Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

συνεχιζει να μην μαρεσει

ναι αλλα δες το επιμονη να συνεχιζει να μην σε κοβει κι ολας...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κι εμενα δεν μ αρεσει αλλα εαν βγαλει αντωνη κεντροβορειο απ αυτο το ραν ουτε ο χουντινι...χαχαχαχα

Χαχαχα βαγγελη δε στέκει το ραν ειναι αστα να πανε..Αλλά ακόμα κι αυτο θα βγάλει καταβαση η κεντροβορειο η προσηνεμο...Και αν απο τετοιο αθλιο σεναριο βγει καταβαση μονο τυχεροι ειμαστε και θετικοί...επισης αυτα τα γεωδυναμικα στην ισπανια μας σώζουν εχω την εντύπωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μόνο για τα προσήνεμα θα βγει καλό αυτό. Δεν ξέρω εμένα γενικά τέτοια κυκλοφορία δεν μου γεμίζει το μάτι για κεντροβόρεια..

Ουτε για προσηνεμα,θελει βελτιωσεις στον αζορ.

Προχωραμε σταθερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποια μέλη των ensembles του τζίφου δίνουν χιόνι στο διάστημα 10-13 του μηνός ανεύ σημασίας βέβαια.....

Αλλά γενικός για τα μακρινά κρύα άλλα πολύ ξερά δυστυχώς 

ens_image (77).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα μου αρέσει περισσότερο η λογική του ευρωπαίου για το μετέπειτα ... θα βγάλει και αυτός κάθοδο αυλώνα αλλά  μετά τις 14 του μήνα και ίσως πολύ καλύτερο για όλους...ο αζορικός στήνεται σε πολύ καλή θέση.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευρωπαϊκό με μικρές μετατοπίσεις θα έβγαζε καλό αποτέλεσμα για προσήνεμα. Όλα τα μοντέλα ακόμα και ο σκουπιδοτζίφος μετά τις 100 ώρες άχρηστα. Όταν φτάσουμε εκεί θα γίνουμε πιο σοφοί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με το που ανοιγει τις πορτες η σιβηρια ξυπνα η μπιλλια..και αν ειχε αλλες 24 ο παιος θα ηταν το απολυτο ντερμπι...εκεινη η μυξουλα 1010 ανοιχτα της δανιας μπορει να εκανε πολυ καλο για εδω στην εξελιξη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα βαγγελη δε στέκει το ραν ειναι αστα να πανε..Αλλά ακόμα κι αυτο θα βγάλει καταβαση η κεντροβορειο η προσηνεμο...Και αν απο τετοιο αθλιο σεναριο βγει καταβαση μονο τυχεροι ειμαστε και θετικοί...επισης αυτα τα γεωδυναμικα στην ισπανια μας σώζουν εχω την εντύπωση 

Όντως τα χρειαζόμαστε άμεσα. Κακό για την καμήλα, αλλά αν μείνουν, μπορούν να βοηθήσουν τα κεντροβόρεια, αν όχι σε πρώτη, σε δεύτερη φάση. Μπας και γίνει πιο ψηλόλιγνος ο Αζορικός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

παντως σαν λογικη το fim amerique που τρεχει τωρα ειναι σχεδον ιδιο με το gfs 12 ιανουαριου αντιθετα με το ευρωπαικο..

image (7).png

Από την  ίδια χώρα είναι.. τι περίμενες!😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, south coast είπε:

Το περασε το τεστ ο ευρωπαιος,βγηκε ο εμποδισμος

 

10 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εμένα μου αρέσει περισσότερο η λογική του ευρωπαίου για το μετέπειτα ... θα βγάλει και αυτός κάθοδο αυλώνα αλλά  μετά τις 14 του μήνα και ίσως πολύ καλύτερο για όλους...ο αζορικός στήνεται σε πολύ καλή θέση.....

Αυτο!

προχωραμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Και μιας και βλέπουμε όλα τα μοντέλα. Υπάρχει και αυτό. 

J192-21.gif

και αυτό

navgem-0-180.png?04-19

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Οκ, αναρωτιε΄μαι τι θα δούμε πάλι αύριο.. Πάντως ο τζίφος γιοκ.. παραείναι καλός για να είναι αληθινός.. γμτ..

Μη παιρνεις και ορκο!

καποτε τους κατ....γε ολους ο τζιφος!

ειδικα σε ωρες που οι αλλοι μολις μπαινουν στο παιχνιδι ( εμφανιση χαρτων )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ανησυχητικο στο τρεξιμο του ευρωπαικου ειναι οτι τετοιο σεναριο δεν υπηρχε καν το πρωι ουτε καν στα  ενσεμπλ..το θετικο ειναι αν εβγαινε θα εβγαζε κατι πολυ καλο για μετα αλλωστε μια ευκαιρια θα χουμε φετος ας ερθει σωστα χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Καλα ο ναυτης πρεπει ναναι οτι χειροτερο κυκλοφορεί σε μοντελο χαχα

Καλά....κάτσε να μας βγάλει κάνα νέο 2008 ως προοπτική και θα το βαφτίσουμε Σκλεναρίκοβα των μοντέλων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Μη παιρνεις και ορκο!

καποτε τους κατ....γε ολους ο τζιφος!

ειδικα σε ωρες που οι αλλοι μολις μπαινουν στο παιχνιδι ( εμφανιση χαρτων )

Αυτό γινόταν στην παλαιολιθική εποχή όμως βρε συ, Τώρα κοιτάμε τι κάνουν τα μοντέλα. Απλά σε τέτοιες φάσεις, πολλές φορές έρχονται τα άνω κάτω στα 00αρια. Πάντως βαρέθηκα, βλέπω χιόνι στα όνειρά μου πλέον. Αφού σταμάτησαν οι καταιγίδες και οι ανεμοστρόβιλοι στα όνειρα, έστω και σχετικά πρόσκαιρα, πεινάω να το δω, πόσο μάλλον να στρώνεται, όπου και να είμαι από τις 2 μου πόλεις

 

Υ.Γ Με είχες ρωτήσει για την υπογραφή μου, γενικά δεν θεωρώ πως είναι στόχος Νοεμβρίου, μιας και εννοώ να φτάνει το πανλευκο πέπλο σε όλο πχ το Μιτσικέλι, κάτι που σαφώς είναι αδύνατον τον Νοέμβριο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλεπω να χαλαει το κλιμα. Ξεκινησαν οι απεχθειες και οι τοπικισμοι .

Αμα συνεχισει συτο καλυτερα να τρωμε ηλιο απο το τρωμε ο ενας τον αλλο.

Καλη συνέχεια μεχρι την επομενη κυριακη

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...