Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 minutes ago, dimitris27 said:

Θα σκάσω αν δεν πάει 100 χλμ νοτιτερα το χαμηλό...χάνεται μεγάλος κέντρα ελλαδιτικος χιονιάς για ελάχιστα χιλιόμετρα...

στην ελλάδα όλα χάνονται και κερδίζονται για 100 και 200 χλμ Δημητρη. Κανονας αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Θεσσαλοι δεν έχουν κανενα λογο ανησυχίας κατ εμέ. 

Ούτε οι βολιωτες....γιατί όταν δεν περιμένεις χιόνι δεν ανησυχείς μην το χάσεις 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα κάνω μια σούμα για τα προσήνεμα από όλα τα μοντέλα. 

Ιστορικός το ευρωπαικό με ολική Αττική.

Ούκμο στα πρόθυρα ιστορικού. Κινέζος τα ίδια. Fim τα ίδια. 

Τζεμ εξαιρετικό. Νασα εξαιρετική.

Τζίφος καλός.

Ιάπωνας φοβερός.

Ναύτης αικον cfs μακριά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Θεσσαλοι δεν έχουν κανενα λογο ανησυχίας κατ εμέ. 

Ποιος ανησυχει χαχα..απογευμα συντονισου 8 μαζι με ευρωπαικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτα απο μενα καλα 12αρια να εχετε στα πρωτα μαλλον δεν θα ειμαι μεσα αλλα σιγουρα θα ειμαι στον παιο οπου θα ειναι και το τελευταιο ΣΟΚ κσι ΔΕΟΣ και μετα η απολαυση της προσμονης και το μετρημα των εκατοστων να δουμε ποιος θα πεσει μεσα...χαχαχαχαχα....θα ζησουμε μιας κατασταση που ομοια της εχουμε να ζησουμε πανω κατω δεξια και αριστερα πολλα πολλα χρονια. πλην αριαδνης  αλλα εκει ηταν αλλη κατασταση το χαμηλο ειχε χαθει το αρχικο.Καλα ραν σε ολους μας ειτε στην  πρωτη φαση των κεντροβορειων  ειτε στην δευτερη φαση των προσηνεμων ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αν δεις όμως Σπύρο και το έκτακτο της ΕΜΥ λογικά, αυτά τα σενάρια θα μπορούσαν να αφορούν τα ΒΠ και όχι πιο κάτω. Μιλώ για αργά απόγευμα Κυριακής και βράδυ

Μα τα ανσαμπλς που ανεβαζω δεν ειναι απο τα Β.Π  θαναση

Αν και η λογικη λεει οτι απο αργα την νυχτα θα αρχιζει να το γυριζει χιονι  στα βορεια προαστια του νομου

Απλά υπαρχουν καποια ακομα  θερμοκρασιακα σεναρια,που την μπουκα της περεταιρω πτωσης της θερμοκρασιας,την δινουν ποιο νωρις

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαιπς στο 6αρι  με ριχνει στο 0 τη θερμοκρασια στις 8 το βραδυ εχει που με τις εριχνε στις 5 στο πρωινο...Και συνεχίζει σε αντίθεση με το τζιφο το αλλά ας ωρες να είναι οι 2 12 με 6 το πρωί....εμένα το ιλ Μετέο με δινει 38 ποντους χιονι...ας ρίξει 3 και είμαι ευχαριστημένος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα κάνω μια σούμα για τα προσήνεμα από όλα τα μοντέλα. 

Ιστορικός το ευρωπαικό με ολική Αττική.

Ούκμο στα πρόθυρα ιστορικού. Κινέζος τα ίδια. Fim τα ίδια. 

Τζεμ εξαιρετικό. Νασα εξαιρετική.

Τζίφος καλός.

Ιάπωνας φοβερός.

Ναύτης αικον cfs μακριά.

Με λιγα λογια 70/30 αυτη την στιγμη το ποσοστο υπερ μας

Ας ελπισουμε σε αναλογη συνεχεια και στα απογευματινα τρεξιματα

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

46b0334c3942806551faaccb4beb7089.jpg

Νομίζω ότι και το θετικότερο σενάριο για την Κυριακή δεν δίνει ούτε 1 εκ βολο (δίνουν το βράδυ της Κυριακής)οπότε οποίο και να σκεφτείς το ίδιο ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ο ευρωπαιπς στο 6αρι  με ριχνει στο 0 τη θερμοκρασια στις 8 το βραδυ εχει που με τις εριχνε στις 5 στο πρωινο...Και συνεχίζει σε αντίθεση με το τζιφο το αλλά ας ωρες να είναι οι 2 12 με 6 το πρωί....εμένα το ιλ Μετέο με δινει 38 ποντους χιονι...ας ρίξει 3 και είμαι ευχαριστημένος...

Φτυαρι πηρες οπως στην φωτο?😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ο ευρωπαιπς στο 6αρι  με ριχνει στο 0 τη θερμοκρασια στις 8 το βραδυ εχει που με τις εριχνε στις 5 στο πρωινο...Και συνεχίζει σε αντίθεση με το τζιφο το αλλά ας ωρες να είναι οι 2 12 με 6 το πρωί....εμένα το ιλ Μετέο με δινει 38 ποντους χιονι...ας ρίξει 3 και είμαι ευχαριστημένος...

Εσυ αντωνη αγορι μου πεσε για υπνο και ξυπνα σαββατο χαχχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Στο κεντρο της ηπειρου μεχρι τα 1300 μετρα μεγαλα ποσα υετου σε βροχη προς το βραδυ του σαββατου σε χαρτη υψομετρων.Ελπιζω να μην ανεβουν και αλλο τα υψομετρα.Με την πτωση της θερμοκρασιας οτι προλαβουν τα χαμηλοτερα υψομετρα.

http://www.toukairou.com/ms/kairos.php?&w=60&la=40.420390488961274&lo=19.9202065841803

 

δεν υπαρχουν αυτα τα υψομετρα, ουτε καν. θα σε συμβουλευα να τον αγνοησεις αυτον τον χαρτη. εν προκειμενω τουλαχιστον

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τα προσήνεμα δεν χάνετε το μετα μπορεί να χάλασε λίγο η 1η φάση αλλά στο μετά είναι όλη η υποθεση , εκεί πάνε για που δυνατές καταστάσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λιγοο η σουζη στο ραδιόφωνο είπε οτι Δευτέρα στην Αττική οτι πέφτει θα είναι χιονι,αντε χιονόνερο στα παραθαλάσσια.....και ρωτήθηκε απο τον δημοσιογράφο για τρίτη τέταρτη και είπε για αλλο σύστημα που θα μας επηρεάσει θα τα πουμε αύριο!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Νομίζω ότι και το θετικότερο σενάριο για την Κυριακή δεν δίνει ούτε 1 εκ βολο (δίνουν το βράδυ της Κυριακής)οπότε οποίο και να σκεφτείς το ίδιο ειναι

Ναι από απόγευμα προς βράδυ που γυρνάει ο άνεμος ότι κάνει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Φτυαρι πηρες οπως στην φωτο?😎

Χαχα πηγα πηρα ναι ...υποσχέθηκα και 40 ποντο στους συγγενείς ειμαι ετοιμος η για να πω σας τα λεγα η για φαπα 😂😂..εντωμεταξύ τους ειχα τάξει φετος το χειμώνα 50 ποντο και δε με πίστευε κανεις χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...