Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Προσήνεμος καιρός δεν έχει να κάνει με το είδος της κυκλοφορίας. Με κάθε κυκλοφορία μπορεί να υπάρξει!😉

Εννοεις οτι σε καθε κυκλοφορια μπορει να ριτζαρει ο αζορικος και να φερει αυλωνα? Αυτο εννοειτε. Αλλα σιγουρα με χαμηλα στην Αγγλια και στον Ατλαντικο δε χαιρομαστε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Ρε τον τζιφο...... ρε τον τζιφο....Ρε τον τζιφοοοοο.....ασχολίαστο....

Δεν το σχολιάζουμε καν 😂😂

Είμαστε ήρεμοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

καλα το παραλελ πρεπει να σε αφηνει πληρως ικανοποιημενο...

Λοβοτομημενο από την χαρά μου βασικά, αλλά δεν πιστεύω τίποτα, και δυστυχώς, έχω καλό λόγο για να μην πιστεύω. Θα δείξει αύριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τζεμ λιγο πιο νοτια και θαψιμο εδω και τι ουκμο καλο θα ταν...προτιμώ να παλεύω εδω  με οριακές τ παρα με τον υετο

Ο τζιφος στις 126 θα βγαζε φοβερο χιονια και για δω αν εβγαινε εκτός από την ήπειρο καθως εχει ξαναγίνει και μόλις θα πήγαινες στη Σιάτιστα δε θα έκανε τιποτα ...κλασσική διάταξη ηπειρου

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και αυτο το gfs δεν αλλαζει και ευκολα χαρτες πλεον κολλησε στα ιδια με το πρωι για τελη του μηνα εχει γινει καπως κανονικο μοντελο

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν ειχε συνεχεια το τρεξιμο του gem ισως κατεβαζε κατι και στην χωρα μας.. να δουμε σε λιγο τι θα κανει ο ευρωπαιος που ειχε καλο μεσο ορο το πρωι

gem-0-240.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Τζιφός στην ουσία μας λέει πως αν έβγαινε το σενάριο του, σε 100 ώρες από τώρα θα μιλούσαμε για νέο 2005 στην Ήπειρο, με 4 μέτρα χιόνι στα βουνά, από μια και μόνο κακοκαιρία. Ας ελπίσουμε το χαζοευρωπαικο να τουμπιασει άμεσα... Να μην βγει το μηδενικό ρεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

To τζεμ κανει αυτο που πρεπει να γινει χαχαχα

ναι οντος το τζεμ δειχνει πως ενα αουτσαιντερ μπορει...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ο Τζιφός στην ουσία μας λέει πως αν έβγαινε το σενάριο του, σε 100 ώρες από τώρα θα μιλούσαμε για νέο 2005 στην Ήπειρο, με 4 μέτρα χιόνι στα βουνά, από μια και μόνο κακοκαιρία. Ας ελπίσουμε το χαζοευρωπαικο να τουμπιασει άμεσα... Να μην βγει το μηδενικό ρεεε

Έχω την εντύπωση ότι όταν μπαίνει το - 4    δεν υπάρχει υετός φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ο Τζιφός στην ουσία μας λέει πως αν έβγαινε το σενάριο του, σε 100 ώρες από τώρα θα μιλούσαμε για νέο 2005 στην Ήπειρο, με 4 μέτρα χιόνι στα βουνά, από μια και μόνο κακοκαιρία. Ας ελπίσουμε το χαζοευρωπαικο να τουμπιασει άμεσα... Να μην βγει το μηδενικό ρεεε

και για να δεις οτι το εννοω..κανονικα θα κυνηγουσα σεναριο τζεμ με λυσσα για μικρες βελτιωσεις για να παρω 47 νιφαδες η γλιτσα η χιονι σε ημιορεινα κτλ κτλ..δεν το κυνηγαω ..αντιθετα το μετα μ αρεσε...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Έχω την εντύπωση ότι όταν μπαίνει το - 4    δεν υπάρχει υετός φιλε

Δεν μιλάμε για χαμηλά υψόμετρα Γιάννη..

Καλύτερα όμως να μην μιλάμε καθόλου. Έτσι Μιχαήλ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Έχω την εντύπωση ότι όταν μπαίνει το - 4    δεν υπάρχει υετός φιλε

Μα δεν θέλουμε -4 φίλε. Από 1 και κάτω. Με -4 θα χιονίζε λίγο πάνω απο Ηγουμενίτσα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και για να δεις οτι το εννοω..κανονικα θα κυνηγουσα σεναριο τζεμ με λυσσα για μικρες βελτιωσεις για να παρω 47 νιφαδες η γλιτσα η χιονι σε ημιορεινα κτλ κτλ..δεν το κυνηγαω ..αντιθετα το μετα μ αρεσε...😋

Οκ, τώρα σε παραδέχομαι, γιατί δεν μιλάμε πλέον για το τίποτα... Αλλά ρεαλιστικά μιλώντας, τζίφου και γαλλικό δίνουν τον στόχο. Όλα τα υπόλοιπα στηρίζουν αδιάφορα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μα δεν θέλουμε -4 φίλε. Από 1 και κάτω. Με -4 θα χιονίζε λίγο πάνω απο Ηγουμενίτσα...

Εμμμμμ..... Αυτό θέλω εγώ... Χιόνια μεχρι το κυμα😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Εμμμμμ..... Αυτό θέλω εγώ... Χιόνια μεχρι το κυμα😉😉

αυτο που θες μ ενα τροπο γινεται..μεγαλο τεραστιο κεντροβορειο ν αφησει το στιγμα του στο ιονιο και καθως απομακρυνεται η καλυτερα στροβιλιζεται να σε χωσει και σενα μεσα στο χιονι...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και για να δεις οτι το εννοω..κανονικα θα κυνηγουσα σεναριο τζεμ με λυσσα για μικρες βελτιωσεις για να παρω 47 νιφαδες η γλιτσα η χιονι σε ημιορεινα κτλ κτλ..δεν το κυνηγαω ..αντιθετα το μετα μ αρεσε...😋

Χαχαχα κλαίω με το προηγούμενο σχολιο. Η μωβιά στο Αιγαίο. Αυτή είναι η συνταγή. Ένας φίλος από το Χαλάνδρι έχει την συνταγή της μωβιάς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Χαχαχα κλαίω με το προηγούμενο σχολιο. Η μωβιά στο Αιγαίο. Αυτή είναι η συνταγή. Ένας φίλος από το Χαλάνδρι έχει την συνταγή της μωβιάς. 

μην παιρνεις αερα εσυ🤣...ειπαμε υποχωρω μονο για τον μιχαηλ και αυτο που θελει για τα γιαννενα..και θα ρθει😋..για το μετα ειμαι για ακομη μια φορα με ακονισμενα νυχια ενας λυσασμενος μαυρογατος που θελει 2ημερο χιονια...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μιχαηλ και λοιποι γιαννιωτες πολυ σημαντικο οτι εχετε μαζι σας το γαλλικο τα πηγε περιφημα και καλυτερα απ ολα στον λεανδρο...θα δουμε παιο σε λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυτο που θες μ ενα τροπο γινεται..μεγαλο τεραστιο κεντροβορειο ν αφησει το στιγμα του στο ιονιο και καθως απομακρυνεται η καλυτερα στροβιλιζεται να σε χωσει και σενα μεσα στο χιονι...😋

Εννοείται Βαγγέλη.. Κεντροβόρειος και ξέρο ψωμι!! Στο τσακ το χάσαμε τις προάλλες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...