Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγώ δεν είμαι σίγουρος για το αποτέλεσμα.. Ίσως εκ του αποτελέσματος να είναι από τα πιο ανατλικά σενάρια. Έρχεται γρήγορα το επόμενο χαμηλό, αλλά όχι σαν το ούκμο. Το οποίο ούκμο έχει και αυλώνα τέρας.

 

Περιμένω να δω αν γίνει κάποια μαγική αποκοπή.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

και εγώ δεν είμαι σίγουρος για το αποτέλεσμα.. Ίσως εκ του αποτελέσματος να είναι από τα πιο ανατλικά σενάρια. Έρχεται γρήγορα το επόμενο χαμηλό, αλλά όχι σαν το ούκμο. Το οποίο ούκμο έχει και αυλώνα τέρας.

κατι μεταξυ τζιφου και τζεμ ενδιαμεσα...σαν μια πρωτη μαντεψια απ τις συγκρισεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν μου αρεσει...

Σκατ@..... το αποτέλεσμα.

 

να δούμε τώρα τι θα σκεφτεί για να κατέβει.. Ίσως το χαμηλό που σκοτώνει την αρχική κατάβαση.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 120 εμοιαζε περισσοτερο στον τζίφο..και στις 144 κοντεψε να βγει φτυστό το ουκμο...κακό ραν προβλέπεται..

Βέβαια μοιάζει και αρκετά με το 6άρι του τζίφου στην ευρώπη..αν εξαιρέσεις τον γροιλανδικό.. μπέρδεμα...δεν γίναμε σοφότεροι..μακάρι έστω και έτσι να κατεβάσει κάτι κάπου..

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο το 12αρι του τζιφου,οχι καλα τα ανσαμπλ. Παρολα αυτα θετικο το δυτικισμα,θελουμε την ιταλια στο παιχνιδι και οχι την τουρκια. Μειωθηκαν πολυ τα σεναρια τουρκιας,αυξηθηκαν εκεινα της ιταλιας,αρα ολα καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, menidi είπε:

Παντως ο Μ.Ο στα ensembles gfs για τις 260 ώρες, ψύχρανε για τη χώρα μας. Και για την Αττική! Οταν βλέπεις Μ.Ο κάτω απο -2 για 11 ημέρες μπροστά, μόνο αισιοδοξία μπορείς να έχεις!

Κι ας φάμε και τα μούτρα μας στο τέλος!

 

gens-31-0-276.png

Εδω τρωμε ρε θανασακο μου τα μουτρα μας στο nowcast,στις 10 μερες θα κολλησουμε..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαίος θα κατεβάσει αυλώνα στην περιοχή μας στις 216....έχει πολλές ομοιότητες με τζεμ....

εμένα καλός μου φαίνεται.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διαγραμμα gfs 12αρι Αθηνα το λες και σχετικα καλο παμε για βελτιωση στα 18αρια..

graphe3_10000___23.7162_37.9795_Athens (1).png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μαύρα χάλια για κεντροβόρεια το τρέξιμο...

Προσήνεμα θαψιμο. Αμάν Μιχαήλ 😂😂😂😂 δεν βλέπεις τι χάλια έχει για όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ψιλομοιαζει το τζεμ...σε πιο βορεια εκδοση στον εμποδισμο...

Μπεπανθολ όλοι Βαγγέλη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οκ, αναρωτιε΄μαι τι θα δούμε πάλι αύριο.. Πάντως ο τζίφος γιοκ.. παραείναι καλός για να είναι αληθινός.. γμτ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα το ευρωπαϊκό πως απο τις 144 πήγε στις 168 σ αυτο το σεναριο και πως απο τις 168 πηγε στις 192 σ αυτο που δείχνει ενα2 θεος ξερει...Στις 240 θα βγάλει και χιονια χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

εμενα δεν μαρεσει να πω την αληθεια

Μόνο για τα προσήνεμα θα βγει καλό αυτό. Δεν ξέρω εμένα γενικά τέτοια κυκλοφορία δεν μου γεμίζει το μάτι για κεντροβόρεια..

 

 

το μόνο θετικό για κεντροβόρεια που ίσως μπορούμε να κρατήσουμε, είναι ότι μίκρυνε ο αυλώνας, που εν τέλη, είναι μία από τις πρώτες χρονικά μεταβλητές που μετράνε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...