Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Οπότε πάμε για μετά τις 20 τώρα;

Ο Βόλος μπορεί να χιονιστεί πιστεύω με τον ονειρικό κεντροβορειο παίο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλήθεια την Β´ φάση (λες και υπήρξε πρώτη), γατί την ξεγράφουμε; Είναι σε ώρες που μπορούν να γίνουν αλλαγές και να ευνοήσουν άπαντες. Νωρίς δεν είναι για ταφόπλακες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο Βόλος μπορεί να χιονιστεί πιστεύω με τον ονειρικό κεντροβορειο παίο

Το κυριο του ευρωπαικου δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο για πουθενα ..αυτο που γεννα ελπιδες ειναι τα ενς του ευρωπαικου που ειναι τριτη μερα σερι καλα στο διαστημα 15-18 οσον αφορα τα χιονια..πριν την κυριακη δευτερα δεν υπαρχει τιποτα μονο αναμονη λαι παρατηρηση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Αλήθεια την Β´ φάση (λες και υπήρξε πρώτη), γατί την ξεγράφουμε; Είναι σε ώρες που μπορούν να γίνουν αλλαγές και να ευνοήσουν άπαντες. Νωρίς δεν είναι για ταφόπλακες; 

Σταθη καλύτερα να μην περιμένουμε κάτι για παραθαλάσσιες περιοχές προσήνεμες. Τώρα τα β.π. μπορεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Το κυριο του ευρωπαικου δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο για πουθενα ..αυτο που γεννα ελπιδες ειναι τα ενς του ευρωπαικου που ειναι τριτη μερα σερι καλα στο διαστημα 15-18 οσον αφορα τα χιονια..πριν την κυριακη δευτερα δεν υπαρχει τιποτα μονο αναμονη λαι παρατηρηση

Έχουν κλειδώσει για μένα οι περιοχές. Τώρα παίζουν με υετο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τωρα μπηκα να δω αικον και νόμιζα χάλασε το λαπτοπ....τι μετατοπιση ήταν αυτη ρε γμτ....χιονοδιώχτη εχουμε τι αηδία είναι αυτό φέτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Αλήθεια την Β´ φάση (λες και υπήρξε πρώτη), γατί την ξεγράφουμε; Είναι σε ώρες που μπορούν να γίνουν αλλαγές και να ευνοήσουν άπαντες. Νωρίς δεν είναι για ταφόπλακες; 

Δεν είναι ότι την ξεγραφουμε, απλά είναι σε ώρες που δεν έχει και τόσο νόημα να το συζητάμε. Αν το δείχνει στις 150 ωρες τότε ναι, βλέπουμε. Ήλπιζα μπας και η πρώτη φάση πάει πιο δυτικά να χιονιζε έστω στο Πήλιο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

τωρα μπηκα να δω αικον και νόμιζα χάλασε το λαπτοπ....τι μετατοπιση ήταν αυτη ρε γμτ....χιονοδιώχτη εχουμε τι αηδία είναι αυτό φέτος

Κι όμως πιο ρεαλιστικό το 18αρι του αηκον σε σχέση με το 12αρι που το σχήμα του αυλωνα ήταν out of this world 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού το icon έδειξε ότι έδειξε είναι περιττό να χαλάσετε μια ώρα από το βράδυ σας να δείτε το “πρώην μοντέλο”.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγάλτε με τρελό αλλά προσωπικά βλέπω θετικές αλλαγές στις 24 ώρες στο ριτζ καθώς και στο χαμηλακι του ΒΑ Καναδά 😂

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Snow sick said:

Τα προσηνεμα χάσανε τεραστια ευκαιρία για την πρώτη φάση. Δεν υπάρχει κάτι άλλο για εμας αυτή τη στιγμή. Καμία Β φάση. Δν υπάρχει κανένα απολύτως ενδιαφέρον. Μακάρι αυτό ν αλλάξει σύντομα 

Όπως κ πέρσι αδερφέ.....!!! παρόμοια ευκαιρία χάσαμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σταθη καλύτερα να μην περιμένουμε κάτι για παραθαλάσσιες περιοχές προσήνεμες. Τώρα τα β.π. μπορεί 

Από το να έχω αυτές τις ελεεινές θερμοκρασίες κι ακόμα πιο ελεεινές του ΣΚ, ας έρθει έστω κι αυτό εδώ που φτάσαμε, να νιώσουμε κρυο ρε γ..... Φυσικά αλλα θα έπρεπε να είναι τα standards μας αυτήν την περίοδο αλλά τεσπα

 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Μαδρίτη μας ταπωσε έχω να πω εγώ......

ΟΛΟΥΣ!!!! Η πιο αμπαλη πρωτεύουσα της Ευρώπης (στο χιόνι) , μετά τη Ρώμη και τη Λισσαβώνα. 

Κλαααααψ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα ίδια βήματα στις αρχικές συνθήκες ι Τζιφός, έκλεισε το άλφα μέρος του Ατλαντικού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Όπως κ πέρσι αδερφέ.....!!! παρόμοια ευκαιρία χάσαμε...

Πέρυσι πολύ χειρότερα. Τι χάσαμε στο nowcast 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

τωρα μπηκα να δω αικον και νόμιζα χάλασε το λαπτοπ....τι μετατοπιση ήταν αυτη ρε γμτ....χιονοδιώχτη εχουμε τι αηδία είναι αυτό φέτος

Δεν εχουμε το χιονιοδιωκτη γιατι στα σοβαρα μοντελα δεν ηρθε ποτε το χιονι χαχααχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Η Μαδρίτη μας ταπωσε έχω να πω εγώ......

ΟΛΟΥΣ!!!! Η πιο αμπαλη πρωτεύουσα της Ευρώπης (στο χιόνι) , μετά τη Ρώμη και τη Λισσαβώνα. 

Κλαααααψ!!!!

1 φορα στα 10 χρόνια να χαρούν κι αυτοί λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Η Μαδρίτη μας ταπωσε έχω να πω εγώ......

ΟΛΟΥΣ!!!! Η πιο αμπαλη πρωτεύουσα της Ευρώπης (στο χιόνι) , μετά τη Ρώμη και τη Λισσαβώνα. 

Κλαααααψ!!!!

Κι εδώ παλεύουμε να πεσει η θερμοκρασία σε νορμαλ επίπεδα, ξεφτιλίκια 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...