Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Φίλε μου απλά τι δίνουν λέω.. Χαχαχαχα εγώ πιστεύω ότι λογικά γύρω στους 15-20 πόντους θα έχουμε τουλάχιστον...

Ναι ρε συ το ξέρω . Απλώς Εάν το κάνουν θα είναι μεγάλο μπαμ! Δηλαδή εκτός από το  Δεκέμβρη του 2001 ( οταν αρχισε να στρωνει στην πόλη μπηκα στο Λεωφορείο για επιστροφή στην Βοιωτία,  οπότε το έχασα. ) πάμε στο 1970 περίπου  για αντίστοιχη περίπτωση . Μακάρι να πάτε καλά ρε φίλε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Καλημέρααα Γιάννη και σε ολη την παρεα,χάλασαν κι αλλο τα πραγματα για εμας εδω μάλλον παμε για κατι λιγο καλυτερο απο Λεανδρο εδω και δεν βλέπω να υπάρχει περιθώριο να αλλάξει κατι,ας δούμε και ευρωπαίο αλλά δύσκολα τα πράγματα.Με τα πρωινά ενα μονο τα βόρεια μείνανε σταθερά για όλους τους υπόλοιπους ψιλοχαλασε η φάση πάντα με τα πρωινά....

Ναι η Βόρεια Ελλάδα μπαίνει κατευθείαν στο παιχνίδι λόγω καλών Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Ναι ρε συ το ξέρω . Απλώς Εάν το κάνουν θα είναι μεγάλο μπαμ! Δηλαδή εκτός από το  Δεκέμβρη του 2001 ( οταν αρχισε να στρωνει στην πόλη μπηκα στο Λεωφορείο για επιστροφή στην Βοιωτία,  οπότε το έχασα. ) πάμε στο 1970 περίπου  για αντίστοιχη περίπτωση . Μακάρι να πάτε καλά ρε φίλε! 

Επισης κ εσείς φίλε μου.. Το 2001 80 πόντους έκανε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Φοβερος τζιφος. Παμε καλα

Καλημέρα παιδία. Τάσο τις Τ πως τι βλέπεις για Σάββατο στην αρχή? Ο άνεμος θα είναι ΒΔ?

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα ωραια πρωινα τρεξιματα για θεσσαλονικη.αλλα να δουμε κ τον ευρωπαιο που ειχε αλλη αποψη για την κακοκαιρια κ αν αλλαξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή τύχη στα παιδιά πάνω. Πήγε λίγο προς τα άλλα όπως και εκείνα θα πάνε προς αυτόν.. καλή τύχη κεντροβορεια Ελλάδα. Πάμε στα δικά μας τώρα. Καλύτερη εικόνα από τζίφο σε αζορ και Αυλώνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλή τύχη στα παιδιά πάνω. Πήγε λίγο προς τα άλλα όπως και εκείνα θα πάνε προς αυτόν.. καλή τύχη κεντροβορεια Ελλάδα. Πάμε στα δικά μας τώρα. Καλύτερη εικόνα από τζίφο σε αζορ και Αυλώνα 

Βόρεια θες να πεις 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον εγω θα πω καλα χιονια ευχαριστω ολους για τα μνμ σας..αλλα απο σημερα προσωπικα δεν απαντω να ξεκουραστουμε λιγο...για θεσσαλους που ψαχνουν βροχες στην αρχη ας κοιτανε τζιφο..καλα χιονια σε ολους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...