Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Λοιπον εγω θα πω καλα χιονια ευχαριστω ολους για τα μνμ σας..αλλα απο σημερα προσωπικα δεν απαντω να ξεκουραστουμε λιγο...για θεσσαλους που ψαχνουν βροχες στην αρχη ας κοιτανε τζιφο..καλα χιονια σε ολους...

Εσυ ενα λινκ χρωστας η μου φαινεται?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατάει ο ευρωπαίος μας εχει στο παιχνίδι εδω στην Ηπειρο νομίζω καλύτερος απο τζιφο για τους περισσότερους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι να πω!!! ενα μοντελο ειχαμε να εμπιστευομαστε κ 2η κακοκαιρια κανει τα κολπα που εκανε ο τζιφος... στο λεανδρο το χαμηλο απο τουρκια το πηγε νοτιο ιονιο κ τωρα απο συρτη ιονιο... πιατευω οτι σιγα σιγα θα ακολουθησει τα υπολοιπα.λογικα δινει περισσοτερες ωρες φαινομενα κ πιο εντονα.για να δουμε κ το μετα τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Για ενα βιντεο με αναλύσεις για οσους δεν εχουν facebook

Σημερα που εχουμε το καινουργιο live θα μπει με τα σημερινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

τι να πω!!! ενα μοντελο ειχαμε να εμπιστευομαστε κ 2η κακοκαιρια κανει τα κολπα που εκανε ο τζιφος... στο λεανδρο το χαμηλο απο τουρκια το πηγε νοτιο ιονιο κ τωρα απο συρτη ιονιο... πιατευω οτι σιγα σιγα θα ακολουθησει τα υπολοιπα.λογικα δινει περισσοτερες ωρες φαινομενα κ πιο εντονα.για να δουμε κ το μετα τωρα.

ακομα κ στις 72 εαν το κοντρολ του δειχνει κ αλλο βορεια θα παει κ αυτος κ αλλο πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο του το GFS για την Δευτέρα απέναντι σε Ευρωπαικό και GEM. Από χθες γίνεται αυτό σε κάθε run. Να δω πότε θα το καταλάβει το GFS. Ούτε στο nowcast 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θετικό ότι κρατάει ο Αζορ,δεν το περίμενα.. θερμοκρασίακα δεν τρελαίνομαι.....αλλά κρατά ελπίδες ανοιχτές.θελω να δω κ για συνέχεια τι τ δίνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Κρατάει ο ευρωπαίος μας εχει στο παιχνίδι εδω στην Ηπειρο νομίζω καλύτερος απο τζιφο για τους περισσότερους...

Σωστός! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Επισης θρακη υετο αρκετο και αν.μακεδονια με ουκμο και ευρωπαικο μιλαμε για 13-14 για ενα καθαρο κεντροβορειο χιονια

Κώστα τι έγινε άλλαξε κάτι για εδώ γιατί με εζωσαν τα φίδια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...