Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη που διακοπτω τα πανηγυρια. Ειμαι κι εγω τρελαμενος προφανως απο αυτα που δειχνουν στα τελευταια τρεξιματα. Αλλα ρε συ Νικολα απο την Ευβοια δεν κουραστηκες να γινεσαι ερειστικος καθε φορα που δεν δειχνει χιονι στην πορτα σου ή δειχνει οτι η Β. Ελλαδα θα παρει 2 νιφαδες παραπανω απο την Νοτια. Παρακολουθω το φορουμ σιωπηλα απο το προηγουμενο φορουμ ακομα. Και τοτε υπηρχε ενας σαν εσενα που το εκανε σε μεγαλυτερο βαθμο βεβαια, αλλα θα πρεπει να σκεφτεις τι αντικτυπο εχει αυτο που κανεις στους υπολοιπους. Δεν ειδα ποτε καποιον να προσπαθει να σου στερησει την χαρα οταν δειχνει κατι ομορφο για την περιοχη σου. Με τελειως φιλικη διαθεση και χωρις καμια προθεση για καυγα. Ευχομαι να ερθει οντως κατι τοσο μεγαλο οσο φαινεται και να παρουν κατι οσο το δυνατον περισσοτερες περιοχες. Πρωταρχικο μελημα νομιζω ειναι να πιασει Ελλαδα και τοτε συζηταμε τις περιοχες... Καλο βραδυ και καλη συνεχεια!
!

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν θυμάται κάποιος να μας πει αν έχει ξαναεμφανιστεί εικονικά 5ημερος  (προς το παρον γιατί τρέχει ακόμα κ θα δώσει κ άλλο αχαχα) στα ΚΒ. Καλά αυτό είναι έργο επιστημονικής φαντασίας ή αλλιώς το ζεις κ δεν το ξαναζεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Συγνωμη που διακοπτω τα πανηγυρια. Ειμαι κι εγω τρελαμενος προφανως απο αυτα που δειχνουν στα τελευταια τρεξιματα. Αλλα ρε συ Νικολα απο την Ευβοια δεν κουραστηκες να γινεσαι ερειστικος καθε φορα που δεν δειχνει χιονι στην πορτα σου ή δειχνει οτι η Β. Ελλαδα θα παρει 2 νιφαδες παραπανω απο την Νοτια. Παρακολουθω το φορουμ σιωπηλα απο το προηγουμενο φορουμ ακομα. Και τοτε υπηρχε ενας σαν εσενα που το εκανε σε μεγαλυτερο βαθμο βεβαια, αλλα θα πρεπει να σκεφτεις τι αντικτυπο εχει αυτο που κανεις στους υπολοιπους. Δεν ειδα ποτε καποιον να προσπαθει να σου στερησει την χαρα οταν δειχνει κατι ομορφο για την περιοχη σου. Με τελειως φιληκη διαθεση και χωρις καμια προθεση για καυγα. Ευχομαι να ερθει οντως κατι τοσο μεγαλο οσο φαινεται και να παρουν κατι οσο το δυνατον περισσοτερες περιοχες. Πρωταρχικο μελημα νομιζω ειναι να πιασει Ελλαδα και τοτε συζηταμε τις περιοχες... Καλο βραδυ και καλη συνεχεια!
!

Απλά καθρςφτιζω κάποιους. Είδες πόσο ασχημο είναι; Και αυτοί οι κάποιοι έχουν ασυλία στο φόρουμ. Ήθελα να δείξω πόσο άσχημο είναι 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

Αν θυμάται κάποιος να μας πει αν έχει ξαναεμφανιστεί εικονικά 5ημερος  (προς το παρον γιατί τρέχει ακόμα κ θα δώσει κ άλλο αχαχα) στα ΚΒ. Καλά αυτό είναι έργο επιστημονικής φαντασίας ή αλλιώς το ζεις κ δεν το ξαναζεις.

http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=0&jour=12&mois=12&annee=2007&archive=1

δες αυτό. και όχι στις 200 ώρες,αλλά στις 60

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

96 ωρες συνεχομενης χιονοπτωσης.. πανω απο 150μμ χιονουετου= 2+ μετρα απλα αδιανοητο τρεξιμο δεν υπαρχει αυτο που εβγαλε

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολα ανοιχτά για κάτι πολύ καλό σε μεγάλο τμήμα της χώρας. εχουμε πολλές μέρες, θα δουμε πολλά σενάρια. αρκει να μην γινει πολύ νωρίς αποκοπή και ψαχνουμε τη μπαλλα στην.....ΙταλοΙσπανία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βαγγελη οπως το κοντρολ του τζεμ που χιονιζει 100 ωρες... υπομονη 2-3 μερες να το κρατησει κ μετα βλεπουμε.παντως αυτο που δινει ο τζιφος αιζει να ειναι το καλυτερο τρεξιμο εβερ που χει δωσει σαν κυριο.οσον αφορα την διαρκεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στις 144 ωρες μεγαλη αβεβαιοτητα στην Ιταλια, θα δουμε πολλα σεναρια ακομη στα επομενα τρεξιματα

gens-32-1-144.png

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?ech=6&code=0&mode=0&heure=0&jour=12&mois=12&annee=2007&archive=1

δες αυτό. και όχι στις 200 ώρες,αλλά στις 60

Το θυμάμαι κ εγώ από τότε κ έχει συζητηθεί κ πολλάκις αλλά αυ΄το φαίνεται ατελειώτο σε διάρκεια. Δε θυμόμουν πάντως ότι κ εκείνο το κλάμα εικονικά έπιανε τόσες μέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εδώ λοιπόν θα πω πως απλά ήθελα με την στάση μου να δείξω πως κάποιοι γίνεστε τόσο απίστευτα ερειστικοι. Φυσικά και ξέρουν όλοι ποιος είμαι. Καλό βράδυ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Απλά καθρςφτιζω κάποιους. Είδες πόσο ασχημο είναι; Και αυτοί οι κάποιοι έχουν ασυλία στο φόρουμ. Ήθελα να δείξω πόσο άσχημο είναι 

Νικολα δε χρειαζεται απλα δε τους βλεπεις εγω αυτο κανω χρονια τωρα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

άντε φτάνει τόσο για σήμερα, πήραμε ένα 50-60ποντο στο 12αρι και πάνω από 1 μέτρο στο 18αρι. μπορεί και καλύτερα,μέχρι το σενάριο του 2007 έχουμε καιρό ακόμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

βαγγελη οπως το κοντρολ του τζεμ που χιονιζει 100 ωρες... υπομονη 2-3 μερες να το κρατησει κ μετα βλεπουμε.παντως αυτο που δινει ο τζιφος αιζει να ειναι το καλυτερο τρεξιμο εβερ που χει δωσει σαν κυριο.οσον αφορα την διαρκεια

δεν το εχω ξαναδει σε τοσο κοντινες ωρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεμελιώδης νόμος: Όταν βλέπεις αποκοπές και σβούρες σε ψυχρομπαλες, η Αττική (και ο κόσμος της) σιωπά και ανοίγει τις κάμερες ανά την επικράτεια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Steliosnow είπε:

Εγώ θέλω αντί για τη μπότα να πετάξει τη ψυχρό μπάλα Ελλάδα και να γυρνάει γυρω γυρω να μας χιονίζει μέρες😂😂

ακριβώς αυτό φίλε....ειναι επικύνδηνο...μην φύγει πολύ δυτικά....και το -5 850hpa του Φεβρουαρίου δεν έχει σχεση με αυτό του Δεκεμβρίου...!θεωρώ όμως σε κάθε περίπτωση η μάχη του υποτροπικού με το ψύχος να γίνει από πάνω μας....η ζέστη θα είναι ο μαγνήτης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...