Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Άρα είναι σούπερ τα ανσαμπλ.. Χαχαχαχα 

απλα μεταφραση στα λεγομενα του αντωνη κανω...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Χαμό τι εννοείς όμως ? χεχε..εγώ ως γνήσιος θεσσαλός ξέρω πάντα ότι το καλό χιόνι εδώ μπαίνει με νοτιά και εγκλωβισμό πάντως..

Δεν ειναι απαραιτητο αυτο με τον εγκωβισμο..ο χαμος ειναι να καταγραψεις 40αρι...περαν τουτου τα ενς του ευρωπαικου ειναι φουσκωμενα γαι δευτερο χαμηλο που θελουμε χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μεταφραση...15 με μετρο και 2 φασεις....15 με μια μερα και 40 ποντα και καταληξη προσηνεμα ...10 που εχουν 5 πντους γρεβενα αλλα υποθετω οτι κεντρικη μακεδονια θα εχουν κανα 10αρικο...καλα ειμαστε...χαχαχαχα

Βαγγελη οπως ειναξ η φάση αν τα γρεβενα έχουν 5 πόντους η κεντρική Μακεδονία δεν έχει σχεδόν τίποτα εκτός φυσικά βεροια ναουσας

Πρώτη φάση απο 15 με 40 ποντους ...δεύτερη απο 5 εως 15 και Τρίτη 5 και κατω το ειπα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μ.ο. του ευρωπαικου αφήνει πολλες πολλές ελπίδες μεχρι όσο φτανει.

Εάν ειμαστε τυχεροι θα μας "ξεπληρώσει" με ένα καλό χιόνι σε πολλά μέρη της Ελλάδας για αυτό τον εκτρωματικό χειμώνα!

Πλέον τυχη χρειάζεται διότι υπάρχουν όλα τα στοιχεία για να γίνει αυτό που περιγράφω, ας είμαστε μια φορά τυχεροί...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μεταφραση...15 με μετρο και 2 φασεις....15 με μια μερα και 40 ποντα και καταληξη προσηνεμα ...10 που εχουν 5 πντους γρεβενα αλλα υποθετω οτι κεντρικη μακεδονια θα εχουν κανα 10αρικο...καλα ειμαστε...χαχαχαχα

η μεταφραση ειναι αληθινη η πλακα κανεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Και μεγαλη συνεχεια με χαμηλα απο μεσογειο...

EDE1-240.gif

Ωραίο θα ήταν αν ήταν 120 ώρες αλλά είναι 240 κρίμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

η μεταφραση ειναι αληθινη η πλακα κανεις?

Πλάκα κάνει εννοείται δεν υπάρχουν μέτρα πουθενά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ γιατί πιστεύω ότι τη Παρασκευή θα δούμε σενάριο ιστορικου για κάποιους,εφάμιλλα με αυτά που βλέπαμε τις προηγούμενες μέρες?τώρα που θα κάτσει η μπίλια είναι αλλουνου Παπά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, fufutos είπε:

εγώ γιατί πιστεύω ότι τη Παρασκευή θα δούμε σενάριο ιστορικου για κάποιους,εφάμιλλα με αυτά που βλέπαμε τις προηγούμενες μέρες?τώρα που θα κάτσει η μπίλια είναι αλλουνου Παπά....

Όπου ρίξει θα ναι ιστορικο. Το μόνο σίγουρο φίλε μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Όπου ρίξει θα ναι ιστορικο. Το μόνο σίγουρο φίλε μ

Νικο τα ιστορικα ειναι δυσκολα να ερθουν ειναι διαταξεις που θελουν χειρουργικη ακριβεια και θα φανουν 2 μερες πριν...ας ριξει αξιοπρεπη και αναμενομενη χιονοστρωση για αρχη και βλεπουμε μετα στην 2η 3η φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφου τελειωσαν τα ραν παμε για λιγο κους κους και σεναρια sci fi.Ασυλληπτες καταστασεις απο το κοντρολ του τζιφου που αν εβγαινε στο συνολο του θα εκανε ενα 2002-2004 μαζι.Μεγαλη διαρκεια,θερμοκρασιες στους -13 και σχεδον -40...τρομερα πραγματα.

Εχω την αισθηση απο τα ενσεμπλς.παιου και τζιφου οτι παμε μαλλον σε ενα δεκαημερο ψυχους,χιονοπτωσεων σε ολη την χωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αφου τελειωσαν τα ραν παμε για λιγο κιυς κους και σεναρια sci fi.Ασυλληπτες καταστασεις απο το κοντρολ του τζιφου που αν εβγαινε στο συνολο του θα εκανε ενα 2002-2004 μαζι.Μεγαλη διαρκεια,θερμομρασιες στους -13 και σχεδον -40...τρομερα πραγματα.

Εχω την αισθηση απο τα ενσεμπλς.παιου και τζιφου οτι παμε μαλλον σε ενα δεκαημερο ψυχους,χιονοπτωσεων σε ολη την χωρα.

Μεχρι τελος φλεβαρη ειναι πιθανον να εχουμε την ιδια εικονα με ξανα ψυχρη εισβολη στη τελευταια βδομαδα του μηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απορω πραγματικα πως γινεται.με τετοια εικονα στα ενσεμπλς των τριων μοντελων(ecmw,gfs,gem) καποιοι να απογοητευονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Μεχρι τελος φλεβαρη ειναι πιθανον να εχουμε την ιδια εικονα με ξανα ψυχρη εισβολη στη τελευταια βδομαδα του μηνα

Πες.μου κι αλλα.Μιλα μου βρωμικα...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...