Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαλανδρι/Πολυδροσο πικνη χιονοπτωση τωρα αλλα σχετικα λεπτες νυφαδες

ΑΚΥΡΟ.. ΧΟΝΤΡΥΝΕ!

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ανεβάζω βίντεο σε 10 λεπτά από Κηφισιά πάω να τραβήξω έξω από το σπίτι βίντεο.!!!!!!!!!! ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΩΡΑΙ??????????????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλη μια προσπάθεια για κάτι καλό Π Φάληρο,  τώρα μένουν νιφάδες στα αυτοκίνητα ,πάμε βρε αγαπούλα μου Μήδεια τεμαχιστρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα εδώ από τη Βάρη ο υμμητος είναι αχιονος μέχρι τα 600 μέτρα κια λίγο πιο πάνω στη ζωγραφου χιονίζει και στρώνει χαχα,ςρε αττικαρα,τεσπα η βράδυα θα είναι ονειρική για όλους,από τον προηγούμενο καλοκαίρι αυτές τις στιγμές περιμέναμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, nikolas 2365 said:

Αν κατέβει αυτό από κεντρικη Εύβοια στη Χαλκίδα θα ξυπνήσουν μνήμες. Δείτε το 

CRR-Ph_GR.png

 

Κάπως έτσι θα είναι κατάσταση για πολλές ώρες, από τις 02.00 μέχρι αργά το απόγευμα

 

image.png.2b782e9d565ed286a78efc2cee813e1f.pngΚ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowmix99d said:

ΚΗΦΙΣΙΆ  ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ 2 ΜΕΤΡΑ !!!!!!!!

χαμος αδερφια μου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Panagiotis είπε:

 

Κάπως έτσι θα είναι κατάσταση για πολλές ώρες, από τις 02.00 μέχρι αργά το απόγευμα

 

image.png.2b782e9d565ed286a78efc2cee813e1f.pngΚ

Φαίνεται πιο δυτικά η σύγκλιση. Αυτό το κόκκινο να μπει χαλκιδα και λεκανοπέδιο Αττικής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις το βίντεο δεν αποτυπώνει αυτό που βλέπω!!!!! Λες και είμαι σε ΣΑΛΈ στην Ελβετία!!! Νέο Ηράκλειο πιο κάτω από τον σταθμό... Περιττό να σας πω ότι έχω κολλήσει την αρρώστια στα μικρά... Μου είπε ότι είναι η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της η κόρη μου και είναι 5!!!!!! Πιάνει σιγά σιγά δρόμο!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0.2... πεφτει... πρεπει να πιασουμε αρνητικες οπωσδηποτε... αν δεν το κανει τωρα που ειναι βραδυ αυριο θα εχουμε θεμα ...

ριχνει καλα ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, OLAF είπε:

Ρε σεις το βίντεο δεν αποτυπώνει αυτό που βλέπω!!!!! Λες και είμαι σε ΣΑΛΈ στην Ελβετία!!! Νέο Ηράκλειο πιο κάτω από τον σταθμό... Περιττό να σας πω ότι έχω κολλήσει την αρρώστια στα μικρά... Μου είπε ότι είναι η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της η κόρη μου και είναι 5!!!!!! Πιάνει σιγά σιγά δρόμο!!!!! 

Κι εμένα τα ίδια ...τώρα έχουν βγει και οι 3 μόνοι τους βόλτα στη γειτονιά ......τους κόλλησα το μικροβιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...