Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

@sotos*snow 25 mm τα κραταμε η παμε για περισσοτερα; 

Εισια καλα ρε τι ερωτήσεις ειναι αυτες..Πάμε για περισσοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, south coast said:

Eυρωπαικο κ ukmo αυτα που συνηθως μας δινουν την ταφοπλακα στο χερι ειναι μια χαρα για τα προσηνεμα.Τα υπολοιπα θελουν λιγο δουλεια θα στρωσουν μεχρι Παρασκευη 

Ευρωπαιος και Ουκμο μαλλον ακομα δεν ανοιξαν τις παραγγελιες με τα ατελειωτα μοναχοφαικα παρακαλια για τροχες χαμηλων κτλ...Για αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Πες μου οτι κανεις πλακα σε εχει αυξηση υετο απο το 12αρι

αστον ρε συ τωρα που μπροστα!!!..θελει το καλυτερο το παιδι..συνεχισε αντωνη μου!!!...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, korfalonas said:

Ευρωπαιος και Ουκμο μαλλον ακομα δεν ανοιξαν τις παραγγελιες με τα ατελειωτα μοναχοφαικα παρακαλια για τροχες χαμηλων κτλ...Για αυτο.

Ενταξει τι να κανουμε...ο καθενας παραγγελνει οτι θελει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Τα ήπιες όλα ρε? 

Οχι ρε τρελος εισαι??Κραταω καβα για μεσοβδομαδα..Η τρελαδικο η φυλακη..εκει θα με βρειτε...Και ελπιζω να αποφυγω το μοναστηρι..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια πρωτη εκτιμηση χιλιοστων για τα Βορεια:
30-40 σε Δ. Θεσσαλια (Καλαμπακα) , Ηπειρο (ισως χαθει υετος σε βροχη στα χαμηλοτερα τμηματα) και δυτικα τμηματα της Δ. Μακ (Γρεβενα) 
20-30 η υπολοιπη Δ. Μακ (Κοζανη κλπ) και οι περιοχες κοντα στο ανατολικο Βερμιο (Εδεσσα, Βεροια κλπ), 10-20 η υπολοιπη Κ. Μακ. (10μμ η Θεσσαλονικη αλλα με αυξανομενη ταση). 

Μακαρι να βελτιωθουν και αλλο, υπαρχουν περιθωρια. Να δουμε και στα ενσεμπλς του Παιου τι σεναρια υπαρχουν. 

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω δεν νομιζω να ασχοληθω και ιδιαιτερα πλεον τα βασικα χαρακτηριστικα εχουν κλειδωσει ειδικα για θεσσαλια δυτ μακεδονια κεντρικη μακεδοκια εναν μεγαλο κομματι αν βγουν τα σημερινα τρεξιματα μιλαμε για χιονια ιστορικο καθως μιλαμε για 15 φλεβαρη χιονοστρωσεις ανω των 20 εκατοστων σε πεδινα με ολικους παγετους κανα 4ημερο 5θημερο ..αυριο το πρωι θα δουμε τα τελικα να βγει και η προγνωση και καλη χιονοαπολαυση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα χω 30 πόντους εξω...μη με επιπλήξει κανεις για τους 30 ποντους ρεαλιστικά πιατευω σε χαλασμα λιγο..παγωμένο για 1 βδομάδα  και μετά εδω για φωτο και αναφορες απο προσηνε μου ποόόο..μακαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεαλιστικός μας στόχος πλέον 24ωρο+ χιονόπτωσης με τις μισές από αυτές με έξαρση καλή. Εγώ θα προσπαθήσω να κάνω την υπομονή μου μεχρι αύριο το πρωί για να κλειδώσω αυτό κ να ψάξω το ότι παραπάνω. Αν το πάτωμα μας είναι τελικά αυτό είμαστε σούπερ κ πάμε για όσο καλύτερα γίνεται. Πάμε μωρεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενταξει τα  παιδια απο τα προσηνεμα τα καταλαβαινω ειναι η αληθεια γιατι τα εχουμε περασει κι εμεις αλλα δεν υπαρχει κατι να στραβωσει δεν βλεπω κατι που να μπορει με καποιο σεναριο να το κοψει εντελως αν αυτο ειναι η αγωνια ...ερχεται ιστορικος σε καθε περιπτωση λογικο να τον θελετε πολυ ιστορικο οπως κι εμεις και να ψαχνετε το τελειο σεναριο οπως θα κανουμε κι εμεις αλλα  με καθε σεναριο παιζετε  μεταξυ του λιγο ιστορικου του πολυ ιστορικου του αρκετα ιστορικου οποτε αυτο πιστευω θα ψαχνετε σε τι λεβελ ιστοριας θα ειστε 😀...οποτε..απολαυστε αυτες τις μερες την προσμονης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω δεν νομιζω να ασχοληθω και ιδιαιτερα πλεον τα βασικα χαρακτηριστικα εχουν κλειδωσει ειδικα για θεσσαλια δυτ μακεδονια κεντρικη μακεδοκια εναν μεγαλο κομματι αν βγουν τα σημερινα τρεξιματα μιλαμε για χιονια ιστορικο καθως μιλαμε για 15 φλεβαρη χιονοστρωσεις ανω των 20 εκατοστων σε πεδινα με ολικους παγετους κανα 4ημερο 5θημερο ..αυριο το πρωι θα δουμε τα τελικα να βγει και η προγνωση και καλη χιονοαπολαυση

Στα ορεινά Ηπείρου θα είναι καλές οι χιονοστρωσεις? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, sakis13 said:

Προχωραμε..Ολα καλα...Εγω καλου κακου,εχω παντα στη φαρετρα μου,τα βασικα συνεργα...

20210210_083907.jpg

Άδεια μπουκάλια από πίσω ρε αλήτηηηηηηηηη????? Πώς θα ζεσταθείς? 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Ρεαλιστικός μας στόχος πλέον 24ωρο+ χιονόπτωσης με τις μισές από αυτές με έξαρση καλή. Εγώ θα προσπαθήσω να κάνω την υπομονή μου μεχρι αύριο το πρωί για να κλειδώσω αυτό κ να ψάξω το ότι παραπάνω. Αν το πάτωμα μας είναι τελικά αυτό είμαστε σούπερ κ πάμε για όσο καλύτερα γίνεται. Πάμε μωρεεε

το βασικοτερο απ ολα..οχι απλα κατευθειαν χιονι αλλα αρνητικες συνεχως!!!!...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κώστα ένα μόνο πες μου! Πόσα χιλιοστά μας δίνει ο πιο συντηρητικός παιος στη Λάρισα και με αρνητικές!???Μπράβο ρε παιδιά είχα και την έγνοια της Σαλονίκης πάει για τουλάχιστον Αριάδνη και προς Σοφία..

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανένα πρόβλημα, καμμία μούφα, πάμε για την σοβαρότερη εβδομαδιαία χιονοκακοκαιρία των τελευταίων, πολλών, ετών.

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εντωμεταξύ απο πότε εχει να χιονισει σοβαρα μετα τις 10 Φλεβάρη στα βορεια ;;;

Σοβαρα απο το 2018,εκανε και ενα ψευτοχιονο το 19. 26/02/2018.

FB_IMG_1520197876645.jpg

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Κανένα πρόβλημα, καμμία μούφα, πάμε για την σοβαρότερη ενδομαδιαία χιονοκακοκαιρία των τελευταίων, πολλών, ετών.

Αφού το είπε και ο πιο εγκρατης μεσα σε αυτό το φόρουμ είστε έτοιμοι...Επιτέλους μια φορά αισιοδοξος😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, johnagp said:

Καλημερα στην παρεα.Εμεις βορεια ευβοια θα δουμε τιποτα μεσα στο σκ;

Φίλε μου θα θαφτείτε από Δευτέρα... ποιό ΣΚ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...