Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, [weathermaniac] said:

ΕΕΕΕΕΕ μπορεί αυτή η εισαγωγή υψηλών πιέσεων από τον Ειιρηνικό στον πόλο στα μοντέλα να έκανε φτερά. χαχαχχα

τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????????????? ερχομαι Λάρισα. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????????????? ερχομαι Λάρισα. 🤣

Τέλεια, μόνο που αν έρθεις 3/2 δεν θα με βρεις. Παίρνω ΚΤΕΛ έχω αγοράσει εισητήριο χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μωρή σαύρα, άλλα δεν μου έλεγες με τον Κώστα πριν λίγες μέρες????????😂😂

Υπομονη μεχρι το σαββατο θα σου δωσω πληρη ενημερωσει του μηνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τέλεια, μόνο που αν έρθεις 3/2 δεν θα με βρεις. Παίρνω ΚΤΕΛ έχω αγοράσει εισητήριο χεχεχε

Αν επιστρεφεις Γιάννενα λογικά επιστρέφει ο Βακος εκεί και ο υετος εδώ. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

Τέλεια, μόνο που αν έρθεις 3/2 δεν θα με βρεις. Παίρνω ΚΤΕΛ έχω αγοράσει εισητήριο χεχεχε

ΣΥΛΛΑΒΕΤΕΤΟΝΕ! 😂 ΦΡΟΥΡΑ! ΦΡΟΥΡΑ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

 

ξεκάθαρο είναι ρε. θα περάσει και η δεύτερη σφήνα, θα ενωθεί με αυλώνα και θα ομοιάσει λίγο με ατλαντική κυκλοφορία. δεν πρόκειται να φτιάξει σωστό χαμηλό, το όποιο ψύχος θα μείνει στα βαλκάνια.

 

ούκμο πιο ζωνικό από τζίφο. [δεν θα έχουμε ζωνική, μόνο για λίγο μοιάζει η εικόνα της Ευρώπης, στην Αμερική δεν έχει καμία σχέση]

το παραλληλο ομως δες τι κανει.δεν θελει πολυ.

gfs-0-162.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

κλειδωσε ζεστη για 4 φλεβαρη  😤

Κι άλλη κατεβασιά στην Δυτική Ευρώπη, σαν να μην πέρασε μια μερα.Ακόμα βέβαια είναι μακριά ακόμα, προλαβαίνει να πάρει πίσω αυτό τον εφιάλτη 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

τζεμ... ολα γινονται...

gem-0-168.png

και στο πρωινο ηταν καλο κ εμοιαζε αρκετα πρεπει να ξεκινησει να το δειχνει κ ο παιος σιγα σιγα μπας κ εχουμε ελπιδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πολύ καλύτερη η συνέχεια σε τζίφο σε σχέση με πριν τουλάχιστον.

Δεν πιστεύω να λες για το σίχαμα που δείχνει μετά τις 4 Φεβρουαρίου  😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Δεν πιστεύω να λες για το σίχαμα που δείχνει μετά τις 4 Φεβρουαρίου  😂😂

όχι ρεε. 3 μέρες μετά. αν και δεν μπηκε όλη η ψυχρή μάζα μέσα στον αυλώνα να κάνει εικονικό σοκ. Πάλι νεράκι. χαχαχα όχι πως με χαλάει εμένα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ανετα μπορει να βγαλει σοβαρο χιονια εκει γυρο στης 4 φλεβαρη.ενα ριτζ τηε πλακας να κανει κ θα γινει αποκοπη με χαμηλαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιο κοντα σ αυτη την κακοκαιρια τελικα παει να βγει το αικον και ο παιος.... παντως παιδια οι οποιες αλλαγες εγιναν απο χτες μπορει εμας εδω στην κεντρικη μακεδονια οχι μονο να μην μας ευνοησαν αλλα στο ναο καστ να χειροτερεψαν κι αλλο αλλα ολα δειχνουν οτι εχει στρωθει πολυ η κατασταση για την θρακη.ολα δουλεψαν για εκεινη τελικα...οποτε ολα καλα😀,ετσι κι αλλιως αυτος ο αυλωνας προοριζοταν για ηπειρο και ξεπεταχτηκε η θρακη ...οι υπολοιποι οτι μπορουσαμε και αρπαζαμε...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πιο κοντα σ αυτη την κακοκαιρια τελικα παει να βγει το αικον και ο παιος.... παντως παιδια οι οποιες αλλαγες εγιναν απο χτες μπορει εμας εδω στην κεντρικη μακεδονια οχι μονο να μην μας ευνοησαν αλλα στο ναο καστ να χειροτερεψαν κι αλλο αλλα ολα δειχνουν οτι εχει στρωθει πολυ η κατασταση για την θρακη.ολα δουλεψαν για εκεινη τελικα...οποτε ολα καλα😀,ετσι κι αλλιως αυτος ο αυλωνας προοριζοταν για ηπειρο και ξεπεταχτηκε η θρακη ...οι υπολοιποι οτι μπορουσαμε και αρπαζαμε...χαχαχαχα

Ξάνθη Κομοτηνή μόνο χιονοπτώσεις ασθενούς έως μέτριας έντασης βλέπω μόνο εβρος θα ευνοηθεί και θα έχει και χιονοστρωσεις... 

Οπότε ουσιαστικά για εμάς εδώ πάλι μόνο χιονόπτωση το βράδυ και όλα τα καλά στα ορεινα 

Επεξεργάστηκε από Weather xanthi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Παίονας είπε:

θα αρχισω να το πιστευω οτι ο καιρος ελεγχεται

ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ φίλε μου πιθανότατα να ισχύει. Δεν ελέγχεται πλέον....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

όχι ρεε. 3 μέρες μετά. αν και δεν μπηκε όλη η ψυχρή μάζα μέσα στον αυλώνα να κάνει εικονικό σοκ. Πάλι νεράκι. χαχαχα όχι πως με χαλάει εμένα

Βρόχο καιρός φέτος και ας το πάρουμε απόφαση να ησυχασουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...