Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η υφεση για τεταρτη που μόλις είδα στο τζιφο είναι υπαρκτό ως σενάριο ;

Επίσης οι βόρειοι μην αγχώνεστε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα χιονιστειτε το παει σερί τόσα ραν εκτός από 1

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

1-0...νεξτ στοπ τζιφος..στοχος ξεβρακωμα πληρες δεν τον λυπομαστε καθολου..χαμηλο στην ζακυνθο 1010 και μυτη αυλωνα αδριατικη και πανω απο 10ποντο απο το 0 που δινει.παμε!!!

Βαγγελη λες.......να επαναληφθει το μοτο......Ο ΚΑΛΟΣ ΧΙΟΝΙΑΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 72...ΧΑΧΑΧΧΑΑΑΧΧ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

1-0...νεξτ στοπ τζιφος..στοχος ξεβρακωμα πληρες δεν τον λυπομαστε καθολου..χαμηλο στην ζακυνθο 1010 και μυτη αυλωνα αδριατικη και πανω απο 10ποντο απο το 0 που δινει.παμε!!!

Βαγγέλη αυτή η βλακεια που βγαίνει πάνω από τον Σκανδιναβικο μήπως το υπερεκτιμουν? Βέβαια το κακό με τον Σκανδιναβικο είναι ότι είναι φτερό στον άνεμο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικος και σημερα ο τζιφος,ο παιος σταθερα καλος μας δινει 15ποντους την κυριακη. Θα αλλαξει (δηλαδη θα χαλασει) οταν φτιαξει ο τζιφος. Εναλλαξ το πανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Pupazzo di Neve είπε:

Βαγγέλη αυτή η βλακεια που βγαίνει πάνω από τον Σκανδιναβικο μήπως το υπερεκτιμουν? Βέβαια το κακό με τον Σκανδιναβικο είναι ότι είναι φτερό στον άνεμο.. 

ναι το ειδα..λιγο πιο εξασθενημενο να βγει παμε για αλλη φαση...ο σκανδιναβικος ειναι απροβλεπτος φουλ οντος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η φάση είναι να δώσει χιόνια παντού. Δλδ όλοι θα το δούμε έστω και πέτσα. Τώρα ο καθένας μας κυνηγάει την ποσότητα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Θετικοτατο το αικον καλύτερο απο το προηγούμενο ραν του....

Τι λες ωρε Γιώργη? Κυριακή πρωί τελειώνουν όλα για ηπειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως και να χει,υπαρχουν ακομα περιθωρια και χρονος για να αλλαξουν τα πολυ ασχημα σημερινα δεδομενα. Ο στοχος παραμενει,χαμηλο στο ιονιο και μετα στη μαυρη θαλασσα μεσω στερεας ελλαδας. Αυτη τη στιγμη το πανε παλι οπως και στο λεανδρο πελοποννησο και μετα ανατολικα αντι για ΒΑ που θελουμε. Υπομονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Σκετη μακακια το ικον.... Δεν υπάρχει κακοκαιρία.. Κυριακή τέλος όλα για βορεια

Έχει υετο πλεον 18 ωρες με χαμηλο δυτικα εγω εχω 20 ποντο στο νερό με αικον...χιονίζει από τις 10 πρωι Σαββάτου ως τα 3,4 βραδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Η σουμα με τα πρωινα θεσσ κατα μο κατω απο 10 ποντους δεν πεφτει θεσσαλια κατω απο 20 ποντους δεν πεφτει το συνταγμα ειναι κοντα στο 10 ποντο αυτα το βραδυ τα νεοτερα

Μακαρι φιλε να γινει ετσι..πανελλαδικος!!

και στα καπακια νυφιτσα με 1μ χιονι σ ολα τα ημιορεινα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Έχει υετο πλεον 18 ωρες με χαμηλο δυτικα εγω εχω 20 ποντο στο νερό με αικον...χιονίζει από τις 10 πρωι Σαββάτου ως τα 3,4 βραδυ 

Αντώνη εσύ έχεις λουκέτο στο Μαξ δεκάποντο. Τώρα κοιτας για παραπάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Τι λες ωρε Γιώργη? Κυριακή πρωί τελειώνουν όλα για ηπειρο

Σε σχέση με τον πρωινό τζιφο μιλαω Γιαννη και βέβαια οχι σαν τον ευρωπαίο,ας  δούμε και το 6αρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη εσύ έχεις λουκέτο στο Μαξ δεκάποντο. Τώρα κοιτας για παραπάνω 

Νικολα με έκαψες μηοως εχω λουκέτο στο μιν δεκαποντο γιατι αμα εχω μαξ 10 ποντο καηκα 😂😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Νικολα με έκαψες μηοως εχω λουκέτο στο μιν δεκαποντο γιατι αμα εχω μαξ 10 ποντο καηκα 😂😂😂😂

Α σόρρυ αυτό ήθελα να πωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Μακαρι φιλε να γινει ετσι..πανελλαδικος!!

και στα καπακια νυφιτσα με 1μ χιονι σ ολα τα ημιορεινα 

Αμην!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποδυναμώθηκε ο αυλωνας στο τζιφο και οι ισοβαρεις πιο πάνω νομιζω 2 στοιχεία που δειχνουν οτι θα βγει καλυτερος ..επσιης η υφεση μαλλον ειναι πιο δυνατη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Αποδυναμώθηκε ο αυλωνας στο τζιφο και οι ισοβαρεις πιο πάνω νομιζω 2 στοιχεία που δειχνουν οτι θα βγει καλυτερος ..επσιης η υφεση μαλλον ειναι πιο δυνατη

η πιο βασικη βελτιωση ειναι στην υφεση της γαλλιας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...