Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τσεκ και το γιουκμο σε σχεση με τα 2 πρωτα στοιχεια που μας καινε αυτη την στιγμη...

Μην αρχίσεις τα ΣΟΚ και  ΔΕΟΣ ,  κανόνισε ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Μην αρχίσεις τα ΣΟΚ και  ΔΕΟΣ ,  κανόνισε ...

οτιδηποτε λιγοτερο απο -12 γεματο στην αδριατικη με τον αυλωνα να εχει μεσα του τουλαχιστον το -16  με χαμηλο ηδη 1000αρι απο κεντρικο ιονιο και αποκοπη πανω απο τον ηπειρωτικο κορμο και πορεια μεσω τουρκιας στην μαυρη θαλάσσα δεν παιρνει το ΣΟΚ και το ΔΕΟΣ μου...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

οτιδηποτε λιγοτερο απο -12 γεματο στην αδριατικη με τον αυλωνα να εχει μεσα του τουλαχιστον το -16  με χαμηλο ηδη 1000αρι απο κεντρικο ιονιο και αποκοπη πανω απο τον ηπειρωτικο κορμο και πορεια μεσω τουρκιας στην μαυρη θαλάσσα δεν παιρνει το ΣΟΚ και το ΔΕΟΣ μου...χαχαχαχα

Το 12αρι είναι πολύ ύποπτο.. Χαχαχαχα Να ξες.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

οτιδηποτε λιγοτερο απο -12 γεματο στην αδριατικη με τον αυλωνα να εχει μεσα του τουλαχιστον το -16  με χαμηλο ηδη 1000αρι απο κεντρικο ιονιο και αποκοπη πανω απο τον ηπειρωτικο κορμο και πορεια μεσω τουρκιας στην μαυρη θαλάσσα δεν παιρνει το ΣΟΚ και το ΔΕΟΣ μου...χαχαχαχα

Και μετά ξύπνησες....οτι και να κάνεις προσήνεμα θα παει.....καταλαβε το

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βελτιωμένος ο τζίφος και το παράλληλό του στον εμποδισμό μέχρι τις 144 που με ενδιαφέρει

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Και μετά ξύπνησες....οτι και να κάνεις προσήνεμα θα παει.....καταλαβε το

μα ολοι οι ανατολικοπινδιωτες ειμαστε προσηνεμοι..ολοι το αιγαιο περιμενουμε να μας ταισει..οποτε😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μα ολοι οι ανατολικοπινδιωτες ειμαστε προσηνεμοι..ολοι το αιγαιο περιμενουμε να μας ταισει..οποτε😎

Θα το σκεφτώ..😋😂αν ε΄ιστε καλά παιδιά κατι θα κάνουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά μεγάλη βελτίωση ο Τζιφός. Τώρα αν θα είναι για σοκ και δέος θα δείξει. Πάντως οι δείκτες έπεσαν λίγο. Ίσως να σχετίζεται και με την εποχή αυτό πλέον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τσεκ και οι τζιφου..οτι ηταν να δειξουν το εδειξαν μεχρι τις 144 περιπου...παμε και για ενα τσεκ και στο τζεμ και μπρεικ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θέλω να δω το ευρωπαϊκό, και ειδικά το παράλληλο του... Ήταν απίστευτα τρεξίματα.. 

Μου αρέσει το Τζεμ. Δεν είναι λογική ευρωοαιου, είναι όμως λογική Μιχαήλ. Χαχαχα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Oσο και να μην το θελουμε, πισωγυρισμα τα σημερινα απογευματινα... ας περιμενουμε αλλο λιγο, οτι ειναι να γινει θα γινει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομα υπάρχουν ελπίδες! Πιστεύω οτι η  Ουκρανική πόρτα θα κανει το θαύμα της! Εχει χρόνια να το κάνει! Γιατί όχι σε λίγες ημέρες?

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ακομα υπάρχουν ελπίδες! Πιστεύω οτι η  Ουκρανική πόρτα θα κανει το θαύμα της! Εχει χρόνια νια το κάνει! Γιατί όχι σε λίγες ημέρες?

Ντα,ντα,ντα...✌️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, south coast είπε:

Προς το παρων παντως δεν υπαρχει ταση ουτε για ΚΒορειιο ουτε για προσηνεμα.

Ακριβώς... Εμένα ήμι ζωνικη μου φαίνεται η κυκλοφορία με βροχοχαμηλά... Τίποτα το ιδιαιτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν θέλω να δω το ευρωπαϊκό, και ειδικά το παράλληλο του... Ήταν απίστευτα τρεξίματα.. 

Μου αρέσει το Τζεμ. Δεν είναι λογική ευρωοαιου, είναι όμως λογική Μιχαήλ. Χαχαχα.

Εγώ δεν βλέπω τίποτα ιδιαίτερο στα απογευματινά... Ήμι ζωνικη με βροχοχαμηλά... Κυκλοφορία που είχαμε το χειμώνα δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, thesprotos said:

Ακριβώς... Εμένα ήμι ζωνικη μου φαίνεται η κυκλοφορία με βροχοχαμηλά... Τίποτα το ιδιαιτερο

Σε ημιζωνικη κυκλοφορια λογικα θα μπουμε μετα τις 12-13 Μαρτιου που τελειωνει ο χειμωνας για τα πεδινα μαλλον.Τωρα φαινεται να γεμιζουμε με ψυχος στα ΒΑ αλλα το βλεπω να πηγαινει προς Αζερμπαιτζαν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παπαλα... Κι όχι τπτ άλλο, αλλά ο τζιφος μάζεψε κι εκείνο το.λιγο υετό από μεθαύριο βράδυ που θα μεταφραζόταν σε ασθενείς χιονοπτώσεις στα πολύ ορεινά έστω...  Να δούμε ο Ευρωπαίος τι θα πει, για μετά τις 7.3 πάντα, κι αν τελικά ο τζιφος τον ακολούθησει... Ολόκληρος Μάρτιος κ δε μπορεί να βγει μια σοβαρή χειμωνιάτικη διάταξη, έλεος !

Επεξεργάστηκε από ORESIVIOS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα στον ορίζοντα, ούτε σοβαρή βροχή δε βλέπω για εδώ. Το τι μπορει να δειχνουν κάποια σενάρια στις 200+ ώρες προσωπικά με αφήνουν αδιάφορο. Για μένα ο χειμώνας τέλος, του χρόνου πάλι ελπίζοντας να είναι καλός όμως γιατί ο φετινός (μην ξεγιελιόμαστε από την μήδεια) ήταν μη χειμώνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Παπαλα... Κι όχι τπτ άλλο, αλλά ο τζιφος μάζεψε κι εκείνο το.λιγο υετό από μεθαύριο βράδυ που θα μεταφραζόταν σε ασθενείς χιονοπτώσεις στα πολύ ορεινά έστω...  Να δούμε ο Ευρωπαίος τι θα πει, για μετά τις 7.3 πάντα, κι αν τελικά ο τζιφος τον ακολούθησει... Ολόκληρος Μάρτιος κ δε μπορεί να βγει μια σοβαρή χειμωνιάτικη διάταξη, έλεος !

ότι και να δειξει ο ευρωπαιος με αφηνει παγερα αδιάφορο...στη Μήδεια αλλά και στο Λέανδρο ξεφτιλιστηκε απο τα λεγομενα μικρα μοντελα (κυριο και ανσαμπλ), οποτε και να δειξει περα των 96 ώρων ανηκει στη σφαιρα της επιστημονικης φαντασιας για μενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...