Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ονειρο ζούμε και τρελαινόμαστε.....

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Αυτό ναι είναι πραγματικό ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ ...... να βλέπεις την πρωτεύουσα σου στην νότια χώρα σε μηδενικά υψόμετρα και στα παραθαλάσσια να έχουν χιόνια ακόμα και στους δρόμους λίγες ώρες πριν το μεσημέρι λίγες μέρες πριν μπει η άνοιξη ......!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν συνεχίσει έτσι και κάνει καμία κουτσουκελα και το παρατείνει μέχρι αύριο το πρωιιιι.....ωιωι μανούλα μ ωι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Αν συνεχίσει έτσι και κάνει καμία κουτσουκελα και το παρατείνει μέχρι αύριο το πρωιιιι.....ωιωι μανούλα μ ωι!

Άνετα μπορεί να κολλήσει μισή μέρα το σύστημα δεν είναι τόσο δύσκολο ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλησε ο καιρικος νομος της Αττικης. Ο ξεχασμενος απο το θεο, και ενεργοποιηθηκε για να σας θαψει αλυπητα! Ρε δε παμε καλα! Τι μοντελα μου λετε! Ειναι απο τα συστηματα που ειναι ανθρακες και η Αττικη τα κανει ΧΡΥΣΑ!

Ρε παιδια στη Αττκή είστε ή στην Αρκτική!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ χαχαχα

Επεξεργάστηκε από chemical_JKou
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Αν έχει τόσο χιονι  στην Αθήνα που βλέπω από τις φωτογραφίες σας τα βουνά σας πόσο θα έχουν;;;;;; 

Άλλο ένα βουνό από πάνω το καθ ένα λογικά,χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Απόψε που δίνει ζώνες φαινομένων πάνω από Χαλκίδα, συγκεντρώνουμε πιστεύεις πιθανότητες για κάτι; 

Δε φαινεται εξω Αγγελε; Εχει καλυτερη δυναμικη απο εχθες και η ατμοσφαιρα μυριζει μπαρουτι. Βασει gfs που εχω να κοιταξω απο προχθες, μπαινουμε στη ζωνη των χιονοπτωσεων πολυ καλυτερα απ οτι ημαστε τα ξημερωματα....

*Δεν εχω δει τα νεοτερα τρεξιματα, εχω να δω ραν 4 μερες τωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Απόψε που δίνει ζώνες φαινομένων πάνω από Χαλκίδα, συγκεντρώνουμε πιστεύεις πιθανότητες για κάτι; 

Η γνώμη μου είναι για εδώ τελείωσε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Και τους καυσωνάκιδες επίσης που γράφουν στο forum μόνο για να τρολάρουν και αυτούς που θέλουν να χιονίζει μόνο στην πόλη τους και να χαλάει για όλους τους άλλους..

οχι τετοια μηνυματα σε τετοια μερα...οι καυσωνακηδες το καλοκαιρι ειναι μια αρκετα μεγαλη μειοψηφεια και ειναι και αυτο ενα καιρικο φαινομενο της συγκεκριμενη εποχη που γεννα και μεγαλες καταιγιδες...οι γκρινιαρηδες θα υπαρχουν παντα και παντου...και το τριτο ειναι αναποφευκτο γιατι πχ εσυ για να δεις ιστορικο στον βολο που θα τον ψαχνεις σαν τρελλος απο καπου αλλο θα το παρεις...ετσι ειναι αυτο.το εχουμε πει 100 φορες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, geod είπε:

ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΤΑ ΜΟΝΙΜΑ ΤΡΟΛ ΤΟΥΣ ΜΙΡΛΕΣ που ακομα και σε ΑΥΤΟΝ τον χιονια εχουν να πουν κατι! δειξτε ενα Ε Λ Ε Ο Σ

Παιδιά όχι τέτοια μηνύματα τέτοια ιστορικά καιρικη ημέρα .... σήμερα πρέπει να απολαύσετε κάθε της δευτερόλεπτο ...... αυτά τα ελάχιστα μέλη που λέτε από μόνοι  τους θα μπουν στην άκρη στο περιθώριο  ..... σήμερα γράφεται ιστορία δεν χρειάζεται να ασχολούμαστε με τέτοια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...