Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρέχει Μελίσσια....τα είχα ολα κλειστά για το τρέξιμο έπος του παίου και ανοίγω και βρεγμένοι οι δρόμοι.....και βρεχει ασθενώς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νωρίτερα καταιγίδα με πολλά ηλεκτρικά άφησε 7mm στα Καλάβρυτα και νερό μέχρι τα 2000μ

Τώρα χιονίζει από τα 1900 περιπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, dami_pap είπε:

καταιγιδα στα καλαβρυτα

πολυ νερο ολη μερα 13μμ βγαζει αυτος ο σταθμος http://penteli.meteo.gr/stations/kalavryta/

Τα 13mm είναι συνολικά η κακοκαιρία από χθες...Να ξέρεις όμως το βροχόμετρο μέχρι πολύ πρόσφατα έγραφε αλλά αντί άλλων....δεν έχω παρακολουθήσει αν το καθαρίσανε....επίσης εκεί που είναι ο σταθμός στο ξενοδοχείο Finday επειδή είναι σε λόφο δεν πιάνει καλά τις αναστροφές ....έχω δει και 4-5 βαθμούς πιο κάτω στο σταθμό μου στο σπίτι μου  που είναι κάτω από τον οδοντωτό....

Αυτά ενημερωτικά.....

Καλή απόλαυση τις επόμενες μέρες .....το νου σου μόλις τελειώσει το χιόνι και ξαστερωσει θα χτυπήσει σίγουρα -15 στο χωριο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο συννεφιά στην Πολίχνη με ελάχιστα ανοίγματα και θερμοκρασία από 7 έως 17 σήμερα. Βλέπω αυτό που έρχεται και τρομάζω. Αύριο θα πέσει λίγο η θερμοκρασία βέβαια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειμαστε σχεδον 2 24ωρα από αυτό που έρχεται και σήμερα φτάσαμε πάλι τους 17,9 C .... !!! σε μια μέρα ντυμένη Απρίλης και ευτυχώς που συννέφιασε σε κάποια φάση ... Οταν φυσάει αυτός ο σάπιος ο ΝΑ γίνεται εκτοξευση θερμοκρασίας 

Μέγιστες στην πόλη και πέριξ

Νοεσις 18,1

Κορδελιό 18,4

Σίνδος 18,9

Meteothes 18,4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 9,5 - 16,6oC.....Αγρίνιο 9 - 17,8οC, με 0,2mm.....και 30οC να ήταν σήμερα, θα το χαιρόμουνα....με αυτό που έρχεται πίσω.....Χόχλια 5 - 10,5οC και σχεδόν 10mm.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννέφιασε στην Καρδίτσα λογικά θα πιάσει μπόρα σε λίγο βέβαια η θερμοκρασία με τον νοτιά και τον ήλιο που είχαμε πριν πρόλαβε και σκαρφάλωσε στους 19

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Ταύρο.👋

Ένα πέρασμα βροχοπτώσεων με πιθανοτητα τοπικής καταιγίδας θα έχουμε σήμερα το μεσημεράκι στον νομό.

Ήλιος με σύννεφα τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...