Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυνατος αερας και πλεον δυνατο χιονισμα και ασπριζουν πλεον και οι δρομοι ετσι οπως το ειδα απο το μπαλκονι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε να πάρει λίγο μπρος κ το κέντρο τώρα κ να περιμένουμε τα καλά. Πάμε! Επταπύργιο ολική πλέον. Θέλω έναν χιονοχαμο μέσα στο βράδυ για ανελέητη βιντεοβολτα στην γειτονιά! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κανένας από κοζανη βεροια ναουσα δεν ήρθε ακομα εκει;;

Ξημεροβραδιαζοσασταν στους χάρτες και τωρα που χιονιζει πήγατε για υπνο;;..Εγώ ξενύχτι τοο πρωι θα κοιμηθώ...Γιατί το χιονι το βραδυ μ αρεσει πιο πολυ απο τη μερα

Πόσο δίκιο έχεις φίλε μου.βγαινεισ έξω βράδυ όταν χιονίζει και δεν ακούγεται τίποτα η μάλλον  μόνο ο ήχος τους χιονιου που πέφτει.απλα απόλαυση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιαννενα υπομονη!!!περιμενουμε να ερθει το κρυο.Ριχνει καρεκλες και ουτε στις λιγκιαδες 950 υψομετρο που διχνει η καμερα δεν αρχισε να χιονιζει.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

ρίχνει καλά,αλλά παραμένει ψιλό,η κάμερα είναι φοβερή περιστρέφεται και 360

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολική χιονοστρωση πλέον στον Αλμυρο εκτός δρόμων χωρίς τον δυνατό ΒΔ που επικρατούσε πριν

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κανένας από κοζανη βεροια ναουσα δεν ήρθε ακομα εκει;;

Ξημεροβραδιαζοσασταν στους χάρτες και τωρα που χιονιζει πήγατε για υπνο;;..Εγώ ξενύχτι τοο πρωι θα κοιμηθώ...Γιατί το χιονι το βραδυ μ αρεσει πιο πολυ απο τη μερα

Καλά αν είναι αυτά σοβαρά φαινόμενα τώρα τζάμπα περιμέναμε.....ε απλά περιορίστηκε η ορατότητα και πυκνώσε το ίδιο ενοχλητικό ψιλόχιονο...Για εδώ στο πλατύ τουλάχιστον..... που βάση δορυφορικής κάτι μας επηρέασε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Ρε σι νιφαδες ειναι . Φευγουν περα δωθε μερικες. Η χιονονερο ισως.

Δεν ξερω

Σταγονιδια ειναι ψιλα που τα παιρνει ο αερας.Με 3+ στην ιπποκρατειο και 2+ dp λες να χιονιζει στη μαλακασσα 350.μετρα χαμηλοτερα;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Τύρναβο φθάσαμε τα 9 εκατοστά, ο δρόμος δεν ξέρω πόσο έχει

20210213_233158_mfnr.jpg                                                                               

 -2 η θερμοκρασία

Εδω -1 πάμε.καλα αλλά δεν ρίχνει το χοντρό τώρα είναι πυκνό και ψιλό..εκεί?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δυνατος αερας και πλεον δυνατο χιονισμα και ασπριζουν πλεον και οι δρομοι ετσι οπως το ειδα απο το μπαλκονι...

Βαγγέλη στο φαρμακείο πότε θα πας? Όταν αρχίσει το καλό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα γρήγορα έβγαλα μια φωτό από το μπαλκόνι γιατί δεν παλεύεται ο αέρας με το χιόνι (το λες και σκόνη τόσο παγωμένο που είναι). Τα κλαδιά από το κυπαρίσσι άρχισαν να λυγίζουν από το βάρος του χιονιού. Λογικά φθάσαμε τα 10 εκατοστά

20210214_000442_mfnr.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μμμ. Βλεπω τα dew point και λέ κι εγώ πως δεν είναι νιφάδες,, αλλά μήπως παίζει λόγο τόσου αερα να επιβιώνουν ? διότι όντως οι πλάγιες τι ειναι? τοσο μπερδεύει η καμ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Στα γρήγορα έβγαλα μια φωτό από το μπαλκόνι γιατί δεν παλεύεται ο αέρας με το χιόνι (το λες και σκόνη τόσο παγωμένο που είναι). Τα κλαδιά από το κυπαρίσσι άρχισαν να λυγίζουν από το βάρος του χιονιού. Λογικά φθάσαμε τα 10 εκατοστά

20210214_000442_mfnr.jpg

Από εκεί θα μας έρχεται κατά κύματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...