Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 minutes ago, OLYMPUS MONS said:

Οι αττικαριοι αν παρουμε και έναν Τηλέμαχο να είμαστε ευχαριστημένοι και άκρως ικανοποιημενοι απο εναν ανυπαρκτο μεχρι στιγμης χειμωνα ,δυστυχώς το σενάριο δευτέρου αυλώνα στις 180 ώρες βάζει σε διαδικασία express τον πρωτο αυλώνα κάτι που δεν σημαίνει πως δεν θα δώσει χιόνια στην Αττική αλλά άποψη μου οχι κατι ανώτερο από τον Τηλεμαχο του 2019 αλλά ο χειμώνας δεν τελειώνει με αυτήν την κακοκαιρία.. όλα τα μακροπρόθεσμα είναι μαζί μας αυτή τη φορά.. τώρα αρχίζει το παρτυ!! 

message saved for future reference σε 6 μερες. : ) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Επισης το παραλληλο ευρωπαικο εχει για κυριακη βραδυ αυτη την εικονα...

Screenshot_2021-02-11-08-43-20-754_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Τι δείχνει η ωραία εικόνα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Οι αττικαριοι αν παρουμε και έναν Τηλέμαχο να είμαστε ευχαριστημένοι και άκρως ικανοποιημενοι απο εναν ανυπαρκτο μεχρι στιγμης χειμωνα ,δυστυχώς το σενάριο δευτέρου αυλώνα στις 180 ώρες βάζει σε διαδικασία express τον πρωτο αυλώνα κάτι που δεν σημαίνει πως δεν θα δώσει χιόνια στην Αττική αλλά άποψη μου οχι κατι ανώτερο από τον Τηλεμαχο του 2019 αλλά ο χειμώνας δεν τελειώνει με αυτήν την κακοκαιρία.. όλα τα μακροπρόθεσμα είναι μαζί μας αυτή τη φορά.. τώρα αρχίζει το παρτυ!! 

Μη μου λες για τηλεμαχο είχα μια πετσα στα αυτοκίνητα που έλιωσε στις 10 το πρωί. Μια Αριάδνη θέλω και αυτό κυνηγάω τουλάχιστον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ποιος τηλεμαχος και αριαδνη και μεντολες ρε παιδια, σοβαρα τωρα?? 

χαρακες ανα χειρας λεμε και κλαιμε! 

 

ολα καλα ολα ανθηρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Επισης το παραλληλο ευρωπαικο εχει για κυριακη βραδυ αυτη την εικονα...

Screenshot_2021-02-11-08-43-20-754_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

εχει τετοια σεναρια στα ανσαμπλ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το κυριο οπως και στο 00αρι του εχει απο τα χειροτερα 500αρια, με οτι αυτο συνεπαγεται.

στο 12αρι ή αυριο το πρωι ερχεται το γφς των ονειρων σας/μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά από Αθήνα εύχομαι να βγει το καλύτερο !Να κάθομαι να αράζω, έξω πολύ και παγωμένο χιόνι και να βλέπω το Αιγαίο να ξερναει από την tv

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παράλληλο Ευρωπαίου Ευρωπαίος και ουκμο εξαιρετικά γιατί τα βάφουμε μαυρα στην ουσία έχουμε μαζί μας τα μοντέλα που επαληθεύονται περισοτερο και απέναντι τζεμ τζιφο αικον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Μη μου λες για τηλεμαχο είχα μια πετσα στα αυτοκίνητα που έλιωσε στις 10 το πρωί. Μια Αριάδνη θέλω και αυτό κυνηγάω τουλάχιστον 

10 ποντοι χιόνι αν έχω την Τρίτη έξω απτο σπιτι μου οπως στον Τηλεμαχο θα είμαι άρχοντας αρκεί να μην λιωνει όπως έγινε τότε, τώρα έχουμε καλυτερες Τ στα 850 μετά τα πρώτα φαινόμενα οπότε σίγουρα δεν θα λιωσουν άμεσα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geod είπε:

ποιος τηλεμαχος και αριαδνη και μεντολες ρε παιδια, σοβαρα τωρα?? 

χαρακες ανα χειρας λεμε και κλαιμε! 

 

ολα καλα ολα ανθηρα! 

Φίλε μου προσωπικα μιλησα εμένα η Αριάδνη μου είναι υπεραρκετη είχα 6-7 ποντους στις ευκολες 2-3 ποντους στο μπαλκόνι και μια γανουδα στο δρόμο ποσο καλυτερο μπορεί να έρθει ;(Άλιμο μενω) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο μ.ο. του τζιφου καλυτερος υετικα για θεσσαλονικη απο το κυριο.επισης εχει παρς πολλα σεναρια με κορυφες μεταξυ 5-10μμ σε ενα εξαωρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, OLYMPUS MONS είπε:

10 ποντοι χιόνι αν έχω την Τρίτη έξω απτο σπιτι μου οπως στον Τηλεμαχο θα είμαι άρχοντας αρκεί να μην λιωνει όπως έγινε τότε, τώρα έχουμε καλυτερες Τ στα 850 μετά τα πρώτα φαινόμενα οπότε σίγουρα δεν θα λιωσουν άμεσα. 

 

Α είδες τόσο πολυ στο τηλεμαχο ; πασο τότε εμένα ήταν μουφα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, CATHA said:

Σε άλλες ειδήσεις έξω ο νοτιάς λυσσομανάει και πάμε για λασποθύελλα σε κανένα 2ωρο...

Πόσα εκατοστά λάσπης προβλέπετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, geod είπε:

ποιος τηλεμαχος και αριαδνη και μεντολες ρε παιδια, σοβαρα τωρα?? 

χαρακες ανα χειρας λεμε και κλαιμε! 

 

ολα καλα ολα ανθηρα! 

Μπράβο!!! Ανύπαρκτες κακοκαιρίες σε σχέση με αυτό που πιθανώς να έρθει από Δευτέρα βράδυ και μετά. 

Άσε που έχουμε μπλέξει με τις αρχαιότητες. Τηλέμαχος, Αριάδνη, Μήδεια. 

Ρε αφήστε τις δευτεραντζες!! Βάλτε μια κακοκαιρία ΠΕΡΙΚΛΉ, Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ, ΣΩΚΡΆΤΗ, ΠΛΑΤΩΝΑ να γουστάρουμε!!! 

Έστω έναν Αχιλλέα. Αγαμέμνονα. Ένα 1ο όνομα ρε παιδί μου. 

Έχεις Οικονομόπουλο και Αργυρό στο μαγαζί σου και βάζεις πρώτο όνομα στη μαρκίζα το Χάρη Βαρθακούρη; Ε όχι!!!

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η ΕΜΥ έβγαλε έκτακτο , νομιζω σημερινό είναι 

 

Κρατάω αυτό από την προγνωση για την Αττικη

Από τη Δευτέρα (15-02-2021) οι χιονοπτώσεις θα εξασθενήσουν στα
δυτικά και τα βόρεια, όμως θα συνεχιστούν κατά διαστήματα έντονες
στα ανατολικά ηπειρωτικά, συμπεριλαμβανομένης της Αττικής.

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάξτε απλά τα 500 κ δείτε που είναι το κύριο κ πόσες γραμμές τρέχουν κοντά στο -40 και θα καταλάβετε πόσο σταθερό είναι το gfs . Όπως είπε ο @Παπλαμουδας ερχετε Τούμπα του τζιφου .   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιττό να πω πως το Meteo εβαλε λιακάδες για την Αττικη τη Τρίτη.... ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα ενσεμπλς του 6αριου τζιφου αυξήσαν απο νωρίτερα την πιθανοτητα χιονουετου, καμια γραμμη δεν είναι στο μηδεν ολη κυριακη και μισο + δευτερα. Η μάχη για το 5-10ποντο συνεχίζεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, HuxFlux είπε:

Τηλεμαχο δεν εχει δειξει ως τωρα ουτε το χειροτερο υποσεναριο του Γκανεζικου. Τα πιο αξιοπιστα μοντελα, στα πιο φειδωλα τους υποσεναριο δινουν 24ωρη χιονοπτωση απο Δευτερα και ταζουν και συνεχεια εστω και on off. Πως γινεται αυτο να το συγκρινουμε με ενα 3ωρο περασματακι μες στο ξημερωμα που αφησε μια πετσα η οποια εξαφανιστηκε με την ανατολη του ηλιου;

O τηλεμαχος στα βορειοανατολικα προαστια αφησε 10-15 ποντους και ελιωσαν τελειως σε διαστημα 3-4 ημερων ! Δεν ξερω που μενεις , αλλα εδω ηταν οτι καλυτερο μετα το 2008 με διαφορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...