Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Γιωργο συμφωνω πληρως με τα οσα προανεφερες...Και μονο που βλεπεις μια τετοια εικονα ακομα κι αν παραπεμπει σε φθινοπωρο στην καρδια του χειμωνα εμενα με γεμιζει!!!

IMG-170a62760749fc7106af3a67694e2dfc-V.jpg

Συμφωνώ απόλυτα  Σάκη μου και αν το συνδυάζεις με τσιπουράκι είναι το απόλυτο φίλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Συμφωνώ απόλυτα  Σάκη μου και αν το συνδυάζεις με τσιπουράκι είναι το απόλυτο φίλε.

Μη με τρελαινεις τωρα..Γ..ω τις καραντινες μου ρε φιλε...Και τι δεν θα δινα να μουν πανω...Εστω και αν δεν εχει κρυο..Μεγαλειο αδερφε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μη με τρελαινεις τωρα..Γ..ω τις καραντινες μου ρε φιλε...Και τι δεν θα δινα να μουν πανω...Εστω και αν δεν εχει κρυο..Μεγαλειο αδερφε!!!

Ναι είναι πολυ καλα αδερφε που θα πάει θα τελειώσει ολο αυτο υπομονή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά στους Γιάννηδες του φόρουμ και σε ολο τον κόσμο απο το βροχερό Πωγωνι με 11β. τωρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελεια πάμε.....7 Γενάρη και θέρμανση έβαλα 2 μέρες τον Νοέμβρη....17αρι και σήμερα με ελάχιστη 11.1

Δεν έχει προηγούμενο το φιάσκο αυτό.....φάγαμε το μισό χειμώνα χωρίς χειμώνα....

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους τους εορταζοντες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλες κακές χρονιές γκρινιαζα που στη βάση του χκ είχε μόνο μισό μέτρο τέτοια εποχή...Δεν περίμενα ποτέ ότι θα μπορούσα να δω τέτοια εικόνα στα 1700μ Γενάρη μήνα

 

cameraparking (1).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια Πολλά στους Γιαννηδες απανταχού .... !! forum χωρις ΓΙΑΝΝΗ προκοπή δεν κάνει 😜

σημερα μας έσωσε η συννεφιά αλλιώς θα είχαμε πάνω από  17 C

μέγιστη στον σταθμό μου 16,1 όσο και το Νοεσις και Κέντρο 

κάτω Πυλαία και Κορδελιό 16,3 

για να δούμε όλο αυτό τι θα φέρει .... γιατί και το 87 με ρεκόρ ζέστης ξεκίνησε 

Στον Σταυρό που είμαι τώρα είχαμε ψιχάλα - ασθενή βροχή πριν λίγο που τώρα πρέπει να έκοψε

@ΧΕΛΜΟΣ υπάρχουν και χειρότερα Γιώργο .... το παγγαίο που βλέπω από το μπαλκόνι μου (κοιτάμε την Νοτια πλευρά) είναι άχιονο μέχρι τα 1956μ οσο και η κορυφή του

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 το βράδυ και στα Καλάβρυτα εχει 11 βαθμούς θερμοκρασία στα 730μ .....τόσο εχει και τον Ιούλιο ....

Αλλα τι ψάχνω όταν ακόμα και το Καϊμακτσαλάν έχει θετική αυτήν την ώρα στα 2100!!!!!!!

Γράφει ιστορία φέτος ο Δεκέμβρης και ο μισός Γενάρης με μαύρα γραμματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχουν λογια για αναφορα και ουτε θα ξαναδωσω μεχρι την δευτερα...Απλα σιχαμα...Και τα χειροτερα ακολουθουν..Ζεστη και σκονη απο αυριο και λασποβροχες στα βορεια...Το κερασακι στην τουρτα σ ενα χειμωνα που δεν ηρθε ποτε!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 βαθμοί στη Βυτίνα αυτή την ώρα στα 1000μ

19.5 στον Ποταμό Κέρκυρας 

18 εδώ 

Φουλ του 20+ παρά πολλοί σταθμοι 

5 βαθμοί στα 1800 σε Παρνασσο Βελούχι κτλ....

Καταραμένη σαιζόν 2020-2021

Μακράν ότι χειρότερο θυμάμαι σε χειμώνα έως τώρα που μιλάμε....

Α ξέχασα να πω ότι πλέον εχω πάλι κουνούπια από χθες στο μπαλκόνι 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...