Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορνουζοπετσέτες/Σεμεδάκια/Σωβρακοφανέλες... ΤΙ ΡΙΧΝΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Μάγκες καλημέρα ! Έχασα ιστορικό χιονιά! Όμως δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου !

Έζησα όλες τις μπούκες μαζί σας και όλα τα ανάλογα συναισθήματα ! Απολαύστε το ! 

Όσο για τις συγκρίσεις ας τις κάνουμε νηφάλιοι όταν τελειώσει με το καλό ο ιστορικός χιονιάς

Αμάν ρε κι εσύ. Γκρινιάρη santa. Είχες ρίξει ταφόπλακες. Καλά....μη λέμε και ότι θέλουμε. ΚΑΝΟΝΙΚΑ αν το πάρεις, είχες δίκιο. Δεν φαινόταν αυτό το πράγμα ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑ. Σε δύο χρόνια που θα έρθει πάλι, κανόνισε να είσαι εδώ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μπουρνουζοπετσετα η καλη..Το γνωστο ασμα του Καναρακη...Αυτο ριχνει εξω,μαζι και τον Καναρακη...Αντε σας αφηνω για λιγο,γιατι με βλεπω αστεγο και χωρισμενο...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλεια παιδιά! Έχω δει μια προς μια όλες τις αναφορές σας και είναι σαν βρίσκομαι εκεί. Είχα γράψει πριν 1 εβδομάδα να κάνετε υπομονή και ότι 100% θα χιονιστειτε όλοι καλά. 

Αν δεν σας πειράζει μεταφέρω κάποιες από τις φωτοαναφορες σας και στους Βρετανούς φίλους μου στο forum εδώ στην Αγγλία, οι οποίοι έχουν πάθει πλάκα φυσικά με κάποια snow depths που βλέπουν. 

Επίσης έχετε γύρω στο 70% πιθανότητες για νέο κατέβασμα ψυχους αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμη. Ο Ατλαντικός έχει πάρει μπρος και υπάρχει περίπτωση να φύγει πολύ ανατολικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΛΕΛΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΌΣ ΧΙΟΝΙΟΥ ΕΓΚΛΩΒΊΣΤΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΠΑΙΔΙΑ!!!!! ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΊΝΕΤΑΙ ΑΚΡΟΣ ΕΠΙΚΊΝΔΥΝΟ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΎΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΆΣΧΗΜΗ ΤΡΟΠΗ.!!!!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχίζουν τα προβλήματα εν μέσω ιστορικού θαψίματους, που όσο προχωράει είναι σαν να ρίχνει το Αιγαίο πάνω μας.

Πρέπει να αγγίζουμε τους 45-50 ποντους εδώ.
Πολλά δέντρα πεσμένα, κάποια από αυτά πάνω σε καλώδια. Χωρίς ρεύμα, χωρίς ζεστό νερό  ευτυχώς φορτισμένα φουλ κινητά, μπόλικο φαγητό και ξύλα και τσιγάρα δυο ημερών 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Μάγκες καλημέρα ! Έχασα ιστορικό χιονιά! Όμως δεν μπορώ να κρύψω την χαρά μου !

Έζησα όλες τις μπούκες μαζί σας και όλα τα ανάλογα συναισθήματα ! Απολαύστε το ! 

Όσο για τις συγκρίσεις ας τις κάνουμε νηφάλιοι όταν τελειώσει με το καλό ο ιστορικός χιονιάς

Σάντα 

Τρελά σκηνικά έξω 

Έπρεπε  να κατέβεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανά χαρτοπετσέτες Πεύκη....

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ όσοι βγαίνετε βόλτα...μόλις έσκασε ένα κλαδί ακριβώς δίπλα μου πάνω σε ένα αμάξι.

Προσοχή απο πάνω σας απο που περνάτε, όλα κρέμονται σε μια κλωστή (καλώδια, κλαδιά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά τελικά ο αυλώνας, βλέποντας τα μοντέλα, τελικά πήγε πολύ ανατολικά και το χαμηλό έφτασε Ισραήλ. 

Κρίμα ....🤣

Πόσους ποντους έβαλες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...