Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιος ο τζιφος. 17 χιλιοστα,πλησιαζουμε τα χιλιοστα της σοφιας αλλα με πολυ καλυτερες Τ. Αχνοφαινεται 2001

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 12ρι συμφωνα με τη μετάφραση του μετεοσιελ(αλήθεια τα λέει σωστά ή ότι να ναι;) μου εδινε από τρίτη ως τεταρτη βραδυ 15μμ με αρνητικές για να δουμε το 18ρι τι θα δωσει

Επίσης κάποιος για Τζεμ έπος δεν είναι ;

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε σεις, με ολη την αγαπη κ τον σεβασμο στο χωρο - μερικοι δεν τη παλευετε καστονο ή δεν εχετε κατι καλυτερο να κανετε ... . βαλτε μαστερ σεφ ξερω γω. . .δλδ ημαρτον αληθεια - αφησε μας να διαβασουμε απο σοβαρα φιλαρακια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο τζιφοε εκοψε σε υετο εδω και από 43 μαλλον μας πηγε 30 με 35 σαν ευρωπαιο ουκμο 

Τον πηραμε εμεις χαχα. Εσεις εχετε και ορογραφικο να ελπιζετε. Εμεις θερμαϊκο,αλλα ποτε δεν ξερεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Tolisk20 είπε:

Για αθηνα και για δευτερα-τριτη και μετα το σημαντικοτερο για μενα ειναι αν θα κρατησει ο εμποδισμος στην σκανδιναβια παρα το χαμηλο αν ειναι λιγο βορεια λιγο νοτια..η κυριακη λιγα θα μας εδινε απ το μεσημερι και μετα..φαινετε να κραταει καλα και να μην καταρεει και να φευγουν ολα σφαιρα για τουρκια..μετα ολα θα παρουν τη πορεα τους..λιγο το χαμηλο λιγο το αιγαιο..βοηθαει και ο θετικος στροβιλισμος και με θερμοκρασιες πιστευω για ολο το νομο..ισως μονο σουνιο να μην εχουμε χιονοστρωση..με λιγο τυχη παμε για 5 μερες με χιονοπτωση στο νομο..κυριακη εως πεμπτη..δευτερα με τεταρτη το κυριως..

Μια ικασια οτι το συνταγμα μπορει ρεαλιστικα 5-8 ποντους και γτ οχι και παραπανω με τις χιονομπορες απ το αιγαιο να φθανουν μεχρι σαρωνικο

 

Φιλε αν έβγαινε ποτε αυτός ο τρελός ο τζίφος νομίζω πηγαινε για ιστορικό εκτός αν μιλάς γενικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Dusterakos said:

Κανονικα, το yr παιρνει δεδομενα απο το ευρωπαικο, και απορω γιατι δειχνει τοσο μεγαλες Τ ενω κανονικα ειναι πολυ χαμηλοτερες... Δεν ξερω τι παει λαθος.. Μαλλον εχω χαμηλη φωτεινοτητα στον υπολογιστη και τα βλεπω ολα μωβ..

για μένα ο παίος διαχρονικά είναι πάνω από τον τζίφο. Με ευρωπαίο πορευόμουν πάντα. Τι να πω θα δείξει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Εκείνη η Τουρκία τι θα δει.... Πωωωωωωωωω

Δες τη διαρκεια του υετου και θα καταλαβεις οτι ετσι οπως τρεχει τωρα το 18αρι πιο πολυ θα βαλει εδω!!...Αττικη-Βοιωτια-Ευβοια! Αρα πωωωωωωωω τι θα δουν οι 3 νομοι απο Δευτερα αν .....🤞

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι να μου πουν μωρε 50+ ωρες ισχυροτατης  χιονόπτωσης απο χάραμα Δευτέρας μέχρι Πέμπτη???

Εγώ έχω ΣΚΑΣΕΙ που το χαμηλό κινήθηκε πιο βόρεια και έχουμε χάσει τη χιονόπτωση για Κυριακή μεσημέρι  🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Στην Αριάδνη μέχρι τις 72 ώρες είχε υπερχιονιά κεντροβόρειας ελλάδας στο πρώτο πέρασμα στο πρωτο χαμηλό και μάλιστα επί μέρες ολόκληρες.....περιττό να πω τι βγήκε στο τελος...

Αν και θα ξαναπω να μην πουμε τι εδινε 26 γεναρη πρωι για ουτε καν 24 ωρες μετα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μιλήσω για την Χαλκίδα. Μια πόλη νησί η οποία όμως είναι αρκετά τυχερή. Αν αύριο έβγαινε το 18αρι ή το ευρωπαϊκό θα πήγαινε για νέο 2008 και υπό προϋποθέσεις ένα νέο 2002

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South Athens είπε:

για μένα ο παίος διαχρονικά είναι πάνω από τον τζίφο. Με ευρωπαίο πορευόμουν πάντα. Τι να πω θα δείξει 

South το yr δεν τα πάει καθόλου καλά. Καρατσεκαρισμενο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, geod said:

περαστικά φιλε. υγεια πανω απολα

και για να αφησουμε τις πλακες...υπαρχει λογος που οχι οτι ειμαι απαισιοδοξος αλλα συντηριτικος

και αυτος λεγεται προσφατο παρελθον...βλεπω  χαρτες 10 χρονια..ξερω οτι δεν ειναι και το πιο ευκολο να κατεβει ευκολα κατι καλο και με τη παραμικρη παλινωδια ειναι λογικο να με ζωνουν τα φιδια.. αν εσενα δε σαρεσει μην απαντας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το yr.no παίρνει δεδομένα από το κύριο του ευρωπαιου που ήταν κάπως θερμό κ έβγαζε -6 με - 7 στην Αττική, άρα γι αυτό μετέφρασε βροχή στον Πειραιά. Όμως το κύριο ήταν αρκετά θερμό σε σχέση με τον μο

Επεξεργάστηκε από xeneize
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

την επομενη εβδομαδα τελικα φαινεται πως σωζουμε το χειμωνα.....σε καποιες περιοχες θα χρειαστει ιδιαιτερη προσοχη μιας και το ψυχος θα εχει διαρκεια για μια εβδομαδα περιπου....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοιες θερμοκρασίες σε 850 και 500 με ιδανικό πάχος ατμόσφαιρας και με το χαμηλό στη Ρόδο στα 995 η μπούκα στην Αθήνα θα θυμίσει μουσωνα με χαρτοπετσετες.......

Έρχεται ρεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!

Ξυπνάτε ρεεεεεεεεε!!!!!!?

Αφήστε τη μιρλα....Πάμε για τρομακτικές πανελλαδικές καταστάσεις !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...