Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και το τριτο ειναι αναποφευκτο γιατι πχ εσυ για να δεις ιστορικο στον βολο που θα τον ψαχνεις σαν τρελλος απο καπου αλλο θα το παρεις...ετσι ειναι αυτο.το εχουμε πει 100 φορες...

Ναι αλλά δεν θα το εκφράσω έτσι εδώ, αυτή είναι η διαφορά. Άλλωστε βγήκε κακοκαιρία που χιόνισε παντού, και βόρεια και κεντρικά και Αττική, οπότε γίνεται. Τέλος πάντων..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιστορικοτατος όπως έγραψα κ χθες κ δεν έπεσα έξω...εδώ Αμπελόκηπους προς Πολύγωνο δε κινειται τίποτα...ζούμε καταστάσεις 2002 πλέον..δεν υπάρχουν ούτε πεζοδρόμια,ούτε δρομοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Θέλω να πω δημόσια ένα μεγάλο respect στον Βαγγέλη και τον Σωτήρη από τα βόρεια που ζούνε μαζί μας την χαρά μας... Είστε λεβέντες και μόλις έρθω στον βορρά θα βρεθούμε από κοντά 

Εμενα με πεταξες σαν στημενη λεμονοκουπα ...χιονολεμονοκουπα χαχααχ😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΧΑΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΚΗΦΙΣΙΑ ΤΩΡΑ ΧΑΜΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΊΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΔΕΙΤΕ ΖΟΥΓΚΛΟΚΑΜΕΡΑ!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΩ ΕΚΩ ΦΡΑΚΑΡΕ Η ΕΞΏΠΟΡΤΑ!!!!!!!!!!! SOS SOS CHAOS THE DAY AFTER TOMORROW 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, geod είπε:

ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΤΑ ΜΟΝΙΜΑ ΤΡΟΛ ΤΟΥΣ ΜΙΡΛΕΣ που ακομα και σε ΑΥΤΟΝ τον χιονια εχουν να πουν κατι! δειξτε ενα Ε Λ Ε Ο Σ ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΤΑ ΜΟΝΙΜΑ ΤΡΟΛ ΤΟΥΣ ΜΙΡΛΕΣ που ακομα και σε ΑΥΤΟΝ τον χιονια εχουν να πουν κατι! δειξτε ενα Ε Λ Ε Ο Σ 

Πολυ κουρασιους τα παιδιά 

Έξω κάνει παπάδες 

Και αυτοί ακόμα γκρίνια ρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τραφ στο μεσαιο ποδι ..Αρχιζει και αντρευει ..

Δεν ξερω που το παει ηλικρινα 

https://en.sat24.com/en/gr/visual 

απο το πρωι το κοιταω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το να πουμε εμείς οι Χαλκιδέοι την γνώμη μας για μια κακοκαιρία που δεν έδωσε αυτά που μπορούσε να δώσει δεν ξέρω αν το θεωρείτε Μίρλα.. Όταν ξυπνάς το πρωί και βλέπεις γυμνά τα δέντρα τότε ναι είναι αποτυχία. Πόσες φορές όταν δεν χιονίζει σε άλλα μέρη ακούμε αυτές τις απόψεις.. Είναι απλά μια γνώμη και μια αποτύπωση για την πόλη μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει βάλει Κηφισιά την τελευταία 1,5 ώρα, 8-10 νέους πόντους σίγουρα στους ήδη 50 σε κάποια σημεία.

Δεν ξέρω αν θα πουν αυτοί που κρατούν στατιστικά, αν είναι η μεγαλύτερη κακοκαιρία των τελευταίων 30/50 ετών, για εμένα ως 41, είναι η καλύτερη και η μεγαλύτερη κακοκαιρία που έχω ζήσει. Αυτό που συμβαίνει συνολικά στην Αθήνα, με ξεπερνά. Σαν αίσθηση είναι ανώτερη του 2008 και του 2004. 

Είμαι κατασυγκινημένος, ρίχνει παπάδες και δεσποτάδες και οι δορυφορικές δείχνουν συνέχεια μπορεί και 6ωρη με ένταση. 

Μακάρι να γινόταν ένα ακόμη θαύμα και να καθυστερούσε κι άλλο...

Επεξεργάστηκε από Stam
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και ιεροσυλία αυτό που λέω,εδώ Αγία Παρασκευή έχουμε ξεπερασει όλες τις παλιές χιονοκακοκαιριες και πλησιάζουμε επικίνδυνα το έπος του 2002

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Το να πουμε εμείς οι Χαλκιδέοι την γνώμη μας για μια κακοκαιρία που δεν έδωσε αυτά που μπορούσε να δώσει δεν ξέρω αν το θεωρείτε Μίρλα.. Όταν ξυπνάς το πρωί και βλέπεις γυμνά τα δέντρα τότε ναι είναι αποτυχία. Πόσες φορές όταν δεν χιονίζει σε άλλα μέρη ακούμε αυτές τις απόψεις.. Είναι απλά μια γνώμη και μια αποτύπωση για την πόλη μου. 

εχεις δικιο απολυτο...φυσικα και δεν ειναι μιρλα κατι τετοιο!!!ολοι το κανουν και ολοι θα το κανουν ειναι φυσιολογικο και ανθρωπινο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stam είπε:

Έχει βάλει Κηφισιά την τελευταία 1,5 ώρα, 8-10 νέους πόντους σίγουρα στους ήδη 50 σε κάποια σημεία.

Δεν ξέρω αν θα πουν αυτοί που κρατούν στατιστικά, αν είναι η μεγαλύτερη κακοκαιρία των τελευταίων 30/50 ετών, για εμένα ως 41, είναι η καλύτερη και η μεγαλύτερη κακοκαιρία που έχω ζήσει. Αυτό που συμβαίνει συνολικά στην Αθήνα, με ξεπερνά. Σαν αίσθηση είναι ανώτερη του 2008 και του 2004. 

Είμαι κατασυγκινημένος, ρίχνει παπάδες και δεσποτάδες και οι δορυφορικές δείχνουν συνέχεια μπορεί και 6ωρη με ένταση. 

Μακάρι να γινόταν ένα ακόμη θαύμα και να καθυστερούσε κι άλλο...

Εμείς μέχρι αύριο πρωί Σίγουρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο κακος χαμος !!

Ριχνει τ'αντερα του εδω Αγιο Στεφανο

Κατα τις 7 το πρωι μετρησα στην οροφη του αυτοκινητου, που ειναι σε απουτα επιπεδο σημειο, 49 εκ

Απο τοτε, κρινοντας απο το ποσο ξαναεπιασε σε σημειο που καθαρισα , πρεπει να εχει βαλει κανα 10ποντο

Θα βαλω και σχετικες φωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...