Jump to content
oasis

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10.6 ελάχιστη στην ταράτσα μου.....

Στους 13 τώρα με υπέρλαμπρο ήλιο....

Θα αρχίσουμε τις δεήσεις για να βρέξει στο λεκανοπέδιο ....Έχω για το 2021 περίπου 60mm νερό και 40cm βέβαια από την επική Μήδεια....Φοβάμαι μόνο μήπως μουλαρωσει ο καιρός εδώ και ξαναδούμε βροχή τον Οκτώβρη ....έχει ξαναγίνει άλλωστε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Με ηλιοφάνεια ξεκινήσανε την ημέρα μας σήμερα εδώ στην περιοχή της Ημαθίας στους 6 η ελάχιστη με πολύ υγρασία ..τους 15 πλησιάζουμε  ήδη από τώρα ....makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

10.6 ελάχιστη στην ταράτσα μου.....

Στους 13 τώρα με υπέρλαμπρο ήλιο....

Θα αρχίσουμε τις δεήσεις για να βρέξει στο λεκανοπέδιο ....Έχω για το 2021 περίπου 60mm νερό και 40cm βέβαια από την επική Μήδεια....Φοβάμαι μόνο μήπως μουλαρωσει ο καιρός εδώ και ξαναδούμε βροχή τον Οκτώβρη ....έχει ξαναγίνει άλλωστε 

Εχεις δικιο Γιωργη βασικα εριξε 0.2 μμ ΧΩΜΑΤΟΣ συν τα εργα Ευδαπ Οτε εχουμε γινει κιτρινοι...

Εχω αποθεσει βασιμες ελπιδες στο Σαββατο δινει εδω και 10 μερες σταθερα ολη μερα βορισια βροχουλα απο 4 εως 14 μμ....για να δουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 ώρες πριν, Μπουτβαλ είπε:

Βρεχει εδώ και καμιά ώρα με δυνατό βαρδαρη και αστραπές. 9 βαθμοί με αίσθηση 6 

Οι καταιγίδες έχουν αυτό το κακό! Πέφτει 6-7 βαθμούς η θερμοκρασία απότομα και γίνεται της τρελής!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Το κρυο συνεχιζεται τα βραδια.

4,6 εδω.

Ιπποκρατειος 1,6  4,2 και 6,6 αντιστοιχα

Γι'αυτό λατρεύω τον Απρίλιο και απεχθάνομαι τον Οκτώβριο! Γιατί τα βράδια στην 1η περίπτωση είναι ακόμα κρύα αλλά τουλάχιστον τα μεσημέρια ζεσταίνει ενώ στο μπιχλιάρη τον Οκτώβρη τα βράδια είναι ζεστά σχετικά ακόμη ενώ τα μεσημέρια θες μπουφανάκι ή τουλάχιστον ζακέτα οπωσδήποτε! Προτιμώ να έχω κρύο το πρωί και ζέστη το μεσημέρι παρά ευχάριστο καιρό τη νύχτα και ψύχρα μέσα στο μεσημέρι. Γιατί κακά τα ψέματα άλλο το 20αρι στα τέλη Απρίλη πχ κι άλλο στα μέσα Οκτώβρη σε αίσθηση! Το μόνο καλό με τον Οκτώβρη είναι ότι αρκετές χρονιές (ειδικά μετά το 2000) έχει αντικυκλωνικές συνθήκες σε ολόκληρη την Ευρώπη και τις ΗΠΑ με αποτέλεσμα να μη βρέχει πουθενά ακόμα και στην Ιρλανδία που βρέχει συνέχεια! Συν το ότι συνδυάζονται οι αντικυκλώνες αυτοί με υψηλές θερμοκρασίες!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Πολίχνη σήμερα καιρός να τον πιεις στο ποτήρι, σφοδρή αιθρία με τον υδράργυρο στους 21οC. Ελάχιστη στους 7οC νωρίς το πρωί. Ίσως πιάσουμε και 22οC.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....Μια "πυρηνική έκρηξη" νεφών.....ένας εντυπωσιακός πυργοσωρείτης με μανιταροειδή σχήμα δημιουργήθηκε σήμερα το μεσημέρι πάνω από το όρος Ξηροβούνι στην κεντρική Εύβοια!!!

Εντυπωσιακή και η λήψη του Δημήτρη Μαλλιάρη από την περιοχή του χωριού Πισσώνα.....
Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο και φύση
Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έβρεξε στο σπίτι Μου στην Λάρισα, αλλά εδώ στην Ιασώ δεν πήρα χαμπάρι, ομβρος μικρού μεγέθους.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...