μαλλον δεν το κοβω αυριο να ξυπναω νωρις νωρις...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ε και ανσμπλ ρε συ ...μετα υπνο αλλα μαλλον δεν το κοβω αυριο να ξυπναω νωρις νωρις...😀

Δε βαριέσαι παλι καραντινα ειμαστε εγω θα δω κατα τις 2 και νετφλιξ με τη γυναίκα καμια σειρα ειναι σκληρή αυτη αντεχει...εμεις με τοσο μοντελινγκ πως να αντεξουμε😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ε και ανσμπλ ρε συ ...μετα υπνο αλλα μαλλον δεν το κοβω αυριο να ξυπναω νωρις νωρις...😀

Κοιμησου γιατι απο Δευτερα αρχιζει το ξυλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Κρατηστε δυναμεις παιδια. Ερχονται ξενυχτια

Όταν η νύχτα αξίζει να ξενυχτισεις, και πτώμα να είσαι από κούραση δεν κλείνει το ερμο το μάτι ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και μονο που βλεπω μυτη στον αυλωνα και οχι ολοκληρο το αυγο μου αρκει για να βγει καλυτερο το ραν οπως και να χει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εχει εναν μικρο θυλακα του 0 στα 850 κοντα σου..😋

Δεν θέλει πολύ Βαγγέλη! 

 

Ο Τζιφός νομίζω ότι θα μου αρέσει περισσότερο από πριν. Ακόμα δεν είμαι στον υπολογιστή όμως..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...