Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ γελάω που πολλοί κράζετε όλη την ώρα τον τζίφο ότι είναι μουφα, ότι είναι καρναβαλος, ότι κάνει κωλοτουμπες ότι ότι ότι αλλά κάθε 6 ώρες είστε από πάνω του και κάνετε refresh 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, sakis13 said:

Ιστορικος χιονιας!!!Το αν θα βγει δεν ξερω...Αλλα ναι..Κοντοζυγωνει...Ιστορικα πραγματα...Αρχιστε να το πιστευετε!!!Υπαρχει δρομος αλλα ποιος να συγκρατηθει...

Κλειστε τις σαυρες σπιτι...Ωρα να βγουν τα χιονοζομπι...Στις πολεις ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ!!!!!

WALKING DEAD  - the unfinished Season Σακη!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκοψε ενα 24ωρο με φαινομενα παντως ο τζιφος αλλα και παλι δινει 36 αρκετα καλες ωρες για το λεκανοπεδιο ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Δείτε εδώ τώρα, και πάνω που έλεγα ότι είμαι χαλαρός σε αυτή την κακοκαιρία. Παίζει με τα νεύρα μου; 😛 Δείτε εδώ!! Με -12 και ο άνεμος μισός Δ και μισός Α..
144-779GR.GIF?09-12

Και κάπως έτσι γίνεται ένα τέλειο lockdown στον Βόλο γατάκια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, xeneize είπε:

Εγώ γελάω που πολλοί κράζετε όλη την ώρα τον τζίφο ότι είναι μουφα, ότι είναι καρναβαλος, ότι κάνει κωλοτουμπες ότι ότι ότι αλλά κάθε 6 ώρες είστε από πάνω του και κάνετε refresh 🙂

Ο τζίφος είναι σαν τον τοξικό πρώην που μας βρίζει και μας κακοποιεί ψυχολογικά, αλλά όταν δώσει σημάδι ζωής τρέχουμε από πίσω σα σκυλάκια 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowzz είπε:

τουλαχιστον 10ετια

Αν αυτα που εδειχνε το 2015 σκαγανε 100-200 χλμ πιο δυτικα θα ειχαμε φαει 2-3 ιστορικα χιονια τοτε. Μην ξεχναμε και την Αριαδνη και το 2011-2012, ιστορικα πραγματα τοτε απλα οχι για το λεκανοπεδιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2ο ονειρο φέτος πάλλευκο το Αγρίνιο.....ερχεται προσεχως, στους καιρικούς κινηματογράφους.....το κάστρο του κέντρου Αθήνας, πέφτει με γδούπο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Και Πρέβεζα χιονιζει φιλεεε.

Γιωργο να δω τα αρτολιθια με δεκαποντο ρε φιλε.τι να πω.μακαρι να γινει οπως το δειχνει και θα τρωμε κατεψυγμενη σαρδέλα κατευθείαν απτή θαλασσα.κυριε ελεησον μακάρι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλό ραν παίδες...μιλάμε για 12 Άρι Τρίτης!...με τον Γερμανό και Ουκμο σε παράνοια πλήρη να δείχνουν χάρτες Cfs...κρίσιμο το 12 αρι Ευρωπαϊκού,αν κρατήσει το βασικό μοτίβο,πάει σχεδόν όλη η χώρα για Ιστορικά πράγματα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Εκοψε ενα 24ωρο με φαινομενα παντως ο τζιφος αλλα και παλι δινει 36 αρκετα καλες ωρες για το λεκανοπεδιο ! 

Άσε τον υετό μωρε και εσυ από τώρα

Κάτσε να φτάσουμε Πέμπτη Παρασκευή  πρώτα για αυτά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

2ο ονειρο φέτος πάλλευκο το Αγρίνιο.....ερχεται προσεχως, στους καιρικούς κινηματογράφους.....το κάστρο του κέντρου Αθήνας, πέφτει με γδούπο!!

Βρε λες κυρ κωστα😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Αν αυτα που εδειχνε το 2015 σκαγανε 100-200 χλμ πιο δυτικα θα ειχαμε φαει 2-3 ιστορικα χιονια τοτε. Μην ξεχναμε και την Αριαδνη και το 2011-2012, ιστορικα πραγματα τοτε απλα οχι για το λεκανοπεδιο...

ισχυει για το 2015

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Άσε τον υετό μωρε και εσυ από τώρα

Κάτσε να φτάσουμε Πέμπτη Παρασκευή  πρώτα για αυτά. 

Δεν μιλαω για υετο, για τον αυλωνα μιλαω εμμεσα. Ο αυλωνας φευγει πιο γρηγορα ανατολικα απο οτι στα προηγουμενα ραν. Κοινως πιο δυνατη αλλα εξπρες η κακοκαιρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Αν αυτα που εδειχνε το 2015 σκαγανε 100-200 χλμ πιο δυτικα θα ειχαμε φαει 2-3 ιστορικα χιονια τοτε. Μην ξεχναμε και την Αριαδνη και το 2011-2012, ιστορικα πραγματα τοτε απλα οχι για το λεκανοπεδιο...

Δεν νομίζω να είχαμε τέτοια 500αρια σε αυτές τις εισβολές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Αυτός είναι ο ορίτζιναλ κεντροβόρειος.. Όλα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες... 114-574GR.GIF?09-12

 

τωρα μαλιστα!!  να χαρω εγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...