Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πω δημόσια ένα μεγάλο respect στον Βαγγέλη και τον Σωτήρη από τα βόρεια που ζούνε μαζί μας την χαρά μας... Είστε λεβέντες και μόλις έρθω στον βορρά θα βρεθούμε από κοντά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η αμηχανη στιγμη που ο πατερας σου (78 χρονων) κανει WhatsApp κ σ στελνει φωτο απο βολτα στο δασος της πευκης με το σκυλο

WhatsApp Image 2021-02-16 at 08.25.48.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Αποθανες εικονες!!!λαικ σε ολους παιδια!!το περιμενατε 13 χρονια..τωρα καθε δευτερολεπτο θα το θυμαστε..θα σας μεινει αυτη η κακοκαιρια παρα πολυ στο μυαλο...😀..Ολες οι εκονες φανταστικες απο παντου αλλα θα μου επιτρεψετε να πω οτι εχω κολησει με την καμερα απο το συνταγμα και με τις φωτο απο τα παραθαλασσια...😀

Γεια σου στρατηλάτη των βόρειων,αντε και στα δικά σας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, periklis είπε:

https://en.sat24.com/en/gr/visual 

TO τραφ στο μεσαιο ποδι..Μας εχει κανει μαγκες ..ΟΣο κραταει ειμαστε καλα

Βγάζει και ηλεκτρικά κιολας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Jimmys-snow είπε:

Που εισαι φιλε;

Λίγο πιο πάνω από τα Ψαχνά. Τριάδα λέγεται το χωριο στα 120 μετρα. Έχουμε 30+ cm και ριχνει. Μακρυκαπα 5 χιλιόμετρα βορειότερα μισό μετρο και συνεχιζει. Καλά πιο πάνω θα έχει τρομερά ύψη χιονιού!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Δεν Σταματά να μας Τραγουδά ο καιρός!!!!!!!
Έχει να δωσει ακόμα πολύ.... κακως ξεκινησα τα μετρηματα χαχα
-0,1 εδω Γαλατσοκύψελο και χώνει ασταμάτητα από τις 06.00

Υ.Γ. Θέλω να μετράτε σε δρόμο, σε ανοιχτό σημείο με μέτρο!! δε θλεω δημοσιογραφικά μετρήματα!

2002 τι ειχαμε σε χιονοστρωση,ημουν φανταρος τοτε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επος από όπου και να το πιάσει κανείς... εάν ήμαστε και 2-3 βαθμούς πιό κάτω θα μιλάγαμε για την μεγαλύτερη χιονοκακοκαιρία όλων των εποχών... συνεχίζει κάπως πιό ελαφρά αλλά η θερμοκρασία πέρασε θετική 0,2 και μας το χαλάει... ελπίζω να έχουμε όσο γίνεται λιγότερα προβλήματα γιατί εμείς το διασκεδάζουμε αλλά κάποιοι ταλαιπωρούνται, να μην το ξεχνάμε αυτό... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, notios_polos said:

Αποθανες εικονες!!!λαικ σε ολους παιδια!!το περιμενατε 13 χρονια..τωρα καθε δευτερολεπτο θα το θυμαστε..θα σας μεινει αυτη η κακοκαιρια παρα πολυ στο μυαλο...😀..Ολες οι εκονες φανταστικες απο παντου αλλα θα μου επιτρεψετε να πω οτι εχω κολησει με την καμερα απο το συνταγμα και με τις φωτο απο τα παραθαλασσια...😀

Ειναι τιμη στο φορουμ που υπαρχουν τετοια καλα παιδια εδω μεσα,,

Μπραβο σου φιλε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα Νικολα! Το προχθεσινο ξημερωμα μας εβαλε 15 ποντους μεσα σε 4 ωρες! Δεν το λες και τιποτα. Απλα σημερα το ξημερωμα εγιναν τα παντα ωστε να μη χιονιστουμε. Ατυχια;Μπορει! Αν θυμασαι ομως οταν σχολιαζαμε τους χαρτες πριν 4 μερες, αυτο φαινοταν στη μιση μοιρα και το συζητησαμε....οτι ειμαστε στο οριο των ζωνων χιονοπτωσης. Κι εγω σκεφτομουν οτι δεν μπορει να ειναι ακριβες για τοσα λιγα χιλιομετρα, κι ομως ηταν....δυστυχως για εμας. ΕΥΤΥΧΩΣ ομως για χιονοστερημενες περιοχες της Αττικης! Για φανταστειτε τη χαρα αυτων των παιδιων και των ανθρωπων συνολικα που ζουν σε αυτες τις περιοχες! 

*Ακομα δεν τελειωσαμε ομως!!....με μια 3-5ωρη καταιγιδα ακομη και το μεσημερι, μπορει να μας κανει ασπρους με πολλους ποντους! Οσο και να το κανεις μια δυναμικη την εχει και ανα πασα στιγμη μπορει να μας ασπρισει (παλι)!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Έπος παιδιά ...τίποτε άλλο....ρίχνει τον πάτο του...όλα αυτά 3.5χλμ από το Σύνταγμα

 

IMG_20210216_101606.jpg

Χιονοδρομικό Ζωγράφου...χαχαχα .. πω πω Γιωργαρα .... Απίστευτο .... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Επος από όπου και να το πιάσει κανείς... εάν ήμαστε και 2-3 βαθμούς πιό κάτω θα μιλάγαμε για την μεγαλύτερη χιονοκακοκαιρία όλων των εποχών... συνεχίζει κάπως πιό ελαφρά αλλά η θερμοκρασία πέρασε θετική 0,2 και μας το χαλάει... ελπίζω να έχουμε όσο γίνεται λιγότερα προβλήματα γιατί εμείς το διασκεδάζουμε αλλά κάποιοι ταλαιπωρούνται, να μην το ξεχνάμε αυτό... 

Τρομερό! Ο Πειραιάς και τα νότια έχουν αρνητική....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, SNOWFLAKE 1.8 said:

2002 τι ειχαμε σε χιονοστρωση,ημουν φανταρος τοτε;

Στα ψιλα του Γαλατσιου 40 ποντους εως μισο μετρο,,

Χιονιζε με on off 3 μερες ομως..Ειναι διαφορετικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Χιονοδρομικό Ζωγράφου...χαχαχα .. πω πω Γιωργαρα .... Απίστευτο .... 

Έπος Στέφανε....χαλάλι το 48 Ώρο ξενύχτι.....ονειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Καλημέρα σε όλους παιδια.Κοιμηθηκα 2.5 ώρες και ανέβηκα κατευθείαν στη ταράτσα.

Μέτρησα 17-18ποντους έως τώρα.

Η κατάσταση που επικρατεί εδώ αυτή τη στιγμή αποτυπώνεται στο βιντεάκι.

Οι χιονοπτώσεις θα συνεχιστούν.

Η ΜΗΔΕΙΑ ΓΡΑΦΕΤΕ  ΜΕ ΧΡΥΣΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΝΘΕΟΝ ΤΩΝ ΧΙΟΝΟΚΑΙΡΙΩΝ

Παπλαμουδαρααα ΤΕΟΟΟΟ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...