Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Gary είπε:

8 η ώρα

ρε γκαρυ επαθα πλακα εμαθες επιτελους τις ωρες των μοντελων? ε δεν το χανουμε με τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

ρε γκαρυ επαθα πλακα εμαθες επιτελους τις ωρες των μοντελων? ε δεν το χανουμε με τιποτα

Είναι το μόνο που ξέρω από μονδελα χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη εχει καποια σεναρια με αποκοπη στο ιονιο μπορει να γινει λες;;;

εχουμε τριτη ακομη ρε συ..ηταν να μην μπεις στη μαχη εσυ...χαχαχα..σιγα σιγα...την πεμπτη αυτα με τις αποκοπες κτλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Gary είπε:

Κερνάω τσίπουρο και πανσετα στα κάρβουνα. Σε περιμένω Αξιούπολη Γουμένισσα είμαστε ένα τσιγάρο δρόμος

θα το κανονισουμε καποια στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Σακη για δυνατό χιόνια το βλεπεις δηλαδή ;

Εννοώ αρχίζει να υπάρχει κλείδωμα σιγά σιγά ;

Οχι ακομα φιλε μου...Αλλα δοξα το θεο,ειμαστε πολυ κοντα..Λιγο πολυ ολα τα μοντελα δειχνουν τον δρομο και το παραδοξο ειναι οτι οσο πλησιαζουν οι ωρες αντι να χαλανε,βελτιωνονται...13 χρονια περιμεναμε..Τι ειναι 48 ωρες για τα λουκετα???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Με τα σημερινα δεδομενα ειναι Παναττικο στρωσιμο...Απλα...Περα ομως απο την πλακιτσα..Ειναι νωρις..Δε νομιζω οτι μπορει να χαλασει τοσο ωστε να το χασουμε αλλα μπορει να αρκεστουμε σε πολυ λιγοτερα...Την Πεμπτη το βραδυ και αν και εφοσον εχουμε αναλογα τρεξιματα,θα χουμε καθε λογο να γλενταμε..

Εγώ έχω στο μυαλό μου ότι ίσως δω νιφάδες οπότε αμα φαμε φάπα να μη πονεσει πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανω σαν παιδακι ρε, τι ντόπα ειναι αυτη μιλαμε...

 

αδρεναλινη πραγματικη...

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Κανω σαν παιδακι ρε, τι ντόπα ειναι αυτη μιλαμε...

 

αδρεναλινη πραγματικη...

Κράτα μικρό καλάθι φίλε. Πάνε καλά όλα από τι φαίνεται αλλά φοβάμαι μη μας τη κάνει παλι

Ο φουστης Ευρωπαίος με αγχώνει κάθε φορά 

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φαινονται πολύ ισχυρά τα σήματα  , για να φάμε πάλι φαπα/φόλα ,απ όλα τα μοντέλα.

ας ελπίσουμε το εκρεμές να μη φύγει ουτε προς τουρκία ουτε πολυ δυτικά για να παρουν  ολοι απο κατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Κράτα μικρό καλάθι φίλε. Πάνε καλά όλα από τι φαίνεται αλλά φοβάμαι μη μας τη κάνει παλι

Ο φουστης Ευρωπαίος με αγχώνει κάθε φορά 

Άστα,  έχει κάνει πολλές κηδείες. Αλλά πάλι υπάρχει μεγάλη  συμφωνία  μοντέλων. Λες να μας κλείσει το σπίτι  ο κερατας;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Έχω στα αυτιά μου το ήχο του παγωμένου χιονιού όταν περπατάς χρατσ χρατσ χρατσ......... 

ναι ρε συ..δεν υπαρχει αυτο!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω τώρα με το lockdown  να μην κινείται τίποτα! Δηλαδή μη βγουν τίποτα εκχιονιστικα και αλατιερες και μας χαλάσουν την χιονοστρωση!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

στο 06 ξεκινησε η επανασταση των απαιτητικων σαλονικιων που δεν του αρεσαν τα δεκαποντα...αφου ξεκινησε θα το τερματισουμε!!!..χαχαχα...στοχος πλεον ΠΛΑΝ Β σεναριο 1..20-40 εκατοστα...

Κάτσε γιατί σε έχασα τώρα δηλαδή που βρισκόμαστε σε πια πλάνο και πιο υποσεναριο χαψαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Άστα,  έχει κάνει πολλές κηδείες. Αλλά πάλι υπάρχει μεγάλη  συμφωνία  μοντέλων. Λες να μας κλείσει το σπίτι  ο κερατας;

Φαντάσου ότι εγώ παρακολουθω μοντέλα 1μισι χρονο μόνο και τον εχω καταλάβει τι κουμασι ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Steliosnow said:

Εγώ έχω στο μυαλό μου ότι ίσως δω νιφάδες οπότε αμα φαμε φάπα να μη πονεσει πολυ

Στέλιο κ να μη σε πάρει καλά στο πρώτο κύμα στις  16 -17 είναι τα στερνά...!που θα σε πάρει κ το πρώτο......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Έχει τα Τέμπη από την επανω πλευρά και ουσιαστικά τα Τέμπη λειτουργούν σαν φυσερο πολύ δυνατό που διώχνουν τα σύννεφα αυτό γίνεται για 20 περίπου χλμ μετά ξαναρχίζει να χιονίζει 

Είναι πολύ πιο πολύπλοκο, αν επικρατήσει ο βαρδάρης μέχρι το νότιο θερμαϊκό, κανένα πρόβλημα, εάν όχι τότε αρχίζουν τα θεματάκια, ανάλογα με το πόσο ισχυρό είναι το βορειοανατολικό ρεύμα μέσα στο αιγαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...