Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

XOXΛΙΑ χιονίζει ξανά, όπως και Αγ.Τριάδα.....35-40cm στην παλιά έδρα του δήμου Κτημενίων και κοντά στα 65-70cm στη Χόχλια....-9οC τώρα η Τ.....

AgTriada15Feb1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Της το @@@@@ κάγκελο τώρα Κηφισιά!!!!!!!!!!!!!! Σβήνω χάνομαι παιδιά τρεεεεεεεεεεελα στουπα. Για να καταλάβετε Δείτε ζουγλοκαμερα. Νότιοι ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Σαν να γίνεται αργή κ σταθερή μπούκα!!  Χαρείτε το σε πρώτη φάση τα β.π.   ευχόμενοι να μπουκάρει και στο κέντρο!
Νιφαδούλες όμορφες που μου χορεύουν στο παραθύρι μου με την Τ σε άνοδο κατά 0,3.. στους 3,4 αυτή τη στιγμή, που σημαίνει πως συννέφιασε για τα καλά!!! πάααμε

Πολύ ψηλά έχεις...δε νομίζω να ισχύει....

1.8 εδώ με έντονη μυγοπτωση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowmix99d είπε:

Της το @@@@@ κάγκελο τώρα Κηφισιά!!!!!!!!!!!!!! Σβήνω χάνομαι παιδιά τρεεεεεεεεεεελα στουπα. Για να καταλάβετε Δείτε ζουγλοκαμερα. Νότιοι ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!

Φυσααααααααα 

3,1 εκ νέου πτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ονειροοο 

ρίχνει υπέροχα φυτά δέντρα εύκολες επιφάνειες βάζουν !!

Τ 0,2 

μεχρι πρωί εύχομαι ολική 

 Κηφισιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι πατσαβουρια ειναι αυτα τωρα μελισσια (Τροίας) εκοψε ο αερας πεφτει καρφι. Η καλυτερη χιονοπτωση μεχρι τώρα. Παμε για ξενυχτι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowmix99d said:

Της το @@@@@ κάγκελο τώρα Κηφισιά!!!!!!!!!!!!!! Σβήνω χάνομαι παιδιά τρεεεεεεεεεεελα στουπα. Για να καταλάβετε Δείτε ζουγλοκαμερα. Νότιοι ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!

παιδια σας το ειπα με το χαμηλο στην Ροδο περνουμε δωρακια...ο ΖΙΑΚΟ ηταν σημερα αισοδοξος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Χιονι. Δεν το πιστευω. Ψιλο βεβαια. 

2.2 η Τ

Αυτά ειναιιι μπαίνω στη πριζα σιγά σιγά 

Τ στους 3 τωρα

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...