Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο το οτι επειδη θα χιονισει μονο πεδινα θρακης και αν.μακεδονιας δεν ειναι σοβαρη κακοκαιρια και δεν ειναι ψυχρη εισβολη δεν το αντιλαμβανομαι...δηλαδη αν χιονισει στους τρεις νομους οι αλλοι θα δουν τιποτα?οχι...αν ερθει δυτικος γκογκας οι υπολοιπο θα δουμε τιποτα οχι...σε αυτη τη χωρα ετσι ειναι οι καταστασεις για να χιονισει σε καποιες περιοχες καποιοι αλλοι θα βλεπουμε αστρα χαχχαα

Ασφαλως και ειναι σοβαρη κακοκαιρια για αυτο θα ανοιχθει και ειδικο θεμα.Αν θελει καποιο παιδι απο κεντροβορεια χωρα που θα εχει και τη τιμητικη της,να ανοιξει απο αυριο ενα τοπικ θα ηταν ευχης εργο.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο ευρωπιος στο μεσημεριανό δινει χιονι μονο σε εβρο και αυτο πολυ λιγοτερο...σε καμια αλλα πολη..και κομοτηνη λιγο χιονονερο

ας δινει οτι θελει στο 06...ενα ενα θα τα δουμε τα μοντελα και θα καταληξουμε και σ αυτον..θες να παω καποιες σελιδες πισω οταν χτες-προχτες εβγαζε τα τρελλα του να δεις τι γραφω?εκει θα παρεις την απαντηση οσονα φορα παιο και μοντελα...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Trans Siberian είπε:

Εχει μεσημεριανο ο ευρωπαιος κ δεν το ξεραμε? 

Ειναι σαν κάτι ξενοδοχεία που έχουν πρωινό και δεν το ήξερες!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μαδριτη δεν εβλεπες?δεν χεροσουν?...κι εγω δεν χαριζω καστανα αλλα σε σπανια για χιονι περιοχη χερομαι παντως ...παραλιες νησια αγονες χιονογραμμες κατι μεση ανατολη ...μ αρεσει να το βλεπω και ειναι σα να ειμαι εκει

😂😂😂 ναι Βαγγο ειχε φορεσει και τη φανελα του Raul και πανηγυριζε σε ολη τη Δροσοπηγη.😋 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Γιατι να μαλώσουμε βρε Αντώνη (αν λεω σωστά το όνομα σου) δεν συντρέχει λόγος.. Την άποψη σου καταθέτεις, όπως και εγώ την δική μου.. Εντάξει λίγο στον παραλληλισμό του χιονιού με τα παϊδάκια έχω κάποιες ενστάσεις😂, αλλά οκ.. Παμε παρακάτω... 

Χαχα ναι οντως μ αρεσουν περισοοτερο τα παϊδάκια χαχαχα...Εσύ εισαι Βίγκαν;;;😂😂

Ήρθα Μυτιλήνη πριν 22 χρονια απο τότε δεν έχω ξανάρθει με πηγε ο πατέρας να με δειξει απο που είναι η γιαγιά..Είναι απο αγιασο..στη σμυρνη γεννηθηκε αλλα μετα εφυγαν και μεγαλωσε αγιασο...Ακόμα θελω να ρθω αλλα ολο δουλειες και όταν εχουμε χρονο δεν έχουμε λεφτά....το αγαπαω το νησί αυτο παρα πολυ

Σορυ για το πω τοπικ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Χαχα ναι οντως μ αρεσουν περισοοτερο τα παϊδάκια χαχαχα...Εσύ εισαι Βίγκαν;;;😂😂

Ήρθα Μυτιλήνη πριν 22 χρονια απο τότε δεν έχω ξανάρθει με πηγε ο πατέρας να με δειξει απο που είναι η γιαγιά..Είναι απο αγιασο..στη σμυρνη γεννηθηκε αλλα μετα εφυγαν και μεγαλωσε αγιασο...Ακόμα θελω να ρθω αλλα ολο δουλειες και όταν εχουμε χρονο δεν έχουμε λεφτά....το αγαπαω το νησί αυτο παρα πολυ

Σορυ για το πω τοπικ 

Θα σ πω όταν πρέπει να έρθεις Αντώνη και ειδικά Αγιάσο..Οχι ρε δεν ειμαι βηγκαν😋..Ας το σταματήσουμε όμως ..Σορυ παιδες για το off

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Εντωμεταξυ ουτε meteo ουτε freemeteo δινουν κατι για κομοτηνη, μονο βροχη και με 4 βαθμους μεχρι τις 12 την τριτη 

Ίσα ίσα τωρα ειναι ευκαιρια να χιονισει χαχαχα...το κακό ειναι τα συγκεκριμένα να εδιναν....συγνωμη αυτο το φριμετεο λειτουργεί ακομα ;;; έλεος καποιος να το μαζέψει... πρεπει να χεις μειον 5 για να δείξει χιονι...Και στο μειον τέσσερα στο έδαφος βροχη πιστευω θα βγαζει χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά....δεν είναι μόνο το freemeteo. Γενικά υπάρχει η αίσθηση ότι πάμε για χιονιά ημιορεινών στην υπόλοιπη χώρα και ημιπεδινων σε Ανατολική Μακεδονία και Θράκη. 

Και έτσι θα γίνει λογικά. Μην κοιτάς που εμείς ήμαστε αρρωστακια και πιανομαστε από το παραμικρό θετικό ενδεχόμενο! Χαχαχα

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν παιζει ν χουμε βροχη μεχρι τις 12 με 4 βαθμους αυτο δε συναδει με κανενα μοντελο, αρα μπαρουφες δειχνουν, απο που αντλουν στοιχεια τετοια. Η αισθηση οτι παιζουμε οριακα στο 0 εδω κομοτηνη και οτι θα ριχνει χαρτοπετσετες βαριες που θα δυσκολευεται στην αρχη τουλαχιστον να το πιασει δρομο ναι το δεχομαι, αλλα οχι βροχη μεχρι τις 12 και 4 με 5 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ίσα ίσα τωρα ειναι ευκαιρια να χιονισει χαχαχα...το κακό ειναι τα συγκεκριμένα να εδιναν....συγνωμη αυτο το φριμετεο λειτουργεί ακομα ;;; έλεος καποιος να το μαζέψει... πρεπει να χεις μειον 5 για να δείξει χιονι...Και στο μειον τέσσερα στο έδαφος βροχη πιστευω θα βγαζει χαχαχα

Θα ξεχάσω εγώ στον Τηλέμαχο αλλά και στον χιονια της 29/12/16 στην Αθηνα  ενώ είχε σχεδόν κλειδώσει το χιονι  εδειχνε βροχή; Έπρεπε  να φτασει στο nowcast  για να δείξει ότι χιονίζει 😂😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μαδριτη δεν εβλεπες?δεν χεροσουν?...κι εγω δεν χαριζω καστανα αλλα σε σπανια για χιονι περιοχη χερομαι παντως ...παραλιες νησια αγονες χιονογραμμες κατι μεση ανατολη ...μ αρεσει να το βλεπω και ειναι σα να ειμαι εκει

Να χαρώ που θάφκε ο θουμπιθαρέτα και ο Πεπίτο Γκονδαλεθ;;;Όχι βεβαια...ειδικα οταν χιόνι γι αυτούς είναι καταδίκη για μας."Καλα λιωσίματα" ευχήθηκα μόνο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αρχιζουν τα κρισιμοτατα ραν των 12....στο τελος μακαρι να γεμισουμε με ΣΟΚ και ΔΕΟΙ ...χαχαχαχα..παμε φραου πρωτα

Εντωμεταξυ ειναι απο τις σπανιες φορες που λογω διαταξης προσδοκουμε στις 48 ωρες περιπου τις ιδιες βελτιωσεις.Ουτε να σε γλεντησω δε μ'αφηνει το φετινο σιχαμα..🤣😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εντωμεταξυ ειναι απο τις σπανιες φορες που λογω διαταξης προσδοκουμε στις 48 ωρες περιπου τις ιδιες βελτιωσεις.Ουτε να σε γλεντησω δε μ'αφηνει το φετινο σιχαμα..🤣😜

μετα μετα αυτα🤣...εχει φραουθ τωρα..και κατι στον αυλωνα αυτη πανω στα βαλκανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σα να τον αδυνατιζει τον αυλωνα..ισως να βοηθησει μετα..η 1010 ειναι μια χαρα..για να δουμε

Καλο αυτο αλλα το βλεπω πιο βορεια το ολο πραγμα

Μπα καλο θα βγει..το χαμηλο στον ατλαντικο δε πιέζει τοσο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αμαααν τι πάει να κανει ο γερμανόγατος....θα δωσει κι άλλο χωρο στα δυτικά

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...