Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Vorios polos είπε:

Βαγγελη μετα τα ξενύχτια που ρίχνουμε 

Βλέποντας τους χάρτες 

Άλλοι με μεγαλύτερη εμπειρία άλλη με λιγότερη με το χέρι στην καρδιά και όχι με το τι θέλουμε εμείς θεσσαλονικη 

Τι πιστεύεις θα πάρουμε θεσσαλονικη απο αυτή την κακοκαιρία???

ρεαλιστικα πανω απο αριαδνη προς σοφια σε χιονοστρωση αλλα πολυ καλη ποιοτικα και με μεγαλυτερη διαρκεια και ολικη που θα μεινει για πολλες μερες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, fufutos said:

ενα θα σας πω...η ολη φαση θυμιζει εντονα 87...καθαρη Δευτερα παιζαμε με τα κοντομανικα στη παραλια κ μετα απο λιγα 24ωρα ηρθε αυτο που ακομα ειναι το ΕΠΟΣ...δεν ξερω τι θα γινει,τιποτα δεν ειναι καρμπον κ ποτε στον καιρο...αλλα υτο που κατεβαινει για καποιους στη χωρα-ισως κ για πολλους-θα ειναι ιστορικο.

Υσ.δωστε βαση στο μυνημα μου πιο πανω.

στην Αττικη εχει να βρεξει σοβαρα απο τον Δεκεμβρη του 2020....μας εχει ο ΝΔ και η σκονη με μπορουλες της πλακας....εχουμε φτασει στο σημειο που και χιονονερο να δουμε θα μας φανει χρυσαφι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

παρεπιπτοντως για οσους δεν το καταλαβαν ο Hlioupolitis98  ειμαι. ειχα διαγραψει τον λογαριασμο τον αλλο γιατι ειχα τσαντιστει με καποια πραγματα αλλα ξανα ανοιξα

ωχ εσυ εισαι μωρε....ο παντα απαισιοδοξος....!!!😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Steliosnow said:

Οχι είμαι μικρός τα 18 κλείνω του 2003 είμαι το 2002 δε ζουσα το 04 1 έτους και το 08 θυμάμαι ελάχιστες εικονες

Αυτά είναι...Εμείς οι μεγαλύτεροι ξεχνάμε πως αυτή την στιγμή οι έφηβοι που ζουν στην Αθήνα πότε στην ζωή τους δεν την έχουν δει χιονοστρωμένη 

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, gthomasandros είπε:

ωχ εσυ εισαι μωρε....ο παντα απαισιοδοξος....!!!😋

τωρα δεν εχω πει κατι ακομα μη ναγχωνεσαι. οσο βλεπω οτι συμφωνουν ολα μαζι ( που παραδοξως συμφωνουν για καποιο μυστηριο λογο) ειμαι σχετικα αισιοδοξος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Frostfang8 said:

παρεπιπτοντως για οσους δεν το καταλαβαν ο Hlioupolitis98  ειμαι. ειχα διαγραψει τον λογαριασμο τον αλλο γιατι ειχα τσαντιστει με καποια πραγματα αλλα ξανα ανοιξα

θα μας τρελανεις?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

παρεπιπτοντως για οσους δεν το καταλαβαν ο Hlioupolitis98  ειμαι. ειχα διαγραψει τον λογαριασμο τον αλλο γιατι ειχα τσαντιστει με καποια πραγματα αλλα ξανα ανοιξα

που σαι φιλε,ναι σε θυμαμαι απο το αλλο στεκι...να σαι καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South Athens είπε:

Αυτά είναι...Εμείς οι μεγαλύτεροι ξεχνάμε πως αυτή την στιγμή οι έφηβοι που ζουν στην Αθήνα πότε στην ζωή τους δεν την έχουν δει χιονοστρωμένη 

και εγω που το 2008 ημουν 10 χρονων... εχω εικονες αλλα οχι οσες θα ηθελα να εχω και απο οπου θα πηγαινα αμα ημουν πιο ανεξαρτητος. τωρ4α θελω να το ζησω να βγω  να το χαρω και να το θυμαμαι καλα. γενικα οι κατω των 30 ετων δεν τα θυμομαστε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

παρεπιπτοντως για οσους δεν το καταλαβαν ο Hlioupolitis98  ειμαι. ειχα διαγραψει τον λογαριασμο τον αλλο γιατι ειχα τσαντιστει με καποια πραγματα αλλα ξανα ανοιξα

Γιατι το εκανες αυτο ρε?

Κακως για εμενα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω πως επιβάλλεται μια συνάντηση, κατ επέκταση τηλεσυνάντηση!
Εγώ από πλευρά μου είμαι μέσα αν το ψήνουν και άλλοι.. π.χ αυριο (μευαυριο) να δούμε παρέα ονλαιν το 18άρι... για το χαβαλε.. και απόψεις.
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και ο ναυτης για την αναλυση και την αξιοπιστια του ειναι καλος για εδω. ολα γενικα ελαχιστα δυτικα να πηγαιναν θα ηταν ιδανικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Frostfang8 said:

και εγω που το 2008 ημουν 10 χρονων... εχω εικονες αλλα οχι οσες θα ηθελα να εχω και απο οπου θα πηγαινα αμα ημουν πιο ανεξαρτητος. τωρ4α θελω να το ζησω να βγω  να το χαρω και να το θυμαμαι καλα. γενικα οι κατω των 30 ετων δεν τα θυμομαστε 

Καλά και γω μη φανταστείς έφηβος ήμουν το 2002 αλλά το θυμάμαι πολύ καλά. Μετά ήμουν άτυχος που έχασα το 04 και 08 και δε ζούσα Αθήνα αλλά είχα την αδερφή μου και μου έκανε λαιβ ρηπορτ. Φυσικά πρόλαβα το 08 τα λιωσίματα καθώς σηκώθηκα και ήρθα άρον άρον από Πελοππόνησο. Το είδα, το πάτησα το 08 αλλά ήταν προς τα ξεψυχίσματα του

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

και ο ναυτης για την αναλυση και την αξιοπιστια του ειναι καλος για εδω. ολα γενικα ελαχιστα δυτικα να πηγαιναν θα ηταν ιδανικο

οπως και για εδω..ειδες?...στα λογια μου ερχεσε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οπως και για εδω..ειδες?...στα λογια μου ερχεσε...

Πήγαινε για ύπνο εσύ ακολουθουν 2 ακόμα δύσκολες μέρες...Και άλλες 2 που παλι δε θα κοιμάσαι για αλλο λογο όμως..Είμαι αισιόδοξος ότι πάω για 30 πόντο αλλά δε το λέω παρά εξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Εγω ειμαι του 2011 παιδια...Καληνυχτα μας...🤣

Δεν ακούς τόση ώρα που σου φωνάζω να κοιμηθείς? 10 χρονών παιδί και ακόμα ξύπνιο. Που μπλέξαμε με τα μοντέλα και χάνουμε το παιδί μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 minutes ago, fufutos said:

ενα θα σας πω...η ολη φαση θυμιζει εντονα 87...καθαρη Δευτερα παιζαμε με τα κοντομανικα στη παραλια κ μετα απο λιγα 24ωρα ηρθε αυτο που ακομα ειναι το ΕΠΟΣ...δεν ξερω τι θα γινει,τιποτα δεν ειναι καρμπον κ ποτε στον καιρο...αλλα υτο που κατεβαινει για καποιους στη χωρα-ισως κ για πολλους-θα ειναι ιστορικο.

Υσ.δωστε βαση στο μυνημα μου πιο πανω.

τι μου θύμισες τώρα ρε γίγαντα των Σποράδων. Καθαρή Δευτέρα 1987, πικ νικ στους λοφους εξω από το χωριό στα Τρίκαλα με κοντομανικα. 10 Μάρτη 1 μέτρο χιόνι στρωμένο στην πόλη. ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Eιδε κανένας το ραν του παράλληλου για τη συνέχεια ?😎

πλέον συνήθισα..  Εχω πάρει τοσες ναρκ.ουσιες (τα ραν) χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...