Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, efi είπε:

Γεια σας αγαπουλες,σας το ειπα δεν ειναι για εμας.....μην δινεται ψευτικες ελπιδες!

Θα το δειτε στα επομενα ραν οτι αυτο που ειπα ισχυει!Ολο και χαλανε οσο πλησιαζουμε.

Να τα κοιτάμε από μακριά ; Θα πιάσει ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τωρα η εγω ειμαι αναισθητος..η οντος ειναι ο πιο ευκολος χιονιας εβερ..μα να μην εχω καμια αγωνια..χαχαχα..βασικα θα εχω απο τεταρτη και μετα για τα σεναρια μου.Και επειδη μ αρεσει να παιζω με ποσοστα αυτη την στιγμη στον πλανο Α υποσεναριο 1 που ειναι η ολικη μεχρι 10 εκατοστα δινω 40% υποσεναριο 2 που ειναι η ολικη μεχρι 20  δινω 30% ...πλανο Β υποσεναριο 1 που ειναι η ολικη ιστορικη απο 20 εως 40 εκατοστα δινω 15% υποσεναριο 2 που ειναι η πολυ ιστορικη πανω απο 40 εκατοστα δινω 5%..και αφηνω κι ενα 5 για απλη χιονοπτωση με πασπαλα κι ενα 5 για κατι σπανιοτατο που συμβαινει μια στα 50 60 100 χρονια κτλ 

Mε ζαλισες ρε καρντασι..Δεν ελυνα sudoku καλυτερα..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ακριβώς. Εκεί κρύβεται το νόημα του αικον. 

νικο ισα ισα ο αζορ ειναι πολυ χαλια...σηκωθηκε πολυ ψηλα και σκανδιναβικος και ο αυλωνας ...δεν χανεται η πρωτη φαση αλλα δεν ξερω το μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

νικο ισα ισα ο αζορ ειναι πολυ χαλια...σηκωθηκε πολυ ψηλα και σκανδιναβικος και ο αυλωνας ...δεν χανεται η πρωτη φαση αλλα δεν ξερω το μετα

Βρε ποια α φάση. Αυτή την έχω αφήσει. Δική σου. Εγώ κοιτάω το μετά να σπάσω την δεκαετία. Το μετά δεν χάνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

νικο ισα ισα ο αζορ ειναι πολυ χαλια...σηκωθηκε πολυ ψηλα και σκανδιναβικος και ο αυλωνας ...δεν χανεται η πρωτη φαση αλλα δεν ξερω το μετα

Περνάει δεύτερη ύφεση καπάκια..οπότε μάλλον μούφα θα βγει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βρε ποια α φάση. Αυτή την έχω αφήσει. Δική σου. Εγώ κοιτάω το μετά να σπάσω την δεκαετία. Το μετά δεν χάνεται 

μα απο την πρωτη φαση παιρνουν ολοι...απο το αρχικο χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω προτιμω σενάρια παιου αν έρθει το χαμηλό απο κάτω φέρνει υγρασία και υετο...απο βορειοδυτικά παλι θα πάρουμε αλλά το πολύ 15 20 ποντους

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μα απο την πρωτη φαση παιρνουν ολοι...απο το αρχικο χαμηλο

Βαγγέλη η α φάση δεν υπάρχει για προσήνεμα. Εννοώ 13 με 14. Εγώ κοιτάω 14 με 15. Το αικον πχ θα έβγαζε ωραιο πέρασμα για όλους. Τι λες; Πώς σου φαίνεται 

icon-0-117.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη η α φάση δεν υπάρχει για προσήνεμα. Εννοώ 13 με 14. Εγώ κοιτάω 14 με 15. Το αικον πχ θα έβγαζε ωραιο πέρασμα για όλους. Τι λες; Πώς σου φαίνεται 

icon-0-117.png

το ιδιο πραγμα λεμε...το χαμηλο 13-14 ειναι το ιδιο με το 15-16..απο το ιδιο χαμηλο περιμενουμε ολοι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...