Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ καλο τρεξιμο απο Ευρωπαιιο. Κλεινει η πορτα της δυτικης ευρωπης. Που αυτο για εμενα ειναι το πρωτο ζητουμενο. Συμμαχος και ο Ευρωπαιος λοιπον. Ευρωπαιος, Καναδος και Γερμανος μαζι μας. Τζιφος απεναντι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ανεξαρτητα που θα χιονισει φαινεται η δυτικη ελλαδα να δεχεται πολυ μεγαλα ποσα υετου να πω οτι αυριο περασμα καταιγιδων και στην βορεια ελλαδα οπως δειχνει 

Επεξεργάστηκε από fullmoon36
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, fullmoon36 είπε:

ανεαρτητα που θα χιονισει φαινεται η δυτικη ελλαδα να δεχεται πολυ μεγαλα ποσα υετου να πω οτι αυριο περασμα καταιγιδων και στην βορεια ελλαδα οπως δειχνει 

Θα έχουμε γίδες αύριο;Μεσημεριανές ώρες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ilovesmow είπε:

Παιδιά δεν υπάρχει υετός με αυτή τη διάταξη σχεδόν πουθενά , μόνο οι βάρκες του Αιγαίου θα δούνε έτσι 

Δεν σου κρύβω το μήνυμα φίλε μου. αλλά προσπάθησε να αποφεύγεις  ειρωνικά και υποτιμητικά  σχόλια παρακαλώ πολυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μεχρι στιγμης τα ενσ του παιου σε αυτες τις ωρες σχεδον παντα διαφερουν απο το κυριο οποτε πιστευω το ιδιο θα γινει και τωρα...ολα τα μοντελα κυρια και οσα εχουν ασμμπλ πλην τζεμ και παιου δειχνουν χαμηλο στα δυτικα ενω και ο παιος δειχνει χαμηλο αλλα κακο χαμηλο οποτε η λογικη λεει οτι προς τα εκει παμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Τελικά βγάζει υετό το Ευρωπαικό βρε παιδιά ή όχι? Πείτε και σε μας που δεν ξέρουμε να ψάξουμε

Μια χαρά είναι..μπορεί καλύτερα βέβαια 

2mtemp_20210207_12_168.jpg

snowdepth_20210207_12_168.jpg

overview_20210207_12_168.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ευτυχώς και ο Γιαπωνέζος βγάζει χαμηλό στις 132!!! πάλι καλά τζεμ και ευρωπαίος μόνοι τους...και μάλιστα εντυπωσιακή διάταξη για τη βόρεια χώρα

J132-21.GIF?07-12

J168-21.GIF?07-12

Περισσοτερες ελπιδες εχω να αρεσουν στον Κοντιζα τα μακαρονια που μαγειρευω παρα να βγει το JMA 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πάμε για ανσάμπλ παιου και μέσο όρο. Και μετά τΖιφο. Μέχρι Τετάρτη θα βλέπουμε τρελά πράγματα. 

Και να συμπληρώσω ότι μέχρι τότε θελουμε ζουρλομανδύα ολοι χααχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Τελικά βγάζει υετό το Ευρωπαικό βρε παιδιά ή όχι? Πείτε και σε μας που δεν ξέρουμε να ψάξουμε

14 πρωι render-gorax-green-004-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-AjgsOS.png14 μεσημερη render-gorax-green-008-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-ws6x21.png14 απογευμα render-gorax-green-009-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-uh5w7V.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

 

 

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Μια χαρά είναι..μπορεί καλύτερα βέβαια 

2mtemp_20210207_12_168.jpg

snowdepth_20210207_12_168.jpg

overview_20210207_12_168.jpg

Ρίξε χάρτες να γουστάρουμε Νικολή...

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και να συμπληρώσω ότι μέχρι τότε θελουμε ζουρλομανδύα ολοι χααχχα

Αντώνη κουραζομαστε μου φαίνεται πάλι για νιφάδες. Δλδ φέτος τι να πω. Να δούμε μέχρι Τετάρτη. Εγώ με βάση το κύριο πιστεύω θα έχει πολλά σενάρια με χιονιαδες πανελλαδικούς. Δηλαδή χαμηλό από δυτικά που θα σαρώσει όλη την χώρα ετεροχρονισμένα..θα μας πεις και εσύ μετά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chemical_JKou είπε:

Το 00 ειναι αυτοι οι χαρτες που εβαλες βρε! 

τοσα παραθυρα εχασα την μπαλλα...ειχα και τα πρωινα να βλεπω για συγκριση... αυτη ειναι η κορυφωση του υετου στο 12αρι μεσημερη κυριακης για εδω render-gorax-green-009-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-uEaWCk.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη κουραζομαστε μου φαίνεται πάλι για νιφάδες. Δλδ φέτος τι να πω. Να δούμε μέχρι Τετάρτη. Εγώ με βάση το κύριο πιστεύω θα έχει πολλά σενάρια με χιονιαδες πανελλαδικούς. Δηλαδή χαμηλό από δυτικά που θα σαρώσει όλη την χώρα ετεροχρονισμένα..θα μας πεις και εσύ μετά 

Και γω το ίδιο βλεπω ....πάλι τσαμπα διεκδικούμε κατι αλλα δε βαριέσαι καραντινα ειμαστε χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, Galanto said:

Τζορτζ εχεις απόλυτο δίκιο.. και γω συγνωμη σε όλους γιατι ειμαι μιρλας αλλα βλεπω διατάξεις χωρις υετο πουθενα και μου τη δινουν ..

Αντουάν συνμιρλιτη μη μασας!😋 Απλά δεν έχει νόημα να κοιτάς τώρα τον υετο. Είναι τόσο μακριά οποτε και υετο να σου έδινε τώρα ο χάρτης θα άλλαζε τόσες φορές μέχρι το ΣΚ. Το σημαντικό νομίζω είναι να κεντράρει η μπίλια όσο περισσότερο γίνεται την περιοχή μας. Αν αυτό συμβεί μπορεί να γίνουν ωραία πράγματα παντού και να έχουμε και διάρκεια! Φιλικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Αντουάν συνμιρλιτη μη μασας!😋 Απλά δεν έχει νόημα να κοιτάς τώρα τον υετο. Είναι τόσο μακριά οποτε και υετο να σου έδινε τώρα ο χάρτης θα άλλαζε τόσες φορές μέχρι το ΣΚ. Το σημαντικό νομίζω είναι να κεντράρει η μπίλια όσο περισσότερο γίνεται την περιοχή μας. Αν αυτό συμβεί μπορεί να γίνουν ωραία πράγματα παντού και να έχουμε και διάρκεια! Φιλικά 

Λόγια σοφά του χορτασμένου γέροντα ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα...Ολα πανε καλα...Ηρεμια και νηφαλιοτητα...Θα δουμε πολλα...Κερναω καροτακι...Οχι αλλο κρεας...Ελα να κανουμε και λιγο χαβαλε...Γιατι βλεπω νευρακια ανευ λογου...Ας ζησουμε τη προσμονη και οτι ερθει στην τελικη...Ο καθεις εχει δικαιωμα στο ονειρο...Εγω μια εικονα εχω στο μυαλο μου το θολωμενο..Να το πιανει στο δρομο...

Αντε κερναω καροτακι...

20210207_212235.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...