Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Mεχρι τωρα 36 ωρες συνεχομενου χιονιου απο τον τζιφο για εδω. Φανταστειτε με λιγα χλμ βορειοτερη κινηση

Και εδω το ίδιο και με περισσοτερο υετο ανώτερο και του 2012 βγαινει ...Αλλά θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομη και στην χειριστη περιπτωση της νοτιας κινησης του χαμηλου, εν τω μεταξυ, επειδη ουσιαστικα στην αρχη δεν πιεζει τιποτα απο πανω, η βορεια χωρα παλι βλεπει τον πιο γενικευμενο χιονια εδω και πολλα πολλα χρονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Theomanio είπε:

Μια χαρά είναι για κεντροβορεια

Λογικά και μικρά παλαντζαρισματα,χωρίς να χαλούν πολύ τη συνταγή,συμφωνώ με Βαγγέλη..

Εννοειται και ειναι μια χαρα..Να θαψουμε τον ασθενη πριν την εγχειρηση ποτε δε το καταλαβα..Ειμαστε λαος του υψους και του βαθους...Σε ολα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσήνεμα 18 19 Ιανουαρίου να χιονίσει χαμηλά. Πιο πριν κεντροβόρεια. Το ουκμο βέβαια έχει άλλη άποψη

gfs-13-204.png?12

gfs-3-204.png?12

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θετικη ενεργεια ρεεεε...Εχουν να πεσουν 300 αρες τις επομενες μερες..Οι απανταχου χιονοφιλοι της χωρας θα ενισχυσουμε ενεργα την οικονομικη υφεση της πανδημιας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Θετικη ενεργεια ρεεεε...Εχουν να πεσουν 300 αρες τις επομενες μερες..Οι απανταχου χιονοφιλοι της χωρας θα ενισχυσουμε ενεργα την οικονομικη υφεση της πανδημιας..

εισαι καλός μάρτυρας σε δικαστήριο ;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Εν τω μεταξυ δες τι χιονι σου δινει η νοτια κινηση χαμηλου που φοβασαι χαχαχα @sotos*snow

Που να το δω;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταλαβαινω το φοβο να βγει νοτια γιατι ειναι ο μεγαλυτερος εφιαλτης για βορια.

αλλα οταν εφευγε νοτια το χαμηλο καποιος αντικυκλωνας κατερρεε συνηθως κ εστελνε το χαμηλο πολυ νοτια κ επισης απο ποτε λοιταμε ουκμο για θεση χαμηλου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Orinos είπε:

εισαι καλός μάρτυρας σε δικαστήριο ;;;

Εχω κερδισει δικαστηριο με αγορευση αποκλειστικα απο μενα διοτι απουσιαζε ο δικηγορος μου και δεν ηθελα να παω για αναβολη..Αιτηθηκα ακροαματικη διαδικασια και τους εστειλα να ξαναδωσουν εξετασεις...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Εχω κερδισει δικαστηριο με αγορευση αποκλειστικα απο μενα διοτι απουσιαζε ο δικηγορος μου και δεν ηθελα να παω για αναβολη..

τότε μη φοβάσαι τα 300 αρια

βασίσου πάνω μου.....σε έκλεισα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To gem θα βγει κόλαση για όλους βλέπω..βγάζει πρώτα πανελλαδικό με κατάληξη προσήνεμα και μετά φέρνει και την μυξούλα της αγγλίας..χαμός προβλέπεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...