Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελει καποιος να κανει μια εκτιμηση γι αυτα που δινουν γνωστοι τηλεπερσονες ονοματα δε λεμε οικογενειες δε θιγουμε για την τριτη, που πριν λιγο ανεφεραν περασμα γρηγορο και χιονια στα ημιορεινα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά θεωρω οως δεν υπάρχει τίποτα για πουθενά. Ισως μόνο αν Μακεδονία-Θράκη. Μια κακοκαιρία για την οποία άλλες χρονιές δεν θα συζητάγαμε καν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Θελει καποιος να κανει μια εκτιμηση γι αυτα που δινουν γνωστοι τηλεπερσονες ονοματα δε λεμε οικογενειες δε θιγουμε για την τριτη, που πριν λιγο ανεφεραν περασμα γρηγορο και χιονια στα ημιορεινα 

φιλε μου οχι εδω.οχι σ αυτο το θεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Θα φάμε πολύ ψύχος για χιόνια σε λίγες περιοχές της χώρας κ εκεί τοπικά...

σχεδόν όλη η Θράκη η ανατολική μακεδονία ίσως και κομμάτι της κεντρικής ε δεν το λες και τοπικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έρχεται...

Ειναι φως φανάρι..

Το γνωστό εκκρεμές μετατοπισεων. που έλεγα από προχθές είναι γεγονός.. Έχει κ πιο δυτικά να πάει.. 72 ώρες.. Όλα γίνονται.. Τα 12 άρια θα είναι σοκ κ δεος.. Ετοιμαστείτε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, Vamon είπε:

Kαλα παμε βλεπω σημερα. Παροτι μεγαλο μερος του υετου ειναι βροχη...ετσι πρεπει να ειναι...αν θελουμε να δουμε καλο χιονι εδω πρεπει θερμοκρασιακα να ειμαστε στο οριο, να μη ξερεις τι θα κανει. Ενα κλικ Ν-ΝΔ το χαμηλο θελουμε, λιγο πιο αργη κινηση και οι πιθανοτητες θα ειναι με το μερος μας!

ναι ρε φίλε αν έχουμε καλύτερες θερμοκρασίες μπορούμε να δούμε πολύ καλά πράγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Εγώ δεν έχω καταλάβει πιο μπορει να είναι το ταβάνι σε αυτήν την κακοκαιρία για Θεσσαλονίκη...

θες το ταβανι?12ωρες μεγαλης στουπας με 0 και μεγαλη χιονοστρωση.σε καλυψα?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

θες το ταβανι?12ωρες μεγαλης στουπας με 0 και μεγαλη χιονοστρωση.σε καλυψα?😋

ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!!😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Έρχεται...

Ειναι φως φανάρι..

Το γνωστό εκκρεμές μετατοπισεων. που έλεγα από προχθές είναι γεγονός.. Έχει κ πιο δυτικά να πάει.. 72 ώρες.. Όλα γίνονται.. Τα 12 άρια θα είναι σοκ κ δεος.. Ετοιμαστείτε.. 

Τι προβλέπεις για Σέρρες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

θες το ταβανι?12ωρες μεγαλης στουπας με 0 και μεγαλη χιονοστρωση.σε καλυψα?😋

Για εδώ το ίδιο ή κάτιι καλύτερο λόγω θερμοκρασίας και χειρότερο λογω υετού??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο το οτι επειδη θα χιονισει μονο πεδινα θρακης και αν.μακεδονιας δεν ειναι σοβαρη κακοκαιρια και δεν ειναι ψυχρη εισβολη δεν το αντιλαμβανομαι...δηλαδη αν χιονισει στους τρεις νομους οι αλλοι θα δουν τιποτα?οχι...αν ερθει δυτικος γκογκας οι υπολοιπο θα δουμε τιποτα οχι...σε αυτη τη χωρα ετσι ειναι οι καταστασεις για να χιονισει σε καποιες περιοχες καποιοι αλλοι θα βλεπουμε αστρα χαχχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα και απο μενα. Παρακολουθω πολλα χρονια τα περισσοτερα παιδια εδω μεσα αποτο προηγουμενο φορουμ. Ελπιζω να μπορω και εγω να δωσω καλες αναφορες. Ειμαι στα ορια γεωγραφικα της κακοκαιριας οποτε ελπιζω να βοηθησω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Strumonikos είπε:

Καλησπερα και απο μενα. Παρακολουθω πολλα χρονια τα περισσοτερα παιδια εδω μεσα αποτο προηγουμενο φορουμ. Ελπιζω να μπορω και εγω να δωσω καλες αναφορες. Ειμαι στα ορια γεωγραφικα της κακοκαιριας οποτε ελπιζω να βοηθησω. 

καλως μας ηρθες φιλε μου.σερραιος να πω?σαλονικιος?διοικητικα μιλωντας...😋..και μακαρι τριτη τεταρτη να γεμισουμε απο χιονισμενες σου αναφορες και φωτο αλλα και συμμετοχη στον σχολιασμο.προσωπικα χερομαι παρα μα παρα πολυ οταν υπαρχουν μελη νεα απο περιφερεια ετκος θεσσαλονικης και αθηνων και ειδικα οταν ειναι ενεργα ,το θεωρω μεγαλη υγεια οχι μονο γι αυτον τον χωρο αλλα γενικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

καλως μας ηρθες φιλε μου.σερραιος να πω?σαλονικιος?διοικητικα μιλωντας...😋..και μακαρι τριτη τεταρτη να γεμισουμε απο χιονισμενες σου αναφορες και φωτο αλλα και συμμετοχη στον σχολιασμο.προσωπικα χερομαι παρα μα παρα πολυ οταν υπαρχουν μελη νεα απο περιφερεια ετκος θεσσαλονικης και αθηνων και ειδικα οταν ειναι ενεργα ,το θεωρω μεγαλη υγεια οχι μονο γι αυτον τον χωρο αλλα γενικα.

Ευχαριστω για το καλωσορισμα! Το χωριο μου ανηκει στο νομο σερρων, το νοτιοτερο ακρο του νομου βασικα. Εισαι βασικα απο τα παιδια που με εκαναν να ακολουθησω αυτο το φορουμ και οχι το προηγουμενο. Καλα χονια! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο το οτι επειδη θα χιονισει μονο πεδινα θρακης και αν.μακεδονιας δεν ειναι σοβαρη κακοκαιρια και δεν ειναι ψυχρη εισβολη δεν το αντιλαμβανομαι...δηλαδη αν χιονισει στους τρεις νομους οι αλλοι θα δουν τιποτα?οχι...αν ερθει δυτικος γκογκας οι υπολοιπο θα δουμε τιποτα οχι...σε αυτη τη χωρα ετσι ειναι οι καταστασεις για να χιονισει σε καποιες περιοχες καποιοι αλλοι θα βλεπουμε αστρα χαχχαα

Συμφωνώ απολύτως.. Συμπλήρωσε στην ερώτηση σου και τα νησιά του ΒΑ Αιγαίου όπως υπαινίχθηκε κάποιος χθες αργά το βράδυ... Ενας πραγματικός χιονόφιλος (το εχω γράψει κι άλλη φορά) θα έπρεπε να χαίρεται με την χαρά του άλλου, εστω κι αν δεν χιονίζει στην πόρτα του.. Αυτή είναι βεβαίως η  προσωπική μου άποψη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Συμφωνώ απολύτως.. Συμπλήρωσε στην ερώτηση σου και τα νησιά του ΒΑ Αιγαίου όπως υπαινίχθηκε κάποιος χθες αργά το βράδυ... Ενας πραγματικός χιονόφιλος (το εχω γράψει κι άλλη φορά) θα έπρεπε να χαίρεται με την χαρά του άλλου, εστω κι αν δεν χιονίζει στην πόρτα του.. Αυτή είναι βεβαίως η  προσωπική μου άποψη.

Ναι συγγνωμη ξεχασα τα νησια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Συμφωνώ απολύτως.. Συμπλήρωσε στην ερώτηση σου και τα νησιά του ΒΑ Αιγαίου όπως υπαινίχθηκε κάποιος χθες αργά το βράδυ... Ενας πραγματικός χιονόφιλος (το εχω γράψει κι άλλη φορά) θα έπρεπε να χαίρεται με την χαρά του άλλου, εστω κι αν δεν χιονίζει στην πόρτα του.. Αυτή είναι βεβαίως η  προσωπική μου άποψη.

και τα λεει αυτα ενας ανρθωπος τωρα που αυτη την στιγμη μπορει η θρακη να του στερησει του ιδιου σε πρωτη φαση κατι καλο εως χαμηλα...μπραβο ρε μπαμπη!!!!..κι ετσι να γινει υπαρχει το μετα του αυλωνα οταν παει το χαμηλο μαυρη θαλασσα οποτε...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...