Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, αν είδα καλά τη μισή μοίρα δίνει συνολικά πάνω από 12 χιλιοστά χιονουετού στο Λεκανοπέδιο κατά μέσο όρο!

Αν όλα μεταφραστούν σε στρώσιμο σε εμάς εδώ πάνω, θα είναι το καλύτερο χιόνι από το 2008.

Αλλά είναι απλά ένα τρέξιμο, δεν ενθουσιάζομαι για να μην ξενερώσω και πάλι... Bonne nuit! 

Επεξεργάστηκε από brit1981
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με αυτα που εχουμε δει,φοβασαι και να χαρεις λιγο.

Τι ώρα τρέχει το πρωι φίλε ο τζίφος ;εχω αγχωθεί ήδη. Επίσης με αυτό το τρέξιμο μέχρι θάλασσα χιόνι είναι έτσι ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γατακι Τζιφε στα επομενα θα αντιγραψεις τον κινεζο...Ο Κινεζος βγαζει βολτα τα Γιετι πιγκουινους και αρκουδες του Ποικιλου ορους.....Δεν κιοτευουν τα παλικαρια μωρε!!!!Το πουλι Καπσερ το πουλι 🐤

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 ώρες παιδιά ....36 ώρες non stop....μέχρι την επόμενη που δεν αργεί ....πωπωπωπω.....αν τα ανσαμπλια δείξουν κι αυτά ωραία πράγματα δεν στραβωνει πια....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Steliosnow said:

Τι ώρα τρέχει το πρωι φίλε ο τζίφος ;εχω αγχωθεί ήδη. Επίσης με αυτό το τρέξιμο μέχρι θάλασσα χιόνι είναι έτσι ;

Στο πεσιμο σιγουρα, στο στρωσιμο βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Πωπωπωπωπωπω Παπλαμούδα......τι σου ελεγααααα......παπλαμουδιές.....

Δυτ. Αττικη 150-200 μ επιπεδο παγοποιησης, Τ 0 εως -1 ολα αυτα απο Δευτερα βραδυ.

ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΝ Γ@..@

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με αυτα που εχουμε δει,φοβασαι και να χαρεις λιγο.

Ισχύει είναι και κλασσικό 18αρι παναθεμα το...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Τι ώρα τρέχει το πρωι φίλε ο τζίφος ;εχω αγχωθεί ήδη. Επίσης με αυτό το τρέξιμο μέχρι θάλασσα χιόνι είναι έτσι ;

5.30

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Τι ώρα τρέχει το πρωι φίλε ο τζίφος ;εχω αγχωθεί ήδη. Επίσης με αυτό το τρέξιμο μέχρι θάλασσα χιόνι είναι έτσι ;

Μεχρι τη θαλασσα εννοειται,το ειπαμε αυτο.5:30 το πρωι ξεκιναει..😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδες περαν του ενθουσιασμου και της πλακας παραλληλα, απεχει ετη φωτος το 18αρι απο τον Τσινετο ετσι; καμια σχεση.

μακαρι να τον φτασει βεβαια, δε το συζητω και αυριο βραδυ να τριβουμε τα ματια μας, αλλα δυσκολο πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

36 ώρες παιδιά ....36 ώρες non stop....μέχρι την επόμενη που δεν αργεί ....πωπωπωπω.....αν τα ανσαμπλια δείξουν κι αυτά ωραία πράγματα δεν στραβωνει πια....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Αρκετά ενσεμπλια εδειχναν κατι τετοιο οταν το κύριο ηταν διακοπές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα μαγκες δεν ειναι για πανηγυρια αλλα εχω την αισθηση μονο βελτιωσεις απο εδω και περα...Να το το 18αρι της αλλαγης!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω κάτι και μην με κραξετε.ο τζιφοσ μου δίνει περίπου 65 Χιλ σε χιόνι.να τον πιστέψω λέτε?υγ χάρηκα πολύ με την αλλαγή προς το καλύτερο για νότια!ελπίζω να το κρατήσει και να το κάνει και καλύτερο αν γίνεται στα πρωινά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

您将受到尊重!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πάμε ρε κινεζεεεεε

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...